Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 02.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Разбира се Дъмбълдор е жив...нови  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 09:57



От ясно по-ясно е, че Дъмбълдор и Снейп разиграват театър около убийството на Дъмбълдор, за това говорят десетки моменти от книгата ако се чете внимателно. Това е и целта на Дъмбълдор, всички да си помислят, че е убит, за да може да работи необезпокояван по унищожаването на Волдемор.
Не случайно директора няколко пъти твърдо спомена, че Снейп му е верен, не случайно Снейп пробута ценния си учебник на Хари, от който той научи доста необходими неща. Не случайно Дъмбълдор каза на Хари, че Снейп му е спасил живота... Не случайно Директорът посвети Хари в издирването на хоркруксите, той знаеше, че ще се наложи да изчезне...
В същото време Снейп удържа на нерушимата клетва и спаси Драко :)
Очаквайте завръщането на Дъмбълдор:)



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: B]  
Автор AZure (-/\-)
Публикувано26.12.05 15:27



Самия Дъмбълдор казва, че хора немогат да се съживяват, следователно Авада Кедавра е достатъчно за край! Между другото Домблидорр леееко падна от високо...

Want to see something real scarry?


Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: AZure]  
Авторgreshnika (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 18:15



абе мартаж е толкос ... вапреки че има фрази от книгата които могат да ни насочат че е жив но се ак превода не е 100% и не можем да кажем нищо докато не излезе оригиналния превод.И ас искам да е жив



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: greshnika]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 23:58



Не съм чел преводи от новата книга, но съдейки по 6-тата книга Дъмбълдор инсценира смъртта си с помощта на Снейп.
Ще си говорим пак:)



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: B]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано27.12.05 02:17



съгласен съм



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: B]  
Автор1313 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 10:49



Не знам дали е жив Дъмбълдор, но всичко останало ми звучи достоверно. В смисъл, нещата са уговорени между него и Снейп, Хари е подготвен достатъчно за срещата с Волдемор, вкл. и от учебника на Принца. Дано е жив, но не ми се вярва. По -скоро той се жертва в името на унищожаването на Волдемор, осигурявайки на Снейп 100% алиби за пред смъртожадните- все пак уби основния враг на лорда. Очевидно Дъмбълдор смята, че Хари вече е достатъчно подготвен, за да изпълни пророчеството и да оцелее отново. Такива работи.



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: B]  
Автор squeal (mf)
Публикувано11.01.06 16:17



ама как така ще е жив...май само Потър беше оцелял след Авада Кедавра...не мисля, че ще е жив...може би наистина е по-вероятно да се е жертвал...

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: squeal]  
АвторErin (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 19:15



Ееее ще е малко прекалено да е жив.ОК,щастлив край,но чак пък толкова!!!Прекалено сапунено става,а пък иначе играта загрубява с всяка книга......Важното е,че Снейп ще покаже на всички неверници,които се вързаха на "грозното"и "жестоко"убийство(включително и аз,признавам си)че всичко това е с причина!!!!



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: Erin]  
Авторjjfoxi (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 19:52



Аз не мога да разбера-някои хора май не могат да четат!!!
В шестата книга ясно е казано:
Дъмбълдор за първи път умоляваше.
Снейп просто го е предал!!!
Защо по дяволите никой не иска да го разбере?!?!?!!??!!



Тема Re: Разбира се Дъмбълдор е жив...нови [re: B]  
Авторpotter4 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 20:15



E to posle ne e li nujno Dambaldor da potarsi Harry i da mu kaje,4e e jiv,za da prodalji da mu pokazva svoite spomeni,za da naidat horkuinksite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.