Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 30.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Гледах "Затворника от Азкабан"  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано15.08.04 01:18



Изненадах се колко много неща са променили от самата книга. може това да са направили и с първите 2 филма, но тях аз не съм ги чела за разлика от този. Обче ме изненада и почти шокира друг факт - колко много неща са ДОБАВИЛИ във самото филмиране. Странно...Не знаех, че когато връща времето назад с времевръта Хърмаяни трябва да замера иззад тиквите с камъни...такъв момент няма в книгата...до колкото си спомням...И до колкото помня Хари и Сириус разговаряха по коридора на излизане от къщата на крясъците, а не отвън, когато Хари тръгва след него...И Хари трябваше да РАЗКАЖЕ, а не да ПОКАЖЕ на Хърмаяни как е спасил него и кръстникът му с Патронуса...има още мнооого, мнооого подробности, които са премахнати, изменени или просто новоизмислени, което наистина ме шокира!

I will dig your grave!

Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Deemer™]  
Автор breathless (perfectly dead)
Публикувано15.08.04 11:12



поздравления

Give me
One more medicated peaceful moment


Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Deemer™]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано15.08.04 11:50



Не знам, честно казано аз останах с впечатлението, че ако някой не е чел книгата, направо няма и да разбере за какво иде реч. Толкова е претупан филмът.



Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: минaвaщ]  
Автор йo! (тъп РС юзър)
Публикувано15.08.04 13:43



И аз съм на същото мнение.



Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: йo!]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано16.08.04 13:47



Spored men pak filma e strahoten.

Dobroto e v teb. Potursi go!


Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Sparhawk]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано17.08.04 01:02



Е, филма е хубав разбира се...но и аз споделям мнението, че наистина е малко объркан. и аз имах чувството, че ползвам книгата като енциклопедия...като преводач във филма..
но до мен седеше една приятелка, която и един ред не е прочела...но не я чух да се оплаква, че нещо не е разбрала...не знам...

I will dig your grave!

Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Deemer™]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано17.08.04 11:19



Tova mi e misalta. Prekalenite pretencii sa izli6ni, tova e prosto mnogo gotin film, no knigata si e kniga.

Dobroto e v teb. Potursi go!


Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Deemer™]  
Автор Lalait (mortal)
Публикувано17.08.04 16:45



а аз още не съм гледала филма и нямам намерение скоро да го гледам,толкова бях разочарованан от парвите два!!!
мове да си го взема на DVD,някой път,но пак не знам.вече си мисля че не може да се направи хубав филм по хубава книга!



Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Lalait]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано17.08.04 19:02



Vapros na vkus. Men pak filmite me zapaliha.

Dobroto e v teb. Potursi go!


Тема Re: Гледах "Затворника от Азкабан"нови [re: Lalait]  
Автор Flight of death (заплес)
Публикувано17.08.04 20:19



този път може и да ти хареса, защото за мое огромно щастие, няма почти нищо с малоумния стил на първите два филма, смяната на режисьора се е отразила прекрасно и аз лично много се забалвявах до като гледах, но разбира се имаше и хора, които го гледаха и не им хареса, във всеки случай е с пъти по- добре от първите два, въпрос на вкус.

It feels like I’ve been buried underneath all the weight of the world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.