Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 03.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема измина още една година...нови  
Авторbreathless (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 18:45



от виртуалното ни съществуване в нашия дир.бг, суийт, дир.бг...
много същества преминаха през нашия скъп хари потър /това е наивните=)/ клуб...голяма част от тях избягаха, срещайки нашата прекрасна слидеринска природа, но някои издържаха и все още са тук...
тук са те, тук са...
имахме както трудни моменти - разчистването на темичките ни, така и много весели, такива, в които сме се лигавили до насита и сме флъдили с кеф - ...ами...това, само когато не спим...
някои хора...или там каквото са споделяха най хубавите си моменти с нас, други си избиваха комплексите тук...без да ни пречат...а понякога и пречейки...ама ние сме добрички и винаги бяхме насреща...
а някои не се промениха никак, но и без да им трябва
и ето един кратък списък с най любимите и интересни хорица, вампири, елфи и т.н., обитаващи клубеца през 2004та...:

наш'та скъпа инди, мод безпристрастен и т.н. и *тук четете много комплименти*, която леко не се обаждаше или поне се обаждаше, ама като инкогнито...но пък ни спретна конкурсец, хубав...тя си е тук от ехееее, но все пак си е шефа, затова я споменавам първа=)...

новопоявили се:

петела, втори го пиша, защото много допринесе за превръщането на клуб хп в клуб *всеки пише за каквото се сети*
човекът...птицата почна от някакви си мили теми, в които учтиво молеше за бан, мина през съвети да си яде динята /ех, диняяя/ ...и сега си е незаменим
член на клубчето...

волди - ами накъде без нея...с кой щях да флъдя по късните /зависи от гледната точка, може и ранни/ часове, с кой щях да си поствам текстове на готини песнички...м?
е, ся, леко ще яде бой, че посмя да замине, ама й се прости, щом си е все още тук=)

лп-фенка, която я пиша така, защото вече не съм сигурна за оригиналния й ник... тя май тази година се присъедини към нас, с какво ще се запомни? ми... леко изчезваше отвреме навреме - както и сега, но все пак беше забавно, когато и тя флъдеше...

сабрина ...ми...тя дойде..и не уцели най подходящото време да го направи - бях в криза и как сме се заяждали=)..ама все пак, в момента живеем в мир=)...
какво друго? ами... поне беше гриф и имаше с кой да спорим...

дъфрийк - ми...той е..онзи...дето...абе, дебелия човек, който се опитва да флъди...
не, бъзикам се, той е ...френда на петела...хаха, добре де: премина през странни никове, опитвайки се да впечатли хората, после се възмущаваше от флъда ни...еми това е

вилхемина .. - if you can't say something nice, don't say anything at all...
sry, ама не ми направи добро впечатление, може би ако беше от по отдавна, като примерно дъфрийк ама...

*и още много нови други, които не съм запомнила, за което сори или имам чувството, че не са много нови или пък много бързо са се отказали да пишат тук*

старите кучета=):

лориииий - ами ..какво да кажа за теб, слънц? добре че те има=)...
четох преди малко една темичка в архива, от преди да се запознаем и се усетих колко много се е променило покрай и заради теб=)
тенк ю, ю рул

бамф - ами, ти си си ветеран тук, преди това пак си те познавах, но все пак, ако не беше ти, кой щеше да ни е компактен речник? =)

гала...хм..ти къде се изгуби, ве дете? я бързо се появявай, че кой ще подкрепя малфой и ще плюе по потър...освен всички други?=)..
липсваш мииии

ним ...появяваща се от дъжд на вятър, все пак не изостава от събитията и с флъда пак е супер=)
и намираш най готините снимчици - ним сним=)
само се сещай по често за нас=)...

лалаит - ами и ти си от доста време тук, съживяваш клуба, когато има нужда и си една от малкото, които отвреме навреме поне говориш по темата на клуба=)
повече такива като теб!
и се старай със запетайките=)...

спарки - ти май си най сериозния човечец тук=)
темите ти почти никога не са офф топици, а и си много старателен със сайта си=)
браво...

