Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 03.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Предателятнови  
Автор xъpми (позната)
Публикувано26.08.05 09:58



Как може някой да хареса Снейп??!???Та той е предал родителите на Хари!!!!Иотгоре на всичкото мрази Хари и само му се подхилва ехидно!!!Нямам нищо лично против тези който харесват Снейп просто им се чудя.Та то по-добре да харсваш Лорд Волдемор от колкото този....не знам с какво да го нарека толкова прякори му допадат.Снейп по принцип е отрицателен герой.Той може и добър да се окаже но какво от това той винаги ще си остане гаден.И си мисля че той не служи на никого,а че той е предател.Нестига че е предал Дъмбито ами и сега ще предаде сигурно и Волдемор.Мисля че той е доста добър магиосник и затова няма да се остви да бъде командван от някой пък дори и Лорд Волдемор.Снейп(разбира се само по мое мнение)играе и винаги е играл сам за себе си.



Тема Re: Предателятнови [re: xъpми]  
Авторcunamkata (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 10:07



НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ СНЕЙП Е ОТВРАТ И СЪМ ПОЧТИ СИГУРНА ЧЕ РАБОТИ ЗА СЕБЕ СИ



Тема Re: Предателятнови [re: cunamkata]  
Автор xъpми (позната)
Публикувано26.08.05 10:10



радвам се че мислиш така...ако някой друг не поне ти си ме разбрала



Тема Re: Предателятнови [re: xъpми]  
Автор French_GirL ()
Публикувано26.08.05 10:25



I az sam saglasna s vas.



Тема Re: Предателятнови [re: xъpми]  
Автор Darth Sparhawk (Sith Lord)
Публикувано26.08.05 10:35



Напълно си права, че дори е по-добре да харесаш Волдемор, отколкото Снейп... Черния лорд поне е могъщ магьосник, Сивиръс е просто дребна, жалка отрепка.
МРАЗЯ ГО. Дори накрая да помогне на Хари, а това НЯМа да стане, ще продължа да го мразя. Искам да умрееее...

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Предателятнови [re: xъpми]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано26.08.05 10:40



Мразя го!!! Гаден, отвратителен предател, злобар, че и страхливец на всичкото отгоре. Каквото и да направи в 7-ма книга /а силно се съмнявам, че ще е нещо добро, той просто не е способен на добри постъпки/ , пак ще продължа да го мразя.Как можа Дъмбълдор да му повярва?!?!

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: Предателятнови [re: denny]  
Автор xъpми (позната)
Публикувано26.08.05 10:56



Снейп мрази да губи....нали видяхте хари го нарече страхливец и той толкова побесня..........според мен той е да добър магиосник но се мисли за повече от това което е ........ иначе както казват някой образа му е мн добре изграден.....това според мен се дължи на това че той убива дъмби и авторката е решила да ни представи доста добре героя....но въпреки всичко той не се харесва на почти никой......и на мен не ми хареса още от началото излъчваше нещо като че ли зло.....незнам защо но никога няма да ми хареса подобен герой



Тема Re: Предателятнови [re: xъpми]  
Автор brainy (умна)
Публикувано26.08.05 11:12



Snape e ujas gadnqt mrusna gad takava DANO UMRE!



Тема Re: Предателятнови [re: xъpми]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано26.08.05 11:12



Да, права си, че може би още от самото начало Роулинг е подготвяла Снейп за подобна гадна роля и затова образът му е така добре изграден /колкото и да го мразя, не мога да не призная, че е много убедителен образ/. Напълно съм съгласна за злобното му излъчване. Какво ли ще е първото му появяване в 7-ма книга? Дали няма да е на някое сборище на смъртожадните като това в "Огнения бокал" ?

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема учител по ЗСЧИнови [re: brainy]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 11:15



Ако ще да мре. Сега Снейп като избяга, кой ще е учител по Защита с/у черни изкуства




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.