Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 29.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема R.A.B. v kniga7нови  
Автор potter 4 (хакерката)
Публикувано03.01.06 10:25



Tolkova me be6e jal,4e ne znaete koi e R.A.B. i zatova re6ih da spodelq s vas.Toi vsa6tnost e bratat na Remus Lupin-Ритвалд Арк-Белд,koito u4astva v ekipa za Razbirane i barzo reagirane nad Horkuinksite,koito pomagat na Harry.

"Ти притежаваш сила,която Волдемор никога не е имал."


Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: potter 4]  
Автор Saint Demmi (crucified)
Публикувано03.01.06 10:38



тея лайна откъде си ги измъти сега

! don't touch


Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: Saint Demmi]  
Авторben (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 15:43



Сент Деми, знаеш ли, че си пределно тъп. Човека се е объркал!



Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: potter 4]  
АвторEлeнтapи (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 09:12



Джо Роулинг каза в едно интервю, че Лупин няма брат!



Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: potter 4]  
Автор squeal (mf)
Публикувано05.01.06 10:25



ъ, не ми се вярва...според мен ще е тъпо, ако е братът на Лупин...а още повече, че ние май изобщо не знаем, че има брат...



Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: squeal]  
Авторpotter4 (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 10:50



Na men mi e vse taia dali Lupin ima brat,no edno da znaete ot mene-nito si izmisliam,nito govoria gluposti!Tova e istina-4ela sam sedmata kniga doniakade na angliiski!



Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: potter4]  
Автор squeal (mf)
Публикувано05.01.06 11:25



ох, мил/а...това съвсем не трябваше да го казваш..доколкото знам Роулинг май още изобщо не е почнала да пише 7та книга...чел/а си накой фф..значи изобщо няма Лупинов брат..поне засега



Тема Re: R.A.B. v kniga7нови [re: potter4]  
Авторrako (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 11:40



Ей,извинявай,ама май си чела баба си на английски!!!Както вече доста от хората тук казаха, така и аз ще кажа:
СЕДМАТА КНИГА ЗА ХАРИ ПОТЪР ОЩЕ НЕ Е НАПИСАНА!!!Тепърва ще се пише през януари и не може да си я чела освен на сън!!!!!



Тема Re: R.A.B. v kniga7 [re: rako]  
Автор merope (чистокръвна)
Публикувано05.01.06 12:06



Ха-ха! До колкото си спомням ти беше проповедник на идеята, о не грешка, ти беше един от многото проповедници на идеята, че седмата книга е написана. Даже и пусна превода, нали? Е, радвам се, че си се осъзнал навреме. Колкото до РАБ не съм го чела това интервю, където Роулинг казва, че Лупин няма брат, пък може и да не съм го забелязала, но на тоза етап според мен нищо не е изключено. Много съм изненадана от това, колко бързо феновете се сетиха точно за Регулус Блек. Това значи, че не четат книгата просто ей така, ами търсят и скритите послания.

Писъците бяха спрели, ледената вълна се отдръпваше...


Тема Re: R.A.B. v kniga7 [re: merope]  
Автор squeal (mf)
Публикувано05.01.06 14:19



общо взето повечето от хората, които сме се събрали тук, се опитваме да гадаем за бъдещето, обаче се позоваваме на вече съществуващи книги...а не на някои, които не са написани все още..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.