Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 23.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Мили ми...нови  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано08.02.06 22:51



.. ХП - лигльивци, за вас е предназначена тази тема.

О, дааа, има такова животно, да видим колко ще се познаят в това определение...
А доста трябва да сте.

Не, не се готвя да ви пише дЪЪЪЪлго мнениейце за това колко сте тъпи, смешни и ограничени. Но само ме предизвикайте...

Не, смятам просто да ви предупреди. I' back, we're back. Ако още не знаете, кои сме ние, ще го научите скоро. Мухахахаха, крийте се врагове на наследника =)

Ето и предупреждението:
Следващия път, когато седнете пред комп'ютъра с мисълта да пуснете тема от рода на:

"Кой е по - сладък, Хари или Рон?"
"За коя ще се ожени Хари"
"Хари Потър е много готин филм" и прочее...

Е, знайте, че упорития ми, инат, неморален задник се е тупнал от другата страна и не прощава.

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams


Тема Re: Мили ми...нови [re: lalait]  
Автор (27) Cбopнaя (!Champions!)
Публикувано08.02.06 23:09



надявай се... с тея "30" секунди....

иначе всеки фен на поредицата хп, независимо дали харесва или не самия герой за мен е книжен враг!

-


The dreams for gold... will come true

Тема Re: Мили ми... [re: lalait]  
Авторdei (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 16:41



lalait, да не мислиш че хората ще престанат да пишат каквото им се иска само защото ти им казваш. Нищо лично, но всеки си има право на мнение дори то да ти се струва глупаво.
Аз изобщо не чета темите, от които ти се възмущаваш, защото не са ми интересни, ама не обиждам никого. Едва ли вече може да се каже нещо оригинално по темата ХП, така че... Но поне ако някой иска да се позаяжда, ще знае към кого да се обърне



Тема Re: Мили ми...нови [re: dei]  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано09.02.06 20:03



Трябваше да вмъкна нещо и за нерегистрираните дървени философи...
Не знам за вас, хора, но на мен всички тези нерегистрирани ми се сливат в едно - безполова Досада.
Ако искаш да присъстваш в един клуб... ами присъствай като Някой.

Не разбирам, как искат да им се обърне сериозно внимание, като и този малък труд не са си направили.

Това, че твоета глава, дребосъче, не може да роди нищо оригинално, не значи че и нашите не могат. Дали защото приятелите ми са наистина спешъл, но техните главици все ме изненадват с някой нов гениализъм ;)

Но... това е за хората, които поне се опитват да мислят.

//Не съм им казала да спират, казах, че просто смятам да им късам нервичките, ако не го направят. Вижте, освавям им правона избор;)//

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams


Тема Re: Мили ми...нови [re: lalait]  
Автор (27) Cбopнaя (!Champions!)
Публикувано09.02.06 21:38



Виж къв уникат съм, измислям гениалности и оригиналности без дори да се опитвам да мисля:)))


The dreams for gold... will come true

Тема Re: Мили ми...нови [re: lalait]  
Авторdei (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 21:46



ами честно да ти кажа, не ми е целта да ми обръщат специално внимание, само казвам какво мисля.
а след известен опит с регистрациите, ми се струва че е все едно дали ще се регистрирам или не. Пък и понякога човек има нужда да присъства инкогнито. Не вярвам някой да има против, поне докато не почна да издевателствам над другите. Е, мога да призная че съм момиче все пак. Но това едва ли има голямо значение.
И кво ли ти пиша като пак ще се заяждаш. Аз май обичам конфликтните личности... но това е друг въпрос



Тема Re: Мили ми...нови [re: dei]  
Автор squeal (mf)
Публикувано10.02.06 15:22



това за инкогнито е тъпо..в крайна сметка нерегистрираните наистина се сливат и изглежда, че всички почват да пишат глупости
а регистрираните тук останахме твърде малко, броим се напръсти

и понеже не ми се чакат 2 мин. направо пиша тук

Ла, браво за темичката..ние сме с теб, нали си знаеш=))

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Мили ми...нови [re: squeal]  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано10.02.06 16:36



Казвам си това, което мисля =)
//Друг въпрос, че високо "интелигентните" ни нерегнати съфорумци не правят разлика между това и заяджането...//

Като си нерегистрирана, поне имай уважението да използваш един и същ ник...


Напоследък май прекалено често ми се налага да споменавам думата "увабение", не мислите ли? Няма да казвам какво според мен означава това...

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams


Тема Re: Мили ми...нови [re: lalait]  
Автор squeal (mf)
Публикувано10.02.06 17:45



не, ти казваш това, което мислят доста хора..абе ние с една дума

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Мили ми...нови [re: squeal]  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано11.02.06 22:47



Липсва стария отбор... за жалост пак не сме всички.

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.