Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 24.09.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор brainy (умна)
Публикувано16.11.05 21:07



Ми да. Ние сме тъпи охлювчета, който не знаят колко е 1 779. 2 нали?

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано16.11.05 21:21



Добре, ясно е, че си по-голяма от тях двете и че си чела повече. Но това не означава, че трябва да смяташ тях за глупачки. Това, че Ашли изброява само няколко книги, далеч не означава, че е чела само тях. Нали не очакваш да ти изброи всички книги, които е чела през живота си? И това, че тя и brainy са по-малки от теб, не означава, че трябва да говориш подигравателно за тях. И е най-малкото учтиво, когато говориш за някого, да го наричаш с името му /с ника/, а не да употребяваш обидни квалификации.
Вярно е, че всеки има право на мнение, но в случая ти просто се заяждаш с тях, нещо повече, обиждаш ги пред друг човек. По-голяма си от тях, вярно е, но имай някакво уважение.
И последно: все си мисля, че целта на този клуб е малко по-различна от изреждането на книгите, които някой от нас е прочел.За това се отговаря на друго място.
Приятно вечер!

Oh, tell me how many roads must a man walk down,
before you call him a man...


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: denny]  
Автор brainy (умна)
Публикувано16.11.05 21:25



Абсолютно за всичко имаш правота.

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: breathless]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано16.11.05 21:58



Въпросът ти, по мое скромно мнение, беше зададен тенденциозно, което, честно казано, подразни и мен. Ти просто приемаш за даденост, че понеже на нея й харесва да чете фенфикшъни и реагира по този емоционален начин, това значи, че не е чела "истински" книги. Колкото до въпроса й "как го правиш да става толкова интересно"? - да, може би не е зададен по най-правилния начин, но тя все пак е още дете. На мен също ми се е случвало, четейки някоя книга /а през ръцете ми са минали доста/, да се питам кое е това, което така неудържимо ме привлича в една книга, че не мога да я оставя, и да се чудя как е успял да го постигне авторът. Разбира се, понякога това и сам авторът не може да каже, но сигурно са много читателите, които са се питали: как го прави? Така че не бъди толкова критична. Колкото до тъпите въпроси, мисля, че това вече го изяснихме. А и на всеки се е случвало понякога да зададе недотам умен въпрос.
Желя ти приятна вечер.

Oh, tell me how many roads must a man walk down,
before you call him a man...


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор Saint Demmi (crucified)
Публикувано16.11.05 22:25



аз бях затворено дете.... още преживявам нещата много тежко... енд ай търнд инту а монстър



....you and me will all go down in history with a sad statue of liberty...
....май суийт ривендж уил би йорс,мастър оф дъ уърлд!

! don't touch

Редактирано от Saint Demmi на 16.11.05 22:38.



Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано16.11.05 22:27



моля, преместете тази дискусия в отделна тема


AAAAA - American Association Against Acronym Abuse

Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: Saint Demmi]  
Автор brainy (умна)
Публикувано17.11.05 07:49



Е чак чудовище още не си:)

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: denny]  
Автор lalait (nobody's wife)
Публикувано18.11.05 22:47



от както се завъдиха всички тези хлапетии, дир.бг е скучен.
затова се появам, само когато съм в лошо настроение и искам на някого да си го изкарам. а тук хората явно са достатъчно глупави да ми се връзват.

това не означава, че съжалявам за което и да е от нещата, които съм казала.
дори напротив.

казвам това, което мисля.
ако мисля, че са тъпи за десетгодишни, ще си го казвам.

а отношението ми към брайни е съвсем оправдано, защото достатъчно съм общувала с нея за да я опозная дотолкова, доколкото искам.
за толкова малко дете е удивително лицемерна, знаеш ли?
значи децата могат да са лицемерни и злобнички, но не и умни?



бтв, на тяхната възраст вече се бях засилила към втория том на "клетниците". може би ми изглеждат глупави, защото използвам себе си за мерило, такава, каквата бях на десет.

I'm sorry for the times that I made you scream
for the times that I killed your dreams


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано19.11.05 13:29



brainy ме помоли да ти предам съобщение от нея. В момента не й е възможно да отговори лично на мнението ти, тъй като нейният компютър е засегнат от вирус. Препращам ти съобщението й:

Нали беше казала, че нямаш нищо против децата във форума. Ама май не е такаНали беше казала, че съм най-свестният човек във форума?Май не си го мислела точно така. а за това, че съм лицемерна, отказвам да го приема, защото познавам себе си по-добре, отколкото ти познаваш мен. Сега ще те помоля да не пишеш повече в тази тема, а в тази на бретлес, защото цялата тема се зафлъди.


.

Oh, tell me how many roads must a man walk down,
before you call him a man...


Тема Re: Глава 21 - "Снейп"нови [re: lalait]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано19.11.05 13:39



Какво значи "откакто се завъдиха всички тези хлапетии"? Доколкото ми е известно, в тези форуми няма възрастови ограничения, форумът затова е форум, защото там може да влизат хора на всякакви възрасти. Ако не искаш да четеш мненията им, не ги чети, но те имат право да влизат в тези фору2ми точно толкова, колкото ти, аз и всеки друг.
По повод на лошото настроение - когато аз съм в лошо настроение, гледам да се покрия някъде, за да не огорчавам другите с него. И досега вероятно един-единствен път ми се е случило да излея лошото си настроение върху някого...но тогава всъщност ставаше дума за нещо много по-сериозно от "вкиснато настроение". И още - определено не смятам, че е честно човек да изкарва лошото си настроение върху хора, които нямат вина за това.
Приятен ден!

Oh, tell me how many roads must a man walk down,
before you call him a man...



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.