Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 26.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 14:57



"през" :P

ехх, това са то новите технологии- след като измисилхме как да изстискваме портокалов сок през записвачката- беше време и за компютър който пере кецове :))

ихаа, с черни връзки трябва да са готини, само не ми е ясно- тук споменаваха че при вас вали сняг? а като знам в софия снега какво представлява....по- добре да ги прибереш за пролетта :))

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор breathless (Hypnotized)
Публикувано19.11.05 14:59



ахаха, аз съм идиот

вали си стабилно. знам какво е, ама аз искам да съм оранжево бяла днес, затова си ги измих сега да станат чисто белички =)

He's gone so far to find the hope - he's never coming back.


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 15:30



а какво стана със син`ото?

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано19.11.05 18:08



абе брет, втори пълен член бъркаш днес, да не си болна?:)


AAAAA - American Association Against Acronym Abuse

Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано19.11.05 18:10



джусмейкър :))) класика, лол


AAAAA - American Association Against Acronym Abuse

Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: denny]  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано19.11.05 18:12



за брейни:
кажи и да си опресни паметта, за да не ми се налага да и пращам старите ни разговори. казах, че ми се е сторило в началото, че е най - свястният дребосък във форума.
за най - приятен човек и дума не може да става.
много повече ценя лекс, волди, петела, хенди, нун, заека, гала и т.н. хора които влизат или са влизали тук.

аз не има преча да влизат тук, както и те не могат и нямат право да пречат на мем. и ако не искат да не четат мненията ми.
аз съвсем ясно се изразих: пет пари не давам за това какво повечето хора тук мислят. особено такива като теб, джини, брейни и ко.
влизам когато си иксам и правя и говоря каквото си искам.
а на вас просто ще ви се налага да ме търпите.

какво правиш ти, когато си в лошо настроение, не ме засяга.
аз правя това.
а ти си последния човек, от когото искам да взимам пример.

денят ми не беше приятен, защото напоследък само уча, но и не вярвам да си била искрена в пожелнието си, така че едва ли има значение.

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано19.11.05 18:19



тук пък е кучешки студ, а една снежинка не е паднала ):

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: hendy]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 18:22



дам, трябваше да го патентоваме :)

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 18:24



много сладка усмивка :)

поздрав със снежинки от мен-

*
***
****
******
*******

унф, ако не стане на елхичка- КЗД!

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано19.11.05 18:26



Първо: Не съм имала намерение да се заяждам с никого, искрено съжалявам, ако съм казала нещо, което е прозвучало така.
Второ: Вярно е, че форумът е залят от фенфикове, явно на доста хора им дойде музата да пишат след излизането на шестата книга, но не съм чела всичките, и не мога да дам мнение по въпроса. Логично е не всички да са с еднаква качество.
Трето: Не смятам, че аз лично съм проявявала нетолерантност или съм се държала грубо. Съжалявам, ако на моменти нещо от написаното от мен е прозвучало рязко.
Четвърто: За съжаление, вече преди доста време минах тийнейджърската възраст, така че определението "нацупен тийн" някак си не ми отива. Не бих възразила сега да съм, например, на 16, но...минах ги.
Не знам къде точно виждаш да съм проявила неуважение към "старите", а и не знам какво точно, според теб, би трябвало да направя, за да проличи, че искам да спечеля уважението им. Има хора от този форум, които наистина уважавам и харесвам, и чиито мнения ми е интересно и приятно да чета.
Никога не съм започвала да пиша тук с намерението да се заям с някого. Колкото до организирането в компанийки - не виждам с какво това пречи на някого. Иска ми се да съм в добри отношения с всички тук, защото ми е интересно да влизам в този форум, -но има хора, които ми дападат повече от други.
Колкото до последната ти забележка, по принцип нямам навика да се заяждам и да си изкарвам яда на някого. За по-малките братя и сестри - съжалявам, по-малкото дете в семейството бях аз, сега вече съм единствено дете, но дори нещата да стояха другояче, едва ли щях да се възползвам от съвета ти.
Пак ще повторя, не искам да се заяждам с никого, тъкмо напротив - ще се радвам, ако успея да се запозная по-отблизо с повече хора от форума.
Желая ти приятна вечер и всичко най-хубаво!

Oh, tell me how many roads must a man walk down,
before you call him a man...



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.