Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 05.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Аз може линови  
Автор Durden (...)
Публикувано06.06.05 14:18



...да пусна една офф тема, която обаче не безцелен флууд?

Интересно ми е да ви питам нещо, за което светпен пробуди интереса ми в една друга тема, а именно:

Имате ли си някакви прекалени увлечения и какви са те? Тука не питам за Марийка и Иванчо от съседния клас, а за вашите (ей много я мразя тая дума, ама айде) фенства? На какво сте фенове? Само моля без изцепки от рода на: фен съм на този или онзи изпълнител, човек, група, филм, занимание и т.н.

Говоря за неща, за които сте готови да 'хабите' време, пари, дори и нерви...Например, аз съм фен на Междузвездните, обаче освен да ги имам на камоп-а и на видеокасети, освен да чета някои неща от разширената вселена, не правя нищо друго за развитие на 'фенството" ми в тая посока...същото се отнася и за музиката (като цяло) - слушам адски много музика, но огромна част от нея съм я изтеглил от интернет, а малка част съм я закупил...

В този смисъл, моите истински увлечения са киното и тениса...Имам огромна видео- и двдтека, закупена с мои (добре де, и с на мама и тати) средства...също така и списания, книги и всякакви материали...ходя на кино по над 4 пъти на месец (за филми, гледани в къщи въобще не говоря) и т.н.

Тенис играя от шест или седем годишен, изчел съм съма ти неща, имам записани на видео адски много мачове, имам и класически стари срещи...ходил съм на много турнири, сега може би ще ходя на Хале, а от ролан гарос ме спря само една сериозна болест...

Та това е...айде казвайте?

It's only after you've lost everything that you're free to do anything.


Тема Re: Аз може линови [re: Durden]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано06.06.05 14:23



книги :)))


C'est la vie I say

Тема Re: Аз може линови [re: Durden]  
Автор Чyбaka Члeн (...)
Публикувано06.06.05 15:23



значи за какво харча пари, ми на първо време съм вманиачен всеки месец да си плащам тока, телефона и водата. и интернета и кабелната, естествено, но те са в края на месеца, а след малко отивам за тока.
Друго - ами музика - доста музика съм си записвал на дискове, тоест може да се каже, че съм вманиачен в купуването на дискове, а после как ги използвам няма значение. Още друго - филмчета, проявявания, сканирания и тем подобни, в близкото бъдеще се надявам на един обектив 200мм за скромните 65 лева; а в малко по-далечното бъдеще и по-сериозен дигитален. Какво още, ми с колелото да се шматкам по планините - то милото не е било на ремонт, даже и поърхностно много отдавна и - бог да го пази - за сега живее и ме разкарва наляво и надясно, но скоро ще трябва да се простя с доста пари за масла, за педали, за чистения, за гуми евентуално си ебало майката.
А ако останат свободни пари - книги, а ако не, човека над мен ми ги подарява:)

...
Колко Жаира са нужни, за да отворят един кокосов орех?


Тема Re: Аз може линови [re: Durden]  
Автор denny (гадюха)
Публикувано06.06.05 15:28



Първо - поздравления за темата, наистина е чудесна. Хубаво е да се обсъждат такива неща и искрено се надявам, че поне тази тема няма да се превърне във флъд.
А ето и моя отговор. Не знам как ще прозвучи, но моето най-голямо увлечение е работата ми. Аз съм преводачка и наистина обожавам това, което върша. Така се случи, че напоследък превеждах доста тежка и сериозна литература /три военно-исторически романа, една документална книга също на военна тематика и един сборник с доста особени разкази/ . Няма да назовавам заглавия, защото книгите още не са излезли, а и целта на постинга ми не е да правя реклама. Просто исках да кажа, че въпреки доста трудните ситуации, в които изпадам понякога, най-много се увличам именно от работата си. Извън нея увлеченията ми са свързани отново с четене... и с много музика. С чиста съвест мога да кажа, че увлечението ми към четенето наистина е прекалено, защото запълва почти цялото ми свободно време. Но то е именно от нещата, за които съм готова да "хабя" безкрайно мното време, пари - всъщност не ги давам за почти нищо друго, -а за книгите, свързани с работата ми - и нерви. Увличам се и по пътувания - особено през последните години пообиколих доста свят.
Е, това са моите най-големи увлечения. Дано не изглеждат много скучни, но това са нещата, без които не мога. С интерес очаквам мненията на останалите.

Усмихни се... утре ще бъде по-зле.


Тема Re: Аз може линови [re: denny]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано06.06.05 16:31



Аз съм увлечен по фотографията, за което съм похарчил и доста пари, сега пак - каня се да купувам нов апарат.Също съм увлечен и по компютрите, което си личи.



Тема Re: Аз може линови [re: Durden]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано06.06.05 22:26



Някой хора им се струва тъпо(те си знаят кои), обаче аз съм увлечен по игрите. Не просто някъв там, дето си има 2-3 игрички играе си нали там и се мисли за геймър, защото минава нивата с кодове... Ами геймър - ходя по турнири, основал съм клан, участвал съм в някои предавания(макар, че не ме дават мене, а играта) Даже преди когато имаше конкурси за геймъри, които да представят игрите на Геймъри шоу за една бройка да стана и професионален геймър. Обаче онова коп*ле, дето го гледате сега, е много добър на CS, аз съм гола вода на тази точно И така... не мога да ви обесна просто колко много нерви се хвърлят по тази работа. Печелят се пари нали тук таме не е като да няма ама не ми оправдават нервите... ама какво да направя мания ми е и това е. Пък и е доста забавно . Сега половината ще си кажете 'егати бебето', ама на мене к`во ми пука .

Редактирано от Just a freak на 06.06.05 22:29.



Тема Re: Аз може линови [re: Just a freak]  
Автор Чyбaka Члeн (...)
Публикувано06.06.05 22:49



батка, не си бебе за това, че си увлечен по игрите, тея пичове дето ходят в таджикистан на турнири много добре знаеш на колко са и хич не са бебета... бебе си заради начина, по който го казваш, особено "основал съм клан" - е любо и рупен като имат клан кво, професионалисти ли са;))

...
Колко Жаира са нужни, за да отворят един кокосов орех?


Тема Re: Аз може линови [re: Durden]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано07.06.05 04:23



Ако има нещо, в което съм вманиечен това са филмите актьорите и режисьорите. Може да не съм гуру на тея неща обаче, приятелите ми още не са ме затапили с главен актьор от филм, който да не знам. Може би това се дължи на това, че те не са достатъчно вманиачени, но... Това е, което ме кефи. Като видя някой актьор, който ми прави впечетление или ми се струва познат просто го гуугълвам и много мразя, че повечето от тях нямат сайтове а снимките в нета са обикновено по-малко дори от моите....
Иначе ме влече фотография и уеб дизайн, но не съм се занимавал наистина толкова активно с тях. Просто ми харесва да се побъзикам от време на време....
Обичам и да чета... в автобуса ю

Поздрави

Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.
James Dean


Тема Re: Аз може линови [re: Чyбaka Члeн]  
Автор Just a freak (луд)
Публикувано07.06.05 13:32



Какъв клан имат любо и рупен. Ти дори знаеш ли за какво говоря ?



Тема Re: Аз може линови [re: Me4o Pux]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано07.06.05 18:00



,значи имам с кого да се разговарям тук. Ставаме вече трима с Флайт...

Редактирано от cвeтпeн на 07.06.05 18:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.