Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 02.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Кой ви е любимецът?нови  
Автор Flight of death (не е в час)
Публикувано09.08.04 23:13



На бас, че тази тема е била обсъждана и преди, но аз все пак да питам, тъй като не съм фен на ровенето из архиви, а и ми се струва по- смислен въпрос, от това кой е от пловдив ;), та- кой ви е любимият герой от хари потър? А любимият литературен герой/героиня въобще? което пък ме навежда на споменът, че с една приятелка се опитахме да се сетим за книга, в която героинята да не е някоя лигла, която припада през пет минути и не можахме, та вие сещате ли се за такава, че да я прочета?въпросите са три, ако все още има хора коите не ги мързи страшно заради лятото и все пак са ме разбрали въпреки многословието ми, в което и аз се обърквам, да отговарят

Редактирано от Flight of death на 09.08.04 23:28.



Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Flight of death]  
АвторXekтop (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 10:39



Дъмбълдор. Много ме кефи. Освен това харесвам Снейп, Макгонагъл, Хагрид и Хърмаяни.



Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Xekтop]  
АвторDraculas bride (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 20:12



Сириус Блек и Снейп определено са най-яките!И Драко Малфой!



Creature of the Dark



Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Flight of death]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано10.08.04 21:28



Ми от Хари Потър Хари Потър. Някак си се привързах към тоя образ и ми стана любим. Харесвам също Дъмбълдор, Сириус и Лупин.
Любимия ми литературен герой по принцип е Белгарат Магьосника на Дейвид Едингс.

Dobroto e v teb. Potursi go!


Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Sparhawk]  
Автор Flight of death (не е в час)
Публикувано11.08.04 14:45



Ехей и на мен страшно ми харесва Белгарат , за съжаление не съм чела романите, но го засякох в една антология с разкази и страшно любим ми стана :)))) а и самият разказ си беше много добър



Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Purity]  
Автор Flight of death (не е в час)
Публикувано11.08.04 15:02



и аз най- си харесвам близнаците и сириус, а иначе кой е казал че трябва да е само един герой(е добре де, може би съм си задала грешно въпроса, за което се извинявам)- колкото повече любими герои, толкова по- добре, естествено идва момента че не можеш да изброиш всичките, но това вече зависи от степента на мързел, а еовин, от както гледах филма си развалих мението за нея, как се влачеше след арагорн самооо, но като и да е. дано скоро стигна и до силмарилион, заинтригува ме, че купчината от книги преди него е хм...внушителна.



Тема Re: Любимците ми са многонови [re: Flight of death]  
Автор Бopoмиp (Тил Линдеман)
Публикувано11.08.04 15:19



от "Хари Потър"- Дъмбълдор, Снейп и Сириус

от "Властелинът на Пръстените" и другите книги на Толкин- Саруман, Боромир, Гандалф, Феанор, Моргот, Хурин, Турин, Белег Куталион и Назгулите

от ''Шанара"- Бремен, Коглайн, Аланон, Уокър Бо, Гарет Джакс, Уил Омсфорд, Ример Дал и Косача

от "Колелото на Времето"- Перин, Ашмодеан и Баал' замон

от книгите на Дейвид Едингс- Белгарат, Алтал и Полгара

от "Камъните на Силата"- Кулаин лах Фера и Пендарик

от книгите за Мидкемия на Реймънд Фийст- Макрос Черния, Ашен- шугар, Мурмандамус, Арута, Амос Траск и Джими Ръчицата

героиня, която не припада през 5 минути е Еовин, Нинив също



Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Flight of death]  
Автор Strihi (непознат )
Публикувано11.08.04 16:32



Да взема и аз да напиша нещо
Любимци от Хари Потър ... може би близнаците, да
харесвах и Дъмбълдор, но в последната книга, тези които не са в пубертета с в критическата, т.че никой не ми харесва.
Ами любим герой ми е Майлс Воркосиган (За него се сетих първо, но после като се заисипваха имена, лавинообразно върху главата ми , от мен да мине ще ги спестя)

Чао



Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Flight of death]  
Автор Survivor (новак)
Публикувано11.08.04 17:30



От Хари Потър - Макгонагъл! Освен всичко друго може да се превръща в котка! Веднага след нея е Лупин, а маааалко след него - Снейп. За посления не малко допринася и Алън Рикман.
Иначе - да тръгна ли да изброявам? Аз по принцип фентъзи не чета кой знае колко, а дори и да прочета нещо, имената на героите са сред първите неща, които избледняват... Но фантастика обожавам! Та точно от една фантастична поредица много си обичкам Лъки Стар - звездния детектив, и неговото приятелче Биг Ман. Биг Ман даже повече от Лъки... А също и робота Данило на Азимов. Особено много ме кефи последната книга за Фондацията, където се разбира кой точно е Данило.... Бррр, тръпки ме побиха чак, веднага отивам да си я потърся книжката. Да не забравяме и вампирите на Стивън Кинг - вярно, че човек може да си избие няколко зъби от тракане, докато чете за тях, но точно това ги прави.... просто свръх!
Хмммм, опитвам се да се сетя и за други, но за сега ми се губят...

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Кой ви е любимецът?нови [re: Flight of death]  
Автор breathless (perfectly dead)
Публикувано11.08.04 18:46



ами значи не съм сгрешила като съм изброила мааааалко повече от 1 любим герой...
хубаво=)
дам, еовин във филма съкс, не че и в книгата не съкс, как убива миличкото ми готиничко сладинко кралче-чародейче, мръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън
стигай по бързо до силмарилион, че много изпускаш=)велика книжчица...

Give me
One more medicated peaceful moment



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.