Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 01.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Пълно разочарованиенови  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано08.09.05 17:16



hi,
за малкото, които ме познават/което е съвсем нормално както ще разберете по-късно/ аз съм едно от "старите" фенчета, които вече не влизат толкова мн в клубчето, наречето хп в дир-а.
с болезнената загуба на бамфи и с пристигането на новоизпечената книжка мненийцата в клубчето започнаха да се пълнят, на всичкото отгоре скоро ще излиза и 4-то филмче и няма как да не се пишат някакви постове.
"Пълното разочарование" не дойде от прочита на книгата, напротив.
1. ако някои от вас са чели "бозата" ще хванат мн общо => хубав сюжет
2.разкрива се доста за самоличността на волди /което от своя страна е малко глупаво, защото роулинг го изкарва гадняр, какъвто , готова съм за спор, не бих казала че е/
3.моите двама любимци /за тези, които не ме знаят - справка със сигнатурката/ играят главна роля
4.дъмбчо /както беше очаквано/ напусна книжката.
та.. гореспоменатото разочарование идва от факта, че за времето, когато нямаше нови книги и когато на фронта се биеха фенове на хп и на лотр, защитници бяха "старите" фенове, т.нар. Слидеринци, за които бтв ми е мн мъчно.
Глупаво е да се окупира дадено клубче, когато не си проследил историята му и ако някой има сполучливо доказателство, че в момента пишат "редовни" посетители - да каже.. на ваше разположение съм.

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: galeuse]  
Автор brainy (умна)
Публикувано08.09.05 18:53



Abe nedei da si tolkova razo4arowana.Az uj sum nova tuka ama ve4e v Harry potter kluba imam 1140 mneniq.ta ne sme tolkova novi

За балета ли тренираш,а Потър...


Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: brainy]  
Автор tonks (минаващ)
Публикувано08.09.05 19:09



еми то като пишеш по 100 мнения в една тема и 3000 ще ги направиш

http://membres.lycos.fr/marmottestock/kindoavat.jpg


Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: galeuse]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано08.09.05 19:58



Аз чаках толкова много Грифиндор да вземе надмощие... now it has it. i'm happy. Толкоз плюхте по Хари навремето, нормално е сега да потърпите малко лоши думи и за Снейпчо

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: galeuse]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано08.09.05 20:11



в крайна сметка нещата винаги се променят
не можеш да очакваш клубчето да изглежда по един и същи начин винаги

а и да не би да сте го пазили и защитавали за да западне когато редовните престанат да пишат?

п.п. а всъщност къде са се изгубили останалите?



Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: sabrina]  
Автор brainy (умна)
Публикувано08.09.05 20:26



Ми на някой им става скучно и спират.Догодина и ние сигурно ще сме така и ще има нови новаци

За балета ли тренираш,а Потър...


Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: galeuse]  
Автор Джинни (the wild rose)
Публикувано08.09.05 20:34



Нещата се менят ...
Аз пък не доумявам каква е тая битка между фенове на ХП и ЛОТР ....Аз лично съм мноого голям фен и на двтете ...верно малко повече информацийка ми се струпва де ....



Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Джинни]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано08.09.05 21:34



не бива да има такива битки, ХП срещу ВнП, ХП срещу Стар уорс, ХП срещу Ерагон... това са глупости.
А новите фенове са благодат за всеки клуб, старите не бива да се махат, а да си останат. Така клуба става по-силен и готин...

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Darth Sparhawk]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано08.09.05 21:58



а.. няма да се разбереме с тебе така..
Снейп е най-реалистияният и най-якият герой на хп книгите /а и на филмите смея да твърдя/
но потър си е за подигравки..

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: galeuse]  
Автор houki_f (duh4e)
Публикувано08.09.05 22:01



s edno sum suglasna.potter si e za podigravka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.