Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 17.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: denny]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 13:50



значи, определено не следя всичките ви малки спорчета, но определено се забелязва едно- колкото и пъти да вляза тук, все някой от вас се заяжда с някой друг, или- се прави на обиден, засегнат, освен това форума е наводнен с фен фикове със съмнително качество- за което не искам да коментирам без да съм ги чела- но определено се залага на КОЛИЧЕСТВОТО- и не знам какво толкова ви влече да се организирате в компанийки- всеки случай- както и сам/а отбеляза- форума не е частно пространство- доста хора сме, и няма да е зле да се проявява малко толерантност- и примерно- не всяка критика да се възприема като заяждане- не съм видяла някога брет или ла да са ви псували или да са се заяли без повод за нещо- за сметка на това ответните реакции на нацупени тийнове, които се чувстват толкова засегнати, като че ли не знам какво- никога не закъсняват.

и не, не е като старите да се заяждат с всички- но не виждам някои тук да си е правил труда да спечели и уважението им- и не виждам причина да се упражнавате точно тук в заяждане- пробвайте с по- малките си брат или сестра- те поне ще имат търпението да търпят едни и същи оплаквания непрекъснато. това от мен.

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: denny]  
Автор breathless (Hypnotized)
Публикувано19.11.05 14:28



можеш да й предадеш, че нито аз нито ла имаме нещо против децата. по точно нещо против самия факт, че са малки. но мен лично ме дразни отношението им, държанието им, лицемерието им, глупостта им. тези неща не зависят от възрастта, така че ако не престане брейни да ми мрънка как само съм я обиждала, че е малка с ръка на сърцето ще призная, че е най тъпото дете, което познавам.
за твое сведение, брейни, ла беше тази, която ме убеди, че има някакъв потенциал в теб. ти наистина изглеждаше по свестна от останалите дребни, пишещи във форума. но ла никога не е казвала, че си най свестния човек във форума. но вече няма значение - всичките добри качества, които ти приписа се оказа, че не ги притесняваш или просто ги проиграваш по малоумен начин, присъщ за наистина голями лицемери - къде си го научила това, не знам, но не можеш да ме опровергаеш, че това правиш.

He's gone so far to find the hope - he's never coming back.


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор breathless (Hypnotized)
Публикувано19.11.05 14:29



пич си ти несрещан досега. =)

He's gone so far to find the hope - he's never coming back.


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 14:35



не беше ли незнаен? ;)))

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор breathless (Hypnotized)
Публикувано19.11.05 14:37



несрещан е =)
стига писала, трябва да си мия кецоветеееее..

He's gone so far to find the hope - he's never coming back.


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 14:39



ами не знам, клубът всъщност винаги е бил точно място на което (странно, пред вид темата ни)- са се събирали точно разни такива...абе детската аудитория на дира- но всеки случай такава, която по някакъв начин доказваше че "детско мислене"- е последното с което ще ги определиш

преди две години и вие сте били малки, но някак си, не си спомням да се беше създала подобна среда- въпросът е че подобни заяжданя са точно губи- време, и на мен ми доказват само едно- това тук са хора които не са способни да създадат нещо, заслужаващо уважение или интерес, а главно критика- естествено че е по- лесно да се направи агитка за защита на всичко което някой тук е дръзнал да критикува, но не и да се помисли малко за писането на наистина смислени теми- дори не претенидирам за фен фиковете...

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 14:40



ок, де, спирам :)

ами, забравила съм как точно беше :)

аз пък трябва да си купувам ботуши, ама няма да е днес :)

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор breathless (Hypnotized)
Публикувано19.11.05 14:43



именно. права си.
признавам, и аз съм била на 10 (),
но предвид първия ми фик мога с чиста съвест да си кажа, че беше тъп. обаче инди ми каза за грешките и си ги поправих, нали ? въпреки, че ми беше доста трудно да се науча да слагам запетайките на местата им ...
при нас никога не е имало такива заяждания, макар да пишеха и по големи от нас - никога не сме се показвали като типични 10 годишни.
никога, никога не сме мрънкали, че хората ни се заяждатм защото сме малки, нито пък сме обиждали всички, които не ни харесват нещата или самите нас.
блах. разбираш...
за разлика от тях

He's gone so far to find the hope - he's never coming back.


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Flight of death]  
Автор breathless (Hypnotized)
Публикувано19.11.05 14:45



ами кофти е, защото са белички и трябва постоянно да ги чистя .. поне връзки си купих черни и сега ще си ги сложа =)

пиши, аз ще си ги мия през пцто

He's gone so far to find the hope - he's never coming back.


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор Flight of death (drama queen)
Публикувано19.11.05 14:53



аз честно казано дълго време не знаех на колко сте- поне докато не видях снимките от едно рд :)))

въпросът е точно в това, че тук възрастта се изтъква като недостатък- нещо тип- вие тука големите що се заяждате с по- малки от вас дето не са ви в категорията?? ами не е така

все едно някой да си говори с петела 2 часа и после с чиста съвест да каже че е на 16

фогела дори да не го коментирам

всъщност, тук хора, които са на определена възраст и с мисленето за определената възраст- са по- скоро изключение- или поне бяха...

и хайде, да не звучим съвсем като бабките еднодневки от номите- "еех, слънцето едно време светеше по- ярко..."- ама наистина, пред вид че все пак са прописали в дира, учат се да пишат правилно на кирилица- има надежда за тях- но не и ако 90% от темите в клуба са на тема- "не знам защо сте против нас като сме малки!"- ми, хайде, с интерес ще чакам да ми се покаже по някакъв начин че няма за какво да сме против..
все пак уж в младото поколение ни е надеждата, ние и без друго сме пропаднали декаденти, дето викаше олмаши оня ден :)))

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.