Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 01.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: fan fiction 3нови [re: Naia]  
Автор galeuse (L'incandescente)
Публикувано10.03.04 09:25



А аз УМИРАМ да имам зелени очи..ама зелени като...не знам дали сте хващали по Mtv (а брет ще каже Mtv sucks) има нещо като....рубрика и там дават едно момиченце със страхотни очи...

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: fan fiction 3нови [re: galeuse]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано10.03.04 12:29



аз харесвам тези на Хейли от Изкуствен Интелект!!!
Страхотно дете! Страхотни очи! Невероятен актьор!!!!
Защо не го взеха за хари?! питам се за 1000000път

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: fan fiction 3нови [re: galeuse]  
Автор Karma Killer (haunted)
Публикувано10.03.04 13:05



ми далена-та ми е доста по различна от тази на корицата...
да не говорим за макс
а изобщо не коментирам всички същества...
като се започне от варколите защото те са ми любими...
всъщност ако си намеря скенер ще сканирам моите и ще видиш как си ги представям



Тема Re: fan fiction 3нови [re: Naia]  
Автор Karma Killer (haunted)
Публикувано10.03.04 13:06



и на мен:)



Тема Re: fan fiction 3нови [re: galeuse]  
Автор Karma Killer (haunted)
Публикувано10.03.04 13:07



грешка, не е мое...
mtv sux>...



пропуснах да кажа че все пак и аз съм на това мнение иначе ня,маше да го казвам...
мтв съкс...

Редактирано от Karma Killer на 10.03.04 13:08.



Тема Re: fan fiction 3нови [re: Naia]  
Автор Karma Killer (haunted)
Публикувано10.03.04 13:10



предпочитам или пъстри или кафяви...
преди две седмица имах някакво възпаление на очите и когато оздравяха започнаха да си променят цвета!стваха някакви...зелени!ужас...мрън, добре че пак си станаха кафяви...

а иначе...не виждам как той би могъл да влезе в ролята на хора....мммне...не си го представям



Тема Re: fan fiction 3нови [re: Karma Killer]  
Автор Karma Killer (haunted)
Публикувано10.03.04 13:16