ная - тя все по рядко ни посещава, може би за сметка на сериозността на мненията си, защото и тя е една от малкото, които пишат сериозно и по темата=)..
ю рулз;)

уичи и лалала=) - ами може би, ако постваха по повече от едно мнение на месец щях да съм много хепи, но в момента се правя, че съм им сърдита за непостването...
както и да е, те от мн отдавна са си тук, така че им е простено=)

заека и той замина и той ни забрави, но все пак отвреме навреме идва да ни се поскара как флъдим=)...

светпен - ами ако се включа повече в дискусиите...=)...

иииии last but not least:
magica, който го пиша последен, защото пак изчезна, но времето, което поствени на нас простосмъртните тук беше супер=)...
ъм...може би ако играта беше станала по добре...=)...
както и да е

и най накрая: честита нова година, сладури, сигурна съм, че и новата година ще е весела като миналата, ако вас ви има=)



Тема Re: измина още една година...нови [re: breathless]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано03.01.05 18:46



ау, тъкмо казах 'суийт дир' и той реши да се изяви като идиот и да ми направи глупав номер...
нищо де, вие си знаете, че съм аз=)

You enter and close the door behind you
Now show me the world seen from the stars


Тема ТРи забележкинови [re: breathless]  
Автор пeтльo (същия)
Публикувано03.01.05 18:53



Забележка едно
Не си се споменала себе си - скромно, но грешно, и ти си си част от клуба

Забележка две
ю рлз е грешно - трябва да е ю рул, сети се сама що:)

ЗАБЕЛЕЖКА ТРИ
Пропуснах ли или не си вписала Флайт




Ии накрая - мерси че ме сложи веднага след инди:)

Член 1 (12:15 AM) : Хаха

Тема Re: ТРи забележкинови [re: пeтльo]  
Автор Lalait (сянка)
Публикувано03.01.05 18:58



захвани се и то направи едно обощение като брет.(всъщност що всички не направите!)
брет,сладурско!
и zai липсва,ама тя се появи и изчезна...какво стана с това момиче....?

"I smoke my friends down to the filter"


Тема Re: измина още една година...нови [re: breathless]  
Автор пeтльo (същия)
Публикувано03.01.05 19:12



Ами аз отскоро съм тук, около 6 месеца сигурно, нямам кой знае какъв поглед, пък и чета само офтопик темите, сори:)


всъщност това като отговор на лалаит, обърках се карай

Член 1 (12:15 AM) : Хаха

Тема Re: ТРи забележкинови [re: пeтльo]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано03.01.05 22:07



1. очаквам някой от вас да го направи

2. знам, че е грешно граматически, но имам логично обяснение за това, което е свързано с датата: 18.09.'04г. =)...мога да ти обясня по кю

3. вписала съм я, разбира се, имаш нужда от очила=)...

и накрая: просто говорех с теб по кю и беше съвсем логично да се сетя първо за теб=)...

You enter and close the door behind you
Now show me the world seen from the stars


Тема Re: ТРи забележки [re: Lalait]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано03.01.05 22:08



това всички да направят е добра идея=)...

вярно, забравих заи, ама тя така или иначе наистина изчезна, а и преди пишеше малко...

You enter and close the door behind you
Now show me the world seen from the stars


Тема Re: измина още една година...нови [re: breathless]  
Автор Nelicquele (Cold Sunset)
Публикувано03.01.05 22:10



това е толкова миличко...
м...ами, обещавам да се опитвам да се мяркам по-честичко...(:

In sorrow I speak your name
And my voice mirrors...mirrors my torment...


Тема Re: ТРи забележкинови [re: breathless]  
Автор пeтльo (същия)
Публикувано03.01.05 22:32



1. бла

2. ми първо влез на кю:)

3. а аз що не мога да я открия, с къв ник си я вписала:)

Член 1 (12:15 AM) : Хаха

Тема Re: ТРи забележкинови [re: пeтльo]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано03.01.05 22:37



1. няма бла

2. =)

3. ми...волди, с какъв иначе..?

You enter and close the door behind you
Now show me the world seen from the stars



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.