Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 15.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Настоявамнови  
Автор пeтльo (3 от 3)
Публикувано11.07.04 13:22



Да си спечеля бан. Но искам да ви помоля за помощ. Но както модераторката каза - трябва да си го заслужа. За това искам вашата помощ - кой е най-удачният вариант да изкарам Индепендънд извън реуси
Така че, всяко лапе, което обича Хари потър и клуба и не ще някой нормален и не обичащ филмчета за детската градина да гласува как ще е най-удачно да си спечеля сигурен бан от клуба.


За да спечеля яда на Индпендънт трябва да:
си уговоря среща с нея и да и вържа тенекия
да си уговоря среща с нея и да изпратя някое лапе от детската градина долу - може да е на същото интелектуално ниво, щом и двамата са възхитени от Хари Потър
Да я черпя един дюнер и после една кола, в която съм разтворил разхлабително
мирно и кротко да я помоля пак да ме банне на бележка и после да се оплача на фукла, че са ме баннали безпричинно и тя да свали Инди
да се кандидатирам за мод, да спечеля изборите нечестно и да се самобанна
да пусна 500 флуд-теми и да кажа после, че модераторката не си върши работата и да я свалят
да пусна няколко мнения за 1 минута и ако още важи онова за автобан, то ще ме баннат от всички клубове, включително и този



Вердер Бременски музикант

Тема Re: Настоявамнови [re: пeтльo]  
Автор йo! (тъп РС юзър)
Публикувано11.07.04 17:53



Аз пак не разбрах... защо ти е бан?



Тема Re: Остави го. . .нови [re: йo!]  
Автор Cиpиyc Блek (масов убиец)
Публикувано11.07.04 18:17



Който търси намира. . .



Тема Re: Настоявамнови [re: пeтльo]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано12.07.04 13:07



Това, че искаш бан е едно, ама не мога да разбера какво ти пречи Инди, та искаш да я свалиш. Откажи се от тая идея, защото никой, освен теб, няма да гласува против нея.
Ако искаш бан, това е лесна работа. Винаги, преди да влезеш тук, натискаш Alt+F4. По този начин изобщо няма да припариш до клубовете.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Настоявамнови [re: lvayloNL]  
Автор пeтльo (3 от 3)
Публикувано12.07.04 15:27



нещо не разбирам... цъкам алта, цъкам фъ, цъкам четворката и нищо не става
Аз преди да влезна тук паля тамян, казвам Абракадабробисимомилисимолетисимо щото нали вярвам в магии и такива Харипотърлайна, щом влизам в най-скапания клуб на дира...
Понеже от време на време се вразумявам и знам, че този клуб ме дърпа като наркотиците просто не искам да припарвам отново до него и се чудя дали мога да си осигуря бан. Ама викам да е по регистрация или ник, нещо такова за да мога да влизам с другите си регистрации, става ли
А, освен мен и милионните IP-та през които мога да влизам и никове да използвам(това е ебаси трудното, пълно е със зали и приятели с нет, вкл. и този у нас... просто не ща да ме мислите за надъхан хакер, какъвто не съм)
Аз нямам нищо лично против Инди, просто искам да я сваля като мод на най-скапаният клуб в дира. Искайки нейната оставка ще нафлудя клуба като за световно, темите ви за гласуване и т.н. няма да успяват да застанат на първа страница от флуд, на фукла няма да и се трият теми и да и се закачат най-отгоре теми и ще зареже клуба и той ще се првърне в "Попитай Георги Първанов" - клуб с две теми

Вердер Бременски музикант


Тема Re: Настоявам [re: пeтльo]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано12.07.04 16:23



И първия който поне малко разбира ще набара поне едно адресче по което да те локализира и да ти форматира харддиска

Welcome to the real world


Тема Re: Настоявамнови [re: Mopфиyc]  
Автор пeтльo (3 от 3)
Публикувано12.07.04 17:30



*** ме за харддиска ама айде да мине през Панда, касперски и Нортън... и най-важното през Файъруол
не ме питай как пиша с Файъруол в клубовете, обаче

Вердер Бременски музикант

Продължавай в същия дух, може би ще си постигнеш целта

Редактирано от lndependent на 12.07.04 18:10.



Тема Re: Настоявамнови [re: пeтльo]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано12.07.04 17:53



Муааахааааааахаааааааахааааааахаааааааахааааа
По голяма глупост на квадратен сантиметър не бях чувал!
Панда... само он лайн скенера им си струва за домашен потеребител...
Касперски бива...
Нортън, моля... това още ли се ползва?
А тези 3 те ако наистина се сложат на една машина си е живо самоубииство
А за стената, абе образ... кел файда от нея като не можеш си я настрои?

Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 12.07.04 17:52.



Тема Re: Настоявамнови [re: Mopфиyc]  
Автор пeтльo (3 от 3)
Публикувано12.07.04 18:46



Не се безпокой за тия трите - имам 2GB DDR RAM, процесора ми е 3.8, а за да се докопам до такъв компютър - значи работя в НАСА

Файъруола мога да си го настроя, спокойно
Но не ми трябва, просто някой хора ги мързи да ми проверят поне инфото, че да ми прослядяват IP-то ли да се притеснявам?

Вердер Бременски музикант


Тема Re: Настоявамнови [re: пeтльo]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано12.07.04 23:08



Де бре, ти пък... всъщност както искаш

Welcome to the real world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.