Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 03.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Драко Малфой  
Авторxъpми (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:40



Тук можете да пишете какво мислите за драката Драко



Тема Re: Драко Малфой [re: xъpми]  
Авторxъpми (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:44



На мен Драко ми е симпатичен.Разбирасе не го харесвам заради всичко което направи в книга6 и за дето се подиграваше наРон и Хърмаяни.Не знам защо просто ми допада.Не ме рзбирайте погрешно



Тема Re: Драко Малфой [re: xъpми]  
Автор tonks (новак)
Публикувано22.08.05 12:45



тоя е един гаден простак дето си мисли че е много умен.може да е забавен но никога не съм го харесвала



Тема Re: Драко Малфой [re: xъpми]  
АвторДъмбълдop (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:45



Колкото и тъпо да звучи мисля че в 7 книга ще мине към добрите



Тема Re: Драко Малфой [re: Дъмбълдop]  
Автор Hrabrina (непознат)
Публикувано22.08.05 12:47



drako e 4estno kazano edin de4ko...a i ima mn slaba psihika i moje da mu povliqqt taka,4e da mine na stranata na ordena



Тема Re: Драко Малфой [re: Hrabrina]  
Авторxъpми (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:49



Драко е страхливец е поточната дума



Тема Re: Драко Малфой [re: Hrabrina]  
Автор lord_voldemort (непознат)
Публикувано22.08.05 12:51



съдист, лицемер, жалък нещастник и т.тн. или просто казано почти кати Снейп.... а хърми що не вземеш да си направиш с Панси Паркинсън фен клуб Драко Малфой базикам се



Тема Re: Драко Малфой [re: xъpми]  
Авторxъpми (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:53



Според мен не е като Снейп.Първо е по тъп и второ е по красив от Снейп не мислиш ли



Тема Re: Драко Малфой [re: xъpми]  
Автор nightwish ()
Публикувано22.08.05 12:54



Драко е тъпо парче...





Тема Re: Драко Малфой [re: Hrabrina]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано22.08.05 12:58



Драко? На страната на ордена?!? Всъщност, като се замисля, това няма да е прецедент, подобна е ситуацията със Снейп, но си мисля, че е изключено: все пак от Ордена знаят, че задачата да убие Дъмбълдор е била поверена на Драко. Смятате ли, че при това положение биха му се доверили за каквото и да било, свързано с Ордена? А иначе на мен Драко ми беше антипатичен от самото начало... може би изпитах нещо като съжаление, като прочетох онази сцена, в която той се беше скрил в тоалетните и плачеше... малко преди Хари да го порази с проклятието sectumsempra. По принцип обаче ми е изключително противен. Това за слабата психика може би е вярно, но не смятам, че изобщо биха се опитали да го привлекат на страната на Ордена.

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.