***
Брет седеше на стълбите на входа на замъка и зяпаше някъде в далечината.Лори и Гала стояха до нея и я наблюдаваха в очакване.Нито едната от тях не смееше да зададе въпорс на Брет.А тя, загледана към Забранената гора, не даваше признаци скоро да започне да разказва съня си.Тя въздъхна дълбоко и се обърна към Лори и Гала които с облекчение че няма да чакат повече се усмихнаха.
-Гала, спомняш ли си деселмана който видя?
-Разбира се, обаче си мислех че нямат особено значение за теб деселманите...
-Аз бях деселмана, Гала!-Брет я погледна сякаш се страхуваше че няма да я разберат.
-Знаем, че беше деселмана, Брет, нали те видяхме докато бяхме при Вол...При ти-знаеш-кой...-Лори гледаше Брет със съчувствие.
-Не, не разбираш, аз наистина бях там...-Брет я погледна ядосано, но видя неразбиращите изражения по лицата на Гала и Лори и каза-Добре, забравете, няма значение вече...Беше просто сън, не би трябвало да означава нищо...
В същият момент Брет млъкна усещайки нечие присъствие зад гърба си.Тя се обърна рязко и се озова точно пред Рон Уизли.
-Какво искаш, Уизли?!-тросна му се Брет.
-Ъъъ...нищо..аз само...дойдох да ви питам...да ви кажа...честито че победихте на мача!
-Уизли, мача беше преди 2 месеца!
-Ъъъ...ами да, но тогава забравих да ви кажа честито...-Рон се изчерви и се обърна.Изтича към поляната където го чакаха Хърмаяни и Хари.
Брет повдигна вежда и се обърна към Лори и Гала, които също гледаха към отдалечаващия се Рон с неприязън:
-Какво ви говорех?
-За съня си...-каза бързо Лориен, горяща от нетърпение да научи какво беше взело страха на Брет през последните няколко дни.
-А...ами...беше...странно...страшно...сънувах че...-Брет изведнъж млъкна.
Лори и Гала я погледнаха с очакване.
-З-каза появилият се зад тях Меджика, гледайки в очите Брет, които бяха придобили странно стъклен вид.
-Меджик, здравей-каза с усмивка Лори-Не сме те виждали от няколко дни, къде се изгуби?
-А?Ами уча...
-Кофти...Меджик, за тренировка ли ще ни викаш?
-Не, идвах да ви кажа че следващата ни среща с вие-знаете-кой е тази вечер.В Забранената гора...Брет, какво ти има?
-Кое?-Брет сякаш се събуди от някакъв сън, погледна Меджика със заспал поглед и каза-Тази вечер, полунощ?
-Да.Среща в общата стая в 11:30.
-Ок-казаха Лори и Гала.-Хайде на вечеря.
Брет ги последва по стълбите към Голямата зала и проклинаше безоблачното небе.Пълната луна се виждаше перфектно, а Брет много добре си спомняше че в съня й луната беше в пълнолуние...
....
Тази вечер, забранената гора беше кръстосвана от много хора.Към единият й край се приближаваше малка група, състояща се от Ная, Снейп и Хари Потър.Те вървяха бавно покрити от мантията невидимка на Хари.Пристъпваха бавно и тихо и се молеха малките облачета да не открият луната поне докато с Ная не навлязат по навътре в гората.
В другият край пък Меджика водеше своите съученици и приятели към вътрешността на гората.Лори и Гала го следваха с любопитство.Но Брет се двоумеше при всяка своя стъпка.Най-накрая достигнаха една равна зелена поляна и спряха.Брет се приближи треперейки към Лори и Гала и им каза заеквайки:
-Т-т-това е м-мястот-т-о...
Меджика се обърна към нея.Тя го погледан и пребледня още повече.Спомни си съня си още по-добре, сякаш се намираше в него, а всъщност това и ставаше...Тя си спомни и мъртвешко бялото лице и как лунната светлина го огряваше...Брет почуства слабост и падна на тревата...
....
От третата страна на гората пък навлизаше трети човек.Професор Хъмбрийдж, новият учител по отвари се приближаваше към сърцевината на гората и беше на няколко крачки Ная, Снейп, Потър и групата смъртожадни.
Нито една от трите групи не осъзнаваше и не подозираше присъствието на другите две.Смъртожадните стояха и чакаха на поляната, Ная, Снейп и Потър се криеха в сенките на дърветата, а проф. Хъмбрийдж приближаваше измежду храсталаците мястото на евентуалната среща на първите две групи от хора.Точно в този момент вой раздра тишината и накара всички да застанат на ноктите си.Лунен лъч се прокрадна през короните на дърветата и освети лицето на Ная което се беше изкривило от болка.Лунен лъч освети и Брет, чиито очи, отново станали стъклени, се рееха из нищото и издаваха невероятен ужас.
-Върколак!-прошепна Меджика и Брет изпищя в съня си, спомняйки си най-накрая от какво беше раната на шията на мъртвият в съня й.Това го беше убило.
-Върколак!-извика и Хари Потър гледайки с ужас преобразяващата се Ная.Снейп го дръпна на страна в сенките на дърветата и двамата зачакаха.
Хъмбрийдж се сепна и издави пръчката си.”Лумос”прошепна професорът и върхът на пръчката му блесна.
“Върколак”беше единсвтената мисъл в главите на всички които се намираха в Забранената гора в този момент.Но никой не осъзнаваше че върколакът който всички бяха чули се приближаваше към някой от тях в този момент...Готов да убие първата си жертва от миналото пълнолуние насам...
***

като пълем егоист съм писала почти само за себе си
малко стана мрачно, напоиследък все такива неща пиша, тц тц, не е на добре...
какво друго?
а да, подсказала съм ви достатъчно кой умира и сега отново оставям най гадната и трудна част на някой друг:)
и оставям на него да реши :
1.кой би умрял
2.кой евентуално може да бъде спасен
3.дали ще успеят да спрат нио да убие някой си
4.дали ще го приберат в замъка и ще го върнат на добрата страна
5.дали хъмбрийдж ще направи нещо на лунните близнаци
6.дали някой ще разбере за волдемор и младите смъртожадни
7.дали хари ще види лупин

и т.н.
вижте, правя ви работата интересна



Тема Re: fan fiction 3 [re: Karma Killer]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано10.03.04 13:45



уффф... и мрън и сичконаписала си нещо, много дълго и сигурно готина, а аз съм зарината от материал за набиранесега ще го принтна да го чета довечераза да мога да прегледам набързо и другите теми, докато е е цъфнал шефа

кой ли не обича варколите:)))))))
Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Редