Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 11.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Снейпнови  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано03.01.06 13:48



Странен образ определено, вчера си почетох малко... до появата на Сириус (3 книга), не си беше отървал нервите, не беше се проявявал като убиец, а в този момент съвсем съзнателно предаде Блек на дименторите, при положение, че тяхната целувка е по страшна и от смъртоносно проклятие. През цялото останало време, включая през 4 и 5 книга, злобата му е под контрол до момента в който удари с проклятието Дъмбълдор.
Не мога да разбера що за самообладание има, роля ли играе или просто не е в ред по цялата глава.
Освен ако проклятието по Дъмбълдор не е менте или последния да е умирал така или иначе, поведението на Снейп изобщо не се връзва с останалите герои.
А омразата му към Блек е напълно неясна, разбираме защо мрази Лупин, Опаш и Потър старши, но не и Блек.


Welcome to the real world

Тема Re: Снейпнови [re: Mopфиyc]  
Авторlyda_luvgyd (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 16:55



За Снейп имам доста варианти и доста съм го обмисляла и някои си противоречат и незнам кое да си мисля за тва няма да го коментирам, пък и според мен той е пълен с изненади и доста противоречив герой независимо дали играе няква роля или няколко роли



Тема Re: Снейпнови [re: lyda_luvgyd]  
Автор squeal (m)
Публикувано03.01.06 18:31



Ох...Снейп сме го обсъждали много пъти тук, но явно...така...Той е един от отрицателните герои в книгите изобщо, ама това не го прави лош...в никакъв случай. Той си отстоява разбиранията, защитава човека, пред който се...прекланя...какво повече се иска от един герой !?



Тема Re: Снейпнови [re: Mopфиyc]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано03.01.06 18:57



така.. както можете да забеежите аз съм от старите" които смятат Снейп за най-готиният герой в книгата, той е най-истински и въобще - страхотен..
това, което зсе забелязва в неговия образ е нещо като развитие, но в каква посока - не мога да кажа.. поне на мен ми се иска - в посоката, в която го видяяхме в 6та книга
случаят "блек" според мен е напълно ясен.. Снейп поддържа теорията, че е на страната на Дъмбълдор, на страната на министерството дори, а от друга - той мрази блек.. той е бил дори по-зле от потър старши.. мразили са се и толкова
не можеш да очакваш учител, който претендира да пази учениците да убие някой.. а дименторите са наказание, което е дадено още от министерството => от закона..
трябва да бъде уверен, че ще получи максималната информация.. той дори отиде в оредена.. до тогава той беше положителен герой със странно минало, но с доверието на дъмбълдор той е на страната на "добрите".. т.е. трябва да бъде сигурен, че е направил всичко, което му е заръчано..
с клетвата, която е дам той оставя драко да работи по въпроса със смъртожадните и след това, готов да отиде до Волдемор, той казва последната си дума ..

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: Снейпнови [re: Mopфиyc]  
АвторBela (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 20:47



Мисля, че Снейп е най-страхотния герой в книгата.Той е на страната на Дъмбълдор.Мрази Блек, защото с бащата на Хари са го тормозили много някога.Не си спомням в края на книга 3, Снейп разбра ли, че не Блек е убил цял куп мъгъли.



Тема Re: Снейпнови [re: Bela]  
Автор squeal (m)
Публикувано04.01.06 15:45



Той е на страната на Дъмбълдор.

ъ...странно, но до книга 6 наистина изглеждаше така, но сега не мисля, че Снейп е на страната на вече покойният (неизвестно до кога) директор.
Не знам дали си чел/а последната книга, ама нещо...



Тема Re: Снейпнови [re: Mopфиyc]  
АвторBela (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 17:25



Той е под прикритие!



Тема Re: Снейпнови [re: Bela]  
АвторXъpми (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 21:24



Дразни ме независимо на чия страна е.



Тема Re: Снейп [re: Xъpми]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано04.01.06 22:31



Снейп е един от най-омразните ми герои евър.
Според мен той е зъл и подъл магьосник, който иска лично да стане Черен Лорд.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Снейп [re: Darth Sparhawk]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано04.01.06 22:41



Съмнява ме, не му стига злобата за черен лорд...
А да и е омразен, ми още не знам... искам да видя как ще се развие като образ.


Welcome to the real world


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.