Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 18.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го  
Авторxъpми (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 18:25



не знам дали да го съжалявам или не.Като малък е бил отдалечен от всички свой роднини.Но пък после вместо да потърси баща си за да го попита защо е станало така и т.н. той го убива.А пък и като дете измъчва съочениците си.Действията му като възрастен са ужасни.Всъщност след като написах всичко това не ми е жал за него , но донякъде съдбата го е направила такъв какъввто е . Ако и преди е имало такава тема съжалявам просто не съм се ровила из архива



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: xъpми]  
Автор tonks (новак)
Публикувано21.08.05 18:39



хич даже.той още от малък е почнал да убива.такъв му е бил характера.жаден за власт.



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: tonks]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано21.08.05 18:48



Определено и абсолютно не мога да изпитвам съжаление към тази твар. Съгласна съм с казаното от Тонкс.

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: xъpми]  
Автор Hrabrina (непознат)
Публикувано21.08.05 20:10



ami az i na o6te edno mqsto kazah,4e go sujalqvam.Toi e samo edno mom4e s golemi kompleksi ot ba6ta my,koito my e pri4inil takova detstvo...taka e i v jivota,nali?



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: Hrabrina]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано21.08.05 21:15



Аз го сажалявам за това че са го направили зъл-той не е виновен за това но той е виновен че изобщо не се е опитал да промени характер начин на живот и така нататък



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: xъpми]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано21.08.05 21:27



Пича трябва да си намери с кой да си каже лафове да си станат партия. Да излиза малко повече, че да се отрака. И кат си фане гадже сичко ще си дойде на мястото. Иначе ся си е за съжаление. Така де девствен е . абе да излиза повече навънка по кафета дискотеки а у и ще се опрай. Има надежда за него.



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: Just a freak]  
Автор Hrabrina (непознат)
Публикувано21.08.05 23:07



izvinqvam se za izraza,no govori6 kato nqkoi ciganin...



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: Hrabrina]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано21.08.05 23:47



Напротив говоря като един средностатистически тийнеджър. Незнам къде си израснала ти....



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: Just a freak]  
Автор Blair~Witch (Инквизиторка)
Публикувано22.08.05 00:12



И си си много прав...Горкия Волди няма а сигурно няма и да има щастието да го направи за първи път



Тема Re: ЛОРД ВОЛДЕМОР- съжалявате ли го [re: Blair~Witch]  
Автор Hrabrina (непознат)
Публикувано22.08.05 00:24



ne kazvam,4e sum izrastnala,no pone se opitvam da pokaja bulgarskiqt ezik v celiqt mu blqsuk




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.