Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 28.05.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Снейп!!!нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор nightwish ()
Публикувано15.08.05 09:18



Да, това звучи като възможен вариант, Лестрандж определено би му видяла сметката, ако може.
Но все пак ми се струва, че Снейп не е може да е напълно лоялен към който и да е, включително и Волдемор.


Редактирано от nightwish на 15.08.05 09:21.



Тема Re: Снейп!!!нови [re: Darth Sparhawk]  
Автор lunabg (zveznata)
Публикувано15.08.05 09:36



Не мисля че ще стане така! Все пак Снейп е доста по-добър магьосник от тази измислена мадама



Тема Re: Снейп!!!нови [re: lunabg]  
Автор Darth Sparhawk (Knight)
Публикувано15.08.05 10:05



Не е, обаче и Блек беше, а тъпата кучка му видя сметката. Не, че аз не мразя и Сивирус колколто нея...

- сайт за фентъзи и фантастика

Редактирано от Darth Sparhawk на 15.08.05 10:06.



Тема Re: Снейп!!!нови [re: lunabg]  
Автор lalait (lunatic)
Публикувано15.08.05 12:07



биип! грешка!
белатрикс е била дясната ръка на волдеморт пред снейп да подслуша пророчеството едно соу;
една от първите му поддръжнички И ученички(:

Are you still around, why haven't you managed to die yet ?


Тема Re: Снейп!!!нови [re: nightwish]  
АвторOпpaвям rpeшkи (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 16:09



А Снейп е силен в омразата........................

Не, аз мисля че той е бил влюбен в майката на Хари, Лили Потър, че е надраскал онзи учебник на Нечистокръвният принц заради нея, за да се подготви тя за изпитите по отвари и да бъде най-добрата мъгълка по този предмет, както твърди професор Слъгхорн пред сина й след години. С една дума относно т.н. омраза на Снейп, ами с омраза най-лесно се прикрива любовта . Оттук и омразата му към Джеймс Потър. Пък и Дъмбълдор толкова повтаря на Хари колко болка е изпитал Снейп след като е разбрал за последствията, настъпили след като издава на Волдемор предсказанието и Лили Потър е била убита... Но защо да ви разказвам, нали после няма да ви е интересна книга 7!!!



Тема Re: Снейп!!!нови [re: Oпpaвям rpeшkи]  
Автор nightwish ()
Публикувано15.08.05 16:17



Ако омразата му към Джеймс Потър е предизвикана от ревност, защо мрази Сириус Блек, и защо се кефи на Драко (още преди да направи ненарушимата клетва)?



Редактирано от nightwish на 15.08.05 16:18.



Тема Re: Снейп!!!нови [re: Oпpaвям rpeшkи]  
Автор lunabg (zveznata)
Публикувано15.08.05 16:18



ха ха ей това ми хареса



Тема Re: Снейп!!! [re: nightwish]  
Автордa пoпpaвя (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 17:21



е, ама чел ли си книгите или някой само ти ги е поразказал? Нали Сириус е най-добрият приятел на Джеймс и заедно участват във всичко, включително в тормоза над Снейп описан в книга 5!!! Снейп толкова добре умее да прикрива истинската си същност, но на практика няколко пъти спасява животът на Хари още от куедичният мач в 1 книга до финалът на 6, ама тази глава сам ке си я прочетеш като ти я преведът Колкото до Драко, какъв шпионин на Дъмбълдор сред Смъртожадните ще е Снейп, ако пренебрегва синът на Луциус Малфой и връзките си, и информацията, която има от това семейство



Тема Re: Снейп!!! [re: дa пoпpaвя]  
Автор lalait (lunatic)
Публикувано15.08.05 17:55



да си близък със сем. малфой, вече не е похвала. някъде в шестата книга се изброяваха гафовете на татко-малфой.

Are you still around, why haven't you managed to die yet ?


Тема Re: Снейп!!! [re: lalait]  
Авторбoжe, миcлeтe (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 18:40



да си близък със сем. малфой, вече не е похвала.................

Така ли? И сигурно Беатрикс Ластренж, лелята на Драко не е дясната ръка на Волдемор???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.