Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 26.09.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Хари Потър травестит ?нови  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано28.09.05 22:18




Съдейки по визията на Рон на горепоказаната снимка... ааа прекалено официално така.... Абе като гледам Рон къв пед*л са го направили пича, се чудя дали и Хари в някой по нататъчен филм няма да го изопачат по този брутален начин...

Редактирано от Just a freak на 28.09.05 22:21.



Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Just a freak]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано28.09.05 22:23



и за тези, на които е възможно да не им се отваря снимката, линк, на който да я видят или, от който да я свалят.



Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Just a freak]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано28.09.05 22:30



вери интелигентна тема, батка

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано28.09.05 23:37



Ем помислих, си че така по ефективно ще си изкажа възмущението, отколкото ако напиша : 'Възмущавам се от дългата коса и женствения образ на Рон в четвъртия филм.'

Редактирано от Just a freak на 28.09.05 23:44.



Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Just a freak]  
Автор brainy (умна)
Публикувано29.09.05 08:49



Рон найстина е направен много гадно тука...Горкият.Хари пък вече м и омръзва...Прави се на много решителен и други глупости а пък Хърмаяни тука е много готина:))Само тя ми харесва:)

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Just a freak]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано29.09.05 09:14



Аз пак ли съм най сбърканата бе?! На мен тук ми харесва само Рон! По принцип също ми харесва само Рон Харесвам мъжете и момчетата с по-дълги коси, последните само като визия, да не си помисли някой нещо
Рон е хлапе и така му отива, а Хари е направен като за среща на Горната камара Хрми, просто ми бърка в здравето навсякъде! Не я харесвам, а актрисата си е хубава, никой не може да го отрече
Това, което искам да кажа е, че само Рон ми изглежда приказно! Хари да върви на олимпиада по физика с тази физия!



Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Naia]  
Автор brainy (умна)
Публикувано29.09.05 09:21



Не си сбъркана Ная:))И аз го харесвам ама един суитчер по би му отивал...А хърми защо не я харесваш?

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: brainy]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано29.09.05 09:36



Казвам, че момичето е красиво, но героинята е дразнеща Точно от този тип досадни зубъри, които все се мъчат да станат любимци на всички учители Имала съм такава съученичка и помня, че всички я мразехме Аз бях луда глава, веднъж ме ядоса нещо и я набих Извикаха родителите ми, зада обясняват как съм нападнала най-доброто дете в класа, а аз също имах отличен успех по това време и не знам защо тя минаваше за най-добра, след като и двете бяхме виновни, да не говорим че класа беше на моя страна Аз просто не виках учителите на помощ, ако някой ме удари
Така де, сега съм учителка Как се извъртат нещата:)) и в курса си *този за фентъзито* имам точно токово дете За да не бъда пристрастна, се опитах с нищо да не ми проличи, че не одобрявам това поведение, а то ми се качи на главата, настрои всички срещу себе си и се наложи да се правя на Снейп
Разбира се детето е супер талант, ще го видиш в първата книга и сега вече се разбираме доста добре
Добро момиче е, но децата така и не я приеха и ми е голям дерт да я внедря в колектива


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: Naia]  
Автор brainy (умна)
Публикувано29.09.05 10:28



Е да.Ама аз не съм такова дете...

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Хари Потър травестит ?нови [re: brainy]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано29.09.05 11:14



ти си готино дете
и си водолейче до колкото си спомням


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.