Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 01.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Безсмислени фен-фикшъни ?нови  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано07.10.05 19:59



Аз мисля, че са плъзнали яко... Ама тоя последния вече преля чашата. То вярно, че и другите не ме кефат много ама това със сетрата на драко беше ебати подигравката. Та ся мислите си, че е глупаво да пускам тема за да изразя мнение към определени фен-фик . Е не то ва искам да напрая. Хенди отправям се към тебе. Знам, че нямаш време много пък и е съпер неприятно и това да правиш, ама преглеждай набързо фен-фиковете ей така през 5 реда и ако е няква помия като онова премахвай го. Сега мисля, че трябва да се съгласиш, че на нищо не прилича тоя 'разказ' и далеч не е първия...

Редактирано от Just a freak на 07.10.05 20:05.



Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: Just a freak]  
Автор lalait (lunatic)
Публикувано07.10.05 20:26



хенди не може да махне тема свързана с хари потър, където никой не псува, не обижда и т.н... за жалост.
иначе съм съгласна за "сестрата на драко" че е адски глупав. просто хлапетата не знаят вече каква простотия да измислят.

ХОРА, фенфъкшъните са интересни, когато са РЕАЛНИ, а вашите са пълни фантасмагории. и за жалост дори не са написани хубаво.

то бива, бива, въобръжение, ама вие попрекалявате.

Kiss, baby, kiss
Bang, baby, bang
Suck, baby, suck
It's Vodevil


Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: Just a freak]  
Автор brainy (умна)
Публикувано07.10.05 20:58



Гледай ся.Фенфиковете са трудни за писане тъй че е доста труд(лично знам),а не може просто така да го махнеш!Представи се ставаш един ден и отиваш в форума и гледаш няма ти фенфика!Доста неприятно.И то е изтрит не по твое желание.Иначе не всички фенфикова са безсмислени,но едно е сигурно-Бива те да правиш безсмислени теми фрийкчо:))

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: brainy]  
Автор lalait (lunatic)
Публикувано07.10.05 21:01



ми аз пък си мисля, че темата му хич не безсмислена.
само дето никой не ще да вникне в нея.

ти сама каза: фенфикшъните са трудни за писане, тка че моля ви:
1. научете се първо как се пише!
2. преговорете си българската граматика!
3. прочетете го, преди да го пуснете! (така ще видите, че е боклук и няма да ни занимавате с него)

или го можеш или не.

Kiss, baby, kiss
Bang, baby, bang
Suck, baby, suck
It's Vodevil


Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: lalait]  
Автор houki (duh4e)
Публикувано07.10.05 21:09



съгласна съм с lalait.
пък и никой не ви кара всички да пишете фенфикове,така че не се оплаквай колко е било трудно.



Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: Just a freak]  
Автор Джинни (the wild rose)
Публикувано07.10.05 21:14



не чета фф , но действително клуба се е задръстил от фен фикове .......

Нека в историята на твоя мъничък век бъде написано:беше щастлива, беше човек!


Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: Джинни]  
АвторCROW (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 21:22



вие сте ебати хората!честно,просто можете да убиете всякакво желание на човек да пише,еми като не харесвате фф,не ги чете,е****!!!за кво трябва постоянно да има някви теми в които да плюете някой!!!!?



Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: CROW]  
Автор houki (duh4e)
Публикувано07.10.05 21:27



а какво да четем като всичко е эалято от фенфикове?пък и вие ни искате мненията нали?



Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: houki]  
АвторCROW (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 21:29



ние искаме мненията на хората,които го четат!!!!



Тема Re: Безсмислени фен-фикшъни ?нови [re: CROW]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано07.10.05 21:33



Това малко няма смисал не мислиш ли ? Как ще знам, че е боклук ако не съм го чел ? В интерес на истината всичките съм ги чел. И това е моето мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.