Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 05.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор Джинни (the wild rose)
Публикувано07.10.05 23:18



ОоОоОо аз съм колекционер на такива бисери ....

Нека в историята на твоя мъничък век бъде написано:беше щастлива, беше човек!


Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: houki]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано07.10.05 23:21



Беше рано сутрин. Хари се събуди от мириса на потта на своите съседи по легло. А може би и от собствената си - не беше сигурен защото тя всичката мирише еднакво.
Стана и облече вчерашните си дрехи - може би в края на срока щеше да ги изпере. А може би не.
Та,както вече казахме, мУНчето сА облече в не-чак-толкова мръсните дрехи, хвърли един поглед на огледалото в стаята и слезе на закуска.

Когато пристигна Хърмаяни вече беше седнала на масата,прилежно ядяйки филийка с мармалад.
- Добро утро,Хари - лъхна го познатата миризма на дъха й. Те бяха твърде заети с учене за да си мият зъбите. Особено сутрин.
Жълтата му усмивка лъсна и я заслепи, с няколко парчета спанак заклещени между покафенелите му зъбки.
- Добро да е - поздрави той и седна срещу нея на масата.
Сипа си малко тиквен сок и си взе една кифла (!).

След като свършиха с закуската Хърмаяни и Хари се отправиха към езерото (денят беше събота така че им беше спестена досадата от уроци).ю
- Хайде да скочим и да се поплискаме в тинята! - предложи Хърмаяни. Някак си и липсваше допира с вода, а и вечер в стаята миришеше неприятно на сирене.
- Ама много е мръсно! - отвърна Хари и се изглегна на прясно наторената трева.
- Ех прав си...би трябвало да спазват повече хигиена - съгласи се тя, и събу обувките си,тъй като краката я сърбяха много и наскоро се беше появил странен бял мъх.
- Мирише ми на нещо вкусно - обади се Хари както си лежеше гледайки небето.
- Ми не знам тук няма кой какво да готви - отвърна тя и се надигна - хайде да тръгваме омръзна ми да кеся тук.
Тя се обу,помогна му да стане и заедно те се запътиха към Голямата зала за да се насладят на обяда.
Когато пристигнаха Рон вече беше седнал на масата и гледаше стръвно с гуренясалите си очи.
-Какъв е проблема? - попита Хари загрижено.
- Сърби ме главата - беше раздразнения отговор.
- Дай да погледна - каза Хърмаяни и речено сторено - проблема бе набързо открит - Рон имаше въшчици.
- Еее какво се косиш - отсече Хърмаяни - някакви си буболечки. Аз си имам 3 вида а ти за един се дразниш. След време става приятно повярвай ми -усмихна му се тя и това някак си го утеши.
В Голямата зала беше адски задушно заради полъха на стотици запотени тийнейждърски тела. Кирта беше лесно видима по вратовете на момчетата, а момичетата (както вашата мила разказвачка вече отбеляза) имаха лек полъх на сирене (ще оставя публиката да реши защо ).

Едно малко домашно духче тайно се промъкна в залата за да изчисти едно опасно мазно петно на пода,но в този момент Хърмаяни си свали обувките (както отбелязахме тя обичаше да го прави в присъствието на други хора) и то изпадна в безсъзнание.
След този малък инцидент всички духчета бяха проверени и ваксинирани срещу духов менингит (доктора постави грешна диагноза на гореспоменатото злощастно създание).

След като се бяха нахранили хубаво, нашите малки приятели решиха,че е време за слебодена дрямка и всеки се оттегли в покоите си за кратък следобеден сън.
Докато другите спяха, Хърмаяни използва момента да посети "едното място" и миризмата изгони дори духовете бродници от тази част на замъка.
Тя се напъваше дълго и "безплодно", докато лицето и се изчерви, и след един последен напън, злото бе сторено. Подозираше,че развива хемороиди, но нищо не беше сигурно...

На вечеря, обичайните заподозрени слезнаха в залата да задоволят нарастващия си апетит. Кръглите шкембенца на учениците и ролата мазнина които се образуваха от тях, бяха плод точно на тези пищни вечери. Всеки тъпчеше и повечето не си правеха труда да използват нож и вилица - това само забавяше процеса.
След като завършеха храненето, всички облизваха омазнените си пръстенца и се надигаха за поредната вечерна разходка,преди сън.
И така минава един типичен ден в училището за магия Хогуортс

ПЕДЯ ЧОВЕК - ЛАКЪТ БРАДА!

!

ХЪ ХЪ ХЪ

Редактирано от PsYcHo_NuN на 07.10.05 23:57.



Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: Just a freak]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано07.10.05 23:22



бах дългото го напраих....i dont give a rat's ass about your nick.freak .

ps. freak няма нищо общо с mentally unstable

!

ХЪ ХЪ ХЪ<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PsYcHo_NuN на 07.10.05 23:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от PsYcHo_NuN на 07.10.05 23:27.



Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор Джинни (the wild rose)
Публикувано07.10.05 23:27



хахахахаххахахахахахахахахахахаахахахахахахахаххахаха
хахахаха
смело потвърждавам че това е най-хубавия фен фикшън който съм чела в последната година !!!!!

Нека в историята на твоя мъничък век бъде написано:беше щастлива, беше човек!


Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор houki (duh4e)
Публикувано07.10.05 23:36



много е як.эаслужава си скачането .



Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: houki]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано07.10.05 23:50



ахах за вас винаги

!

ХЪ ХЪ ХЪ

Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор ominous witch (мн зловеща)
Публикувано07.10.05 23:55



о мързи ме да чета...ако знаете колко ми се спи, ама имам работа ся и не трябва да заспивам ако не съм заспала вече....

Draco Malfoy
Slytherin, 1991-1998
Seeker, house Quidditch team: 1992-ff.


Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: ominous witch]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано07.10.05 23:58



мникой не те ръга,това е за феновете на по-особената хигиена..

!

ХЪ ХЪ ХЪ

Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор ominous witch (мн зловеща)
Публикувано08.10.05 00:00



благодаря , че ме успокой,тъкмо си мислех че ще почнете и да ме ръгате

Draco Malfoy
Slytherin, 1991-1998
Seeker, house Quidditch team: 1992-ff.


Тема Re: Tiq hora kupat li se?нови [re: divachkata]  
Автор hendyМодератор (wanna be desree)
Публикувано08.10.05 00:08



а до тоалетна дали ходят, освен за да гонят тролове там?:)


A Night in the Lonesome October...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.