Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 02.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема срещааааа.../за кой ли път/нови  
Автор breathless (understanding)
Публикувано28.04.04 16:38



мислих, мислих и стигнах до следния извод: че искам да си направим пак среща
само че да се организираме повече хора и на по интересно място че откакто пиша тук са се правили 2, максимум 3 нормални срещи
какво имам предвид под нормална среща?
да се съберем повече от 5-6 човека...не ми се оправдавайте че не сме толкова, много повече хора от сф пишат тук че и не от сф идват на срещи, мрън

та затова реших че ще се заема с трууууудната задача да организирам една хубава среща, с много хора и т.н.

което ще рече:

другата събота, 8ми май от 16:00 часа на фонтана на президентството се събираме за да отидем, ако е хубаво времето в някой парк, например, или кафе, клуб и т.н.

та...
присъствието е задължително и ако някой не дойде ще бъде погрифиндорчен, ако е слидеринец и обратното

датата и часът не подлежат на смяна, това е възможно най удобното време за всички

а за дошлите обещавам много приятно прекарване и забавление...

напомням че петъка май е нещо от сорта на неучебен ден=>имате много свободно време, цял един ден повече...и ще отделите 2-3-4 часа от скъпоценното си време за да се видим...и със старите и с новите клубари...

с други думи:

мрън, елате бе хорааааа, мрън!

засега списъкът се състои от:
мен
инди
и никой друг...

хайдеееееееееее, елате плиииииииийз!

...hello, I'm your mind, giving you someone to talk to...


Тема И аз да добавянови [re: breathless]  
Автор lndependentМодератор (point of view)
Публикувано28.04.04 17:07



Присъединявам се към апела
Искам само да кажа, че който не дойде, най-малкото, което ще му се случи, ще е да бъде погрифиндорчен (респективно послидеринчен). Освен това върху му ще се стоварят най-страшните магии, познати на възпитаниците на Хогуортс, начело с Уингардиум Левиоса под формата на някоя летяща скала. Ако и това не е достатъчно да ви уплаши, недошлите ще бъдат заклеймени като най-отявлени анти-магове, мъгъли, ламери, лузъри и каквото още се сетите.
Хайде хора, стегнете се и да си направим клубна среща като хората!

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re: И аз да добавянови [re: lndependent]  
Автор breathless (understanding)
Публикувано28.04.04 17:22



добре им го каза
...който не дойде, ако е слидеринец ще бъде модериран и под мненията му ще бъде лепната снимка на сдухльото с надпис "обичам поти"
а на грифиндорците с ... пак сдухльото и надпис "аз съм поти"...това е достатъчна обида...

ами май е това...

елате!!!

...hello, I'm your mind, giving you someone to talk to...


Тема Re: И аз да добавянови [re: breathless]  
Автор zai (mania4ka)
Публикувано28.04.04 18:11



А на нас,които не сме от София поне простено ли ни е?Не искам да беда погрифиндорчена!!!

"Ти сам решение взимаш.Но помни,че го взиамаш и за безмълвните,които стоят зад гърба ти..."


Тема Re: И аз да добавянови [re: zai]  
Автор breathless (understanding)
Публикувано28.04.04 18:16



простено ви, само ако не идвате към сф по празниците...
иначе нищо не ви извинява

...hello, I'm your mind, giving you someone to talk to...


Тема Re: И аз да добавянови [re: breathless]  
Автор zai (mania4ka)
Публикувано28.04.04 18:18



Ами за съжаление няма да идвам към Сф.Ама съм благодарна,че ми е простено,щото не исках снимка на сдухлюто лепната за мен...

"Ти сам решение взимаш.Но помни,че го взиамаш и за безмълвните,които стоят зад гърба ти..."


Тема Re: И аз да добавянови [re: zai]  
Автор *sabrina* (dreamer)
Публикувано28.04.04 19:25



йеееееееееееееееееееееее
зна4и и на мен ми е простено
а как ме е яд 4е не мога да доида

...this is my live,my opinion!!!


Тема Re: срещааааа.../за кой ли път/нови [re: breathless]  
Автор dragon_might ()
Публикувано28.04.04 21:57



Aaaa....6te bade li nahalno ot moq strana da pomolq da bade primerno kam 2h,6toto az jiveq MNOGO dale4e ot prezidentstvoto,koeto ozna4ava,4e se pribiram za okolo 1h i polovina i ako se pribera po-kasno ot 8h,6te me oderat jiva!No UBIISTVENO mnogo iskam da doidaaaaaaaaaE,neznam daloi bihte go napravili samo zaradi men,no...

...Don't live for what you wouldn't die!...


Тема Re: срещааааа.../за кой ли път/нови [re: breathless]  
Автор Lorien (Needless)
Публикувано29.04.04 00:18



Аз идвам, а и преди срещата може да ми се обадиш да ми напомниш да ти върна ЛИТ-а :)) (намерих кой да ми го презапише.хип, хип УРА :)) А да и химикалката ти :))
Нещо друго? Не помня да имам нещо друго да ти донасям, но знам какво искам ти да ми донесеш Нещо против да ти видя рисунките по Мечтирия? Мм??

А и за мен няма проблем за 2 часа да я направим, заради драгонмайта....Е ако не се успя

I am your lighted way
and I'm your darkest day


Тема Re: УУУУУУУАААААААА!!!!!!!нови [re: breathless]  
Автор Melissa (menace)
Публикувано29.04.04 01:09



Смръък!Аз съм на уроци по математика от 14 до 17:30 и имам класно на 5 по Алгебра и репитиции за концерта,които ще се състои на 12...на училището!!!!И имам един месец до изпитите!Че и по-малкоНЕ Е СПРАВЕДЛИВО ДА МЕ ПОГРИФИНДОРЧВАТЕ!!!!Аз немога да дойда!Не ме пускатМРАЗЯ СЕДМИ КЛАС!!!!!!!!!!!!!

The darkness rulez the world


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.