Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 15.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Актьорския съставнови  
Автор tonks (минаващ)
Публикувано02.09.05 11:46



случайно да ви се е струвало че много често на акьорите нещо им има.да сте забелязали че Седрик,Чо и Фльор не са красиви.може би че Муди нещо са го променили?да ви е подразнил факта че Дъмбълдор е с ластичка на брадата си или Фред и Джордж не отговарят на описанието?
споделете какво не ви харесва.кой актьори не отговарят на представите ви и кои да.пропуснах още много имена но тях оставам на вас

http://membres.lycos.fr/marmottestock/kindoavat.jpg


Тема Re: Актьорския съставнови [re: tonks]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:04



Актиорския състав здравата съкс 4тия филм също мисля че ще Съкс.флъор е неколко пъти по малко красива от описанието седрик и чо нема да ги коментирам.дъмбълдор нещо му е много къса брадата мууди са го издокарали кат някой морски вълк .също така имаше някви снимки зад кадър на 4тия дет крум е облечен кат некой войвода
на представата ми единствено снейп хари рон хагрид хърмаяни и тва са май.





Тема Re: Актьорския съставнови [re: :(]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано02.09.05 12:14



нека ги видя в движение и тогава да преценим...

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Актьорския съставнови [re: tonks]  
Автор rabbit_ (running)
Публикувано02.09.05 12:16



да ти кажа честно тези неща малко са ме дразнели, дразни ме неумелата игра на повечето деца, не друго...сега чо и фльор пак ще ги преглътна, но наистина като видях актьора, който ще играе седрик, се шашнах...една дружка вметна, че българинът изглежда по-добре от него...

It's only after you've lost everything that you're free to do anything.


Тема Re: Актьорския съставнови [re: rabbit_]  
Автор xъpми (позната)
Публикувано02.09.05 12:29



И актьора на Драко малфой отговаря на описанието

Ох,отивам да уча.


Тема Re: Мислите ли че...нови [re: xъpми]  
Автор tonks (минаващ)
Публикувано02.09.05 12:33



всички възприемаме дание,ема,рупът и том защото повечето от нас първо са гледали филмите.било то първи,втори или трети.когато почнах да чета книгите бях гледала първите две филма и затова най-много ги възприемам тях четиримата както и хагрид

http://membres.lycos.fr/marmottestock/kindoavat.jpg


Тема Re: Мислите ли че...нови [re: tonks]  
Автор houki_f (duh4e)
Публикувано02.09.05 14:22



az ne gi vuzpriemam taka samo za6toto sum gledala filma.
v predstavite mi opredeleno sirius i lupin ne izglejdat taka.mnogo zle sa napraveni



Тема Re: Актьорския съставнови [re: tonks]  
Автор farfaletka (nafarfaletkana)
Публикувано02.09.05 14:53



Hari, Ron i Harmaiani vinagi taka sam si gi predstaviala.Hagrid estestveno si misleh 4e 6te tr da e po visok, no prosto 4ak takiva giganti sred horata niama.Malfoi(Ton Feltan) mnogo mi haresva takav.Krab i Goil tr da sa po grozni(az pone taka si mislia).Sirius i Lupin taka si gi predstaviah(e Lupin ne savsem, no dolu gore pone)Gini tr da ia izberat malko po krasiva!Nali hari tolkova ia haresva!Da se biaha postarali malko pove4e!
Gorkata Flior!A ia opisvaha kato 4udo na 4udesata!A za Sedrik niamam dumi!Barti Krau4... toi vav filma sa go napravili kato ...(ne se smeite) ... kato Hitler!




Писъците бяха спрели, ледената вълна се отдръпваше.


Тема Re: Актьорския съставнови [re: tonks]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано02.09.05 16:17



Ако трябва да сме 4естни никой не отговаря напълно на описанието,дори главните герой.Ина4е наистина Седрик на нищо не мяза и най-хубав от вси4ките е българина ( но той трябваше да е грозноват така 4е и това са прецакали).Като видим филма ще се разбере. А Сириус и Лупин трябваше да изглеждат дале4 по-млади...в крайна сметка са били на възрастта на родителите на Хари,а не с 10 години по-дърти.За Мууди няма да коментирам...ужас.Всъщност май най-много ми се нрави Моли (като представа) и Фред и Джордж. Другите пове4ето са разо4арование (в смисъл 4е не отговарят много на представата),отделен е въпроса 4е самите актъори преиграват и това адски много ме дразни с прекаления драматизъм.

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Актьорския съставнови [re: xъpми]  
АвторXъpмaяни Гpeйнджъp (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 16:50



Аз Сириус не си го представях така! На филма изглежда като дивак! А и Фльор, дето уж трябва да е най-красивата на една снимка я видях и честно казано има много по9хубави момичета от нея!Иначе Хари, Рон, Хърмаяни, Дъмбълдор, Макгонагъл, г-жа Уизли си ги представях точно така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.