Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 05.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: denny]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано09.09.05 17:12




Да, Дъмбълдор също би бил харизматична личност, но надарли би ти обърнал особено внимание, пък Хари изглежда по-общителен

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Darth Sparhawk]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано09.09.05 17:14



Твоето мнение го разбирам, макар да не го споделям, защото Хари не е Люк и не само за това, разбира се
Но не разбирам тези, който не могат да проумеят разликата между това да не бъде харесвангерой злодей и литературно добре изграден герой
Снейп е най-добре изградения образ в книгата! Тези, които са го проумяли, го приемат като любимец по тази причина, той изглежда най-жив и реалистичен!
Мнения като "аз го мразя, защото е гаден" звучат малко глупаво, не мислите ли?


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: denny]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано09.09.05 17:16



Аз искам да позанавам семейство Уизли без Пърси и Лупин, разбира се


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Naia]  
Автор hendyМодератор (тавирен)
Публикувано09.09.05 18:17



Но не разбирам тези, който не могат да проумеят разликата между това да не бъде харесвангерой злодей и литературно добре изграден герой
Снейп е най-добре изградения образ в книгата! Тези, които са го проумяли, го приемат като любимец по тази причина, той изглежда най-жив и реалистичен!
Мнения като "аз го мразя, защото е гаден" звучат малко глупаво, не мислите ли?


а де
анджак :)
ходи им го обяснявай това, обаче :)

Снейп е сложен, многопластов герой, който ние не можем да разплетем и наполовина, защото сме нямали възможност...
в миналата книга надникнахме в част от миналото му, в тази в дома му... в едно интервю Роулинг каза, че Снейп е бил обичан, оф, лично аз бих изчела още една поредица с него в главната роля, сериозно


so let me entertain you

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: hendy]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано09.09.05 18:40



Точно това се опитвам да кажа и аз
Но нещо не ме разбира "общественостата" Няма значение, много пъти съм повтаряла и с риск да дотегна ще потретя че бих се кефила повече на поредица за "татковците", "чичовците" и останалия свят, переди Хари да се роди
Нямам обяснение защо той не ми харесва, след като обикновено си падам по положителните героипросто ми е малко пресилен и неистински, а Снейп те кара да очакваш, да се ядосваш, да разбираш... Просто е интересен и характерен герой!


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Naia]  
Автор hendyМодератор (тавирен)
Публикувано09.09.05 18:46



хахах, на такива като теб Роулинг казва "you are watching too much STAR WARS"
тоест на такива, които я питат дали Волдемор е бащата на Хари, дали Хърмаяни не му е сестра и дали ще пише предистория :))))

Хари си е откровено дразнещ тийн на моменти...с всичките му пуберски истории и простотии
нито е уравновесен, нито има вътрешен мир, троши на ред
не, че не ми харесва, ама... нали


so let me entertain you

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: hendy]  
Автор Джинни (the wild rose)
Публикувано09.09.05 18:49



Аз лично много добре си намирам и проумявам разликата добре изграден ,реалистичен образ и харесван герой ...
И признавам че Снейп е един действително отлично изграден герой в литературен план ...само че иам едно НО!!
Това че е един прекрасно описан и изразен герой не ми пречи да не го харесвам като персонаж в книгата !!
Мисля че има голяма разлика от това дали го смяташ за добре формиран образ или го харесваш...



Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Naia]  
Автор Джинни (the wild rose)
Публикувано09.09.05 18:55



А иначе и на мен би ми било изключително интересно да науча още подробности за историята на Джеймс , Сириус ...въобще четворката ...
За това и 3 книга е една от любимите ми ( да не кажа и любимата ) там се разкрива всичко това....



Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: hendy]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано09.09.05 18:55



О, да! Наистина гледам много!
А за Хари може и това да е, а може просто да не ми допада, като герой! Има моменти в които му съчувствам, но го харесвах истински само в 1 и 2 част, където се води дете


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Пълно разочарованиенови [re: Джинни]  
Автор hendyМодератор (тавирен)
Публикувано09.09.05 19:05



знам :)


so let me entertain you


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.