Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 29.05.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Специално за нерегнатите:)(Офф)  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано07.03.06 11:08



Скъпи сладки нерегнати момченца и момиченца.
Ето ви урок по "как да си направим регистрация в дир.бг за да ни различават за да имат по-добро отношение към нас регнатите клубари и да станем цветни"

а вий деца се радвате на цветното....и на бонбонките....и на цветното...та, ако се регистритате, автоматично можете да си избарете цвят на ника-мноо забавно не мислите ли?

Сега по същество. Като влезете в клубовете има едно червенко надписче дето се набива на учи за тия дето нямат проблем с различаването на цветовете. Там пише Нов потребител. Та натискате това надписче и ви се отварят един куп глупости от които попълвате половината до където пише "кратка регистрация" без да забравяте да отбелязвате в квадратчетата дето има да се отбелязва, а именно "Прочетох споразумението и съм съгласен с него." и да попълвате там където е отбелязано с червени звездички.

след като се регистрирате си слагате сигнатурки, ставате цветни и вече официално сте регистрирани.


енджой:)

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL....


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: Dara Helgram]  
Автор squeal (mf)
Публикувано07.03.06 17:15



a, така, имахме нужда от едно такова уточнение..ми, айде, да видим колко нови потребители ще събере дира за 24 часа и дали ще постави нов световен рекорд...

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: Dara Helgram]  
Автор Flight of death (not available)
Публикувано07.03.06 18:34



леле, сега се загледах, нa тия верно нещо им става :)))

00:00:36


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: Flight of death]  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано07.03.06 18:53



нападат ни нерегистрирани!

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL....


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: Flight of death]  
Авторrtv (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 21:11



dara helgram mislia 4e ne sme maloymni za razlika ot teb i znaeme kak da se registrirame!plus tva az ne iskaM DA SE REGISTRIRAM taka 4e ne davai akul na horata kvo da praviat i gledai da si smeni6 imeto 4e e dooooooosta skapano!
To i ti si takava de no vse pak probvai da go smeni6!!!
i gledai da ne govori6 mnooooogo 4e ot duha ti 6e hvaneme nekav virys!



Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: rtv]  
Автор akasha_666 (непознат)
Публикувано07.03.06 22:41



Все пак като се регистрираш ставаш цветен и забележим,все пак кой не иска това
rtv всеки ник си има някво значение,с изключение може би на твоя,а и ти не си човека който да казва на другите кви имена да използват.Първо се погрижи за твоя ник няма да е излишно.

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: rtv]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано07.03.06 22:43



ауе откъде извирате ве хлебарки такива
данеби са пуснали децките градини в грипна ваканция

п.с. темата няма да има ефект на тия ако им стигаше акъла да се регнат щяха да са го направили до ся



Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф)нови [re: akasha_666]  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано08.03.06 12:13



уважавам те:
1-регистрира се
2-ако това отдолу е сигнатурата ти-велика е:)

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL....


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф) [re: rtv]  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано08.03.06 12:18



леле, и аз преди една година съм била същото говедо

айде сега да ти отговоря: да хващате, то като гледам ти си някакъв такъв уникален вирусо носител, който очевидно не знае как се пише на кирилица, та и латиницата не я докарваш-я сега си признай че не знаеш азбуката:)

ника ако искам ще си го сменям, на мен достатъчно ми харесва такъв какъвто е

а като си нерегнат могат да ти правят много гадни номера:Р

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL....


Тема Re: Специално за нерегнатите:)(Офф) [re: rtv]  
Автор squeal (mf)
Публикувано08.03.06 15:46



хм..не мисля, че можеш да говориш така (или поне не е уместно), след като дори не можеш да пишеш на кирилица в БГ клуб..толкова ли е трудно да натиснеш Alt и Shift (или пък само контрол), а !?

и още нещо, защо говориш за никовете след като в твоя никой не намира и малко смисъл...айде, аз няма да кажа какво си помислих, като го прочетох първия път. А и ника на Дара е готин...

И нали знаеш кой обижда така обикновено - тоя, който избива някакви комплекси..айде, сега се махай, ако все още не си видял от къде да се регнеш.

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.