Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 15.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови  
Авторpotter4 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 20:22



Аз бих искала да стана аврор.мисля ,че това е най-хубавата магьосническа професия!



Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано16.12.05 20:30



И аз си мисля, че това ще е най-хубаво...въпреки че би ми харесало и да преподавам в някое магьосническо училище.

Запомни, тишината е злато,
даже щом ни навява тъга.


Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Авторmerope (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 21:34



А аз бих искала да имам магазин на Диагонали;)



Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Автор Saint Demmi (crucified)
Публикувано16.12.05 22:17



щях да ви избия всичките

! don't touch


Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Автор Denifer ()
Публикувано17.12.05 12:00



Най - хубавата професия?!?! Ти ненормален ли си уе?!?!? Единствената ти работа да е да рискуваш живота си!То е все едно ако искаш да станеш полицаи - всеки ден да те стрелят някви пълни откачалки.



Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Авторstambapotter (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 02:54



И аз аврор.Много е интересно



Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Автор eфp. Пpaз (+)
Публикувано20.12.05 14:25



Аз пак щях да бъда военен.

С магьосничество живота на военните би бил много по добър. Нямаше да има тежки автомати калашников, а щяхме да се шматкаме само по едни леки пръчици. Няма противогази, мешки и други военни принадлежности по време на поход. Всичко щяхме да си набавяме с пръчките.

Войната щеше да се води много по интелигентно, без огнестрелни оръжия на принципа на барута, а на принципа на вълшебството. Щяхме да имаме магически картечници и пушки които ще стрелят съвсем без откат и на много голямо разстояние да поразяват живата сила на противника.

Артилерията щеше също да бъде вълшебна и нямаше да има снаряди и прочие, а щеше да е на принципа на катапулта който щеше да стреля на огромни разстояния смърдящи бомби за масово поразяване.

И щеше да има ръчни атомни бомби като гранати които да поразяват цял град но само войските на противниците които нямаше да знаят спасителното заклинание.

Войната щеше да се води на много по масов фронт и щяхме да имаме оръжия с които щяхме да можем да изтребим всичко живо на земята по много по-ефективен начин отколкото сега. Ех колко хубаво щеше да е. Само има един проблем, тогава най-вероятно Хари Потър щеше да ни се пречка и да се опитва да спасява човечеството във всяка серия. Гадост.

Здраве желаем,
ефр. Праз



Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник? [re: eфp. Пpaз]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано20.12.05 15:00



а аз преподавател по Защита от черни историйки


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш

Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: eфp. Пpaз]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано20.12.05 15:08



В отговор на:

Войната щеше да се води на много по масов фронт и щяхме да имаме оръжия с които щяхме да можем да изтребим всичко живо на земята по много по-ефективен начин отколкото сега.







Tiens bon la barre et tiens bon le vent,
Hisse et ho, Santiano


Тема Re: Какво искате да работите,ако бяхте магьосник?нови [re: potter4]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано20.12.05 15:13



ковчежник


междудругото, хенди, на повечето им се сетих имената(щото са променени, за музиката става дума), срещнах някъв ректор, дето го нямаше в последния континент
освен това се поокъса още малко, аз ти акзвах...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.