Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 07.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: кажете ми защо?нови [re: пpивидeниe]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 00:38



почти



Тема Re: кажете ми защо?нови [re: пpивидeниe]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 00:40



"проблеми с възприемането на реалността"- диагнозата е поставена отдавна, и осъзнавам да, но това не ми помага особено......



Тема Re: кажете ми защо?нови [re: vilhemina]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 00:43



преувеличават.....мммм ами да, общо взето става въпрос за възприятия, приоритети, брет е права- градим кула от карти, доста лесно се руши, а се гради бавно и трудно, но пък според мен си заслужава усилието



Тема Re: кажете ми защо?нови [re: Lalait]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 00:44



бреей ти си имала и готини мисли



Тема Re: кажете ми защо? [re: Flight of death]  
Автор пpивидeниe (бродник)
Публикувано28.12.04 00:49



ако пък вземеш да се чудиш и какво е реалност?:)))))

мълчанието убива част от нас


Тема Re: кажете ми защо? [re: Lalait]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 00:49



може би не го чувства......в смисъл, по някога дори някой да ти каже че те обича, ако звучи фалшиво, то..ами няма как да го възприемеш и да го вярваш, а и по някога хм...мисъл на деня айде- ако е лесно, не е интересно



Тема Re: кажете ми защо? [re: пpивидeниe]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 00:56



ами да, ако на някой му пука, ако се опитва, то това си личи, както и си личи фалшивата грижа също....не ми се вярва че може да има хора на които да им харесва да са мъченици, но по някога когато алтернативата е да затвориш очи, да си безразличен да гледаш само към слънцето еми и това не е добре, разбира се и поглед вперен в земята също е тъпо, има ги и двете, търсим баланса



Тема Re: кажете ми защо? [re: vilhemina]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 01:07



от твоя пост аз разбрах че смяташ че няма начин да съществуват достатъчно сериозни причини да не искаш да съществуваш, ами има, но има и причини да искаш, по някога обаче е трудно да ги видиш, ако има кой да ти ги покаже е добре, ако не- то става малко по- трудно, но все пак не и невъзможно, но причини винаги има, и не е преувеличение, а просто хм..да речем едностранчиво мислене, както и се дразня на хора които игнорират всичко и всички в името на собственото щастие в пълно и щастливо неведение- егоистите, но не мисля че си егоист, просто хм..ами да имаш друго мнение, може би не си срещала такива причини още, пожелавам ти никога да нямаш такива, но има...вярвай ми има...



Тема Re: кажете ми защо? [re: пpивидeниe]  
Автор Flight of death (scar(r)ed)
Публикувано28.12.04 01:08



вече се чудя....защо мислиш че съм толкова зле...загубих границата, някога..сега си я търся на ново....



Тема Re: кажете ми защо? [re: Flight of death]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано28.12.04 02:46



Аха..аз съм се чудила и това ми докара голямо главоболие..
Хората обаче обичат да си блъскат главата с таквиз въпроси и аз продължавам да си блъскам моята, ама без резултат.

I studied silence to learn the music...
I joined the sinful to regain innocence...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.