Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 07.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: кажете ми защо?нови [re: Lalait]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано24.12.04 23:59



Аха...добре, мисля че разбра защо използвам примера с цветовете, ако искаш ще дам същия пример с музика.
Ми хубаво, само че ми е кофти да гледам, когато хората се държат по този начин един с друг.

бтв: на мен розовото не ми харесва независимо как се носи, или по-точно цикламеното.

I won't give another soul to you
I won't give another life to you
You have to stop



Тема Re: кажете ми защо?нови [re: Lorien]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано25.12.04 10:21



мисля, че пепел от рози е по отчайващо ужасно=)...
особено когато влизам сътрин в класната стая и що да видя - половината клас от глава до пети в пепел от рози! май само косите остава да си боядисат в розово...

а иначе може да бъде и готин цвят, например една сладка, ама суперсладка картичка с едно милииииичко готинко меченце и е розова, разбира се=)
ама е хубаво=)

Non so piu' se desiderare il ben o il male, anche se il peccato forse piu' mi da...


Тема Re: кажете ми защо?нови [re: Lalait]  
Автор breathless (Southern girl)
Публикувано25.12.04 10:24



не си права, ла=)
човекът/привидението/ просто се интересува с какво толкова е станал известен сдухльото, не обижда нито книгите, нито нас, даже не критикува открито...=)

дишай, че не е хубаво навръх коледа да си изпуска човек нервите=)...

Non so piu' se desiderare il ben o il male, anche se il peccato forse piu' mi da...


Тема Re: кажете ми защо?нови [re: breathless]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано25.12.04 13:06



А, аз искам някой да ми обясни защо се води "пепел от рози"?!?
Мда...то и улиците са заляти от таквиз хорица...ужасно

Ем...бебешкото розово не е толкова лошо. Ако говориш за такова розово на картичката =/

I won't give another soul to you
I won't give another life to you
You have to stop



Тема Re: кажете ми защо? [re: Lalait]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано25.12.04 13:08



Яяяя? Ама то и с добро можело? Ако беше започнала така нямаше да се ядосваме-ама как да е! Обиконовено съм свикнал за мен да се изказват приятели или неприятели, не непознати , ама хайде-прощаваме си.. Относно красивите колежки-ами просто са твърде много и не мога да бъда безразличен към тях, а ги намесих, за да ти кажа , че не съм такъ аутист за какъвто ме сметна(да обяснявам ли думата аутист?)
Внимавам с пътя-честно---понякога като се клатушкам по него , си търся трезвеници да ме държат да не падна. Не съм обидил никой освен теб-просто си правя гаргара с Хари, защото така ми харесва, защото мога и да-защото това е фрии сървър и обикновено гадове като мен правят вас феновете много по-единни. А иначе петела и много деликатен пич, така че стига за него..И да ще питам хората за теб, но само ако още веднъж ми застанеш на пътя:)) Весела Коледа мацка!

мълчанието убива част от нас


Тема Re: кажете ми защо? [re: breathless]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано25.12.04 13:21



Какво да ти кажа за розовото :) Ако не беше толкова комерсиално щеше да ми харесва . С носталгия си спомням филмчетата за Пинко-пантарата-на него му отиваше, ама стига съм се лигавил.
Всеки цвят издава някакво настроение, а розовото е един такъв невин, по детски нежен:))) Като видя няоя девойка с розови бутуши и якенце как да не ми се сгрее призрачното сърце...
Истина е ,че лъжа хората-не мога сам да се взема насериозно , а очаквам това от други:)
Иначе ти благодаря за безпристрастното мнение-герои като Хари дето парадират с фазата-"може да съм малък и смешен, но за сметка на това с магически талант:)" по-скоро развиват комедииния жанр и си те слагам в бележника с приятелите. Хай Весела Коледа и нетрезвена Нова Година!

мълчанието убива част от нас


Тема Re: кажете ми защо? [re: пpивидeниe]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано25.12.04 13:24



Ей, фенове и фенки-хиляда благодарности на всички , които се занимавате да ме критикувате и на сички, които четат глупостите ми, защото тези две неща придават повече или по-малко смисъл на бележките ми...Ама съм в настроение днес, а ?:))))))))))

мълчанието убива част от нас


Тема Re: кажете ми защо? [re: Lorien]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано25.12.04 13:34



Пепел от рози , парфюм ли е или цвят? Така и не се разбра:) Виж , че за празника може и да съм добър...И понеже разбираш от музика те поздравявам с Lacuna coil / Circle!

мълчанието убива част от нас


Тема Re: кажете ми защо? [re: пpивидeниe]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано25.12.04 14:02



Коледа ти действа много добре, явно =)))) Няма лошо =) Днес всички трябва да са весели =))
Честита ти Коледа =))))

I won't give another soul to you
I won't give another life to you
You have to stop

Редактирано от Lorien на 25.12.04 14:02.



Тема Re: кажете ми защо? [re: пpивидeниe]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано25.12.04 14:04



Цвят е, цвят е =)) Един странен цвят м/у лилаво и розово, който незнайно защо са го кръстили пепел от рози =))

Мерси за поздрава =)) Много хубава песничка =)Е, то си е Lacuna Coil, от тях не може да се очаква нищо лошо =)

I won't give another soul to you
I won't give another life to you
You have to stop




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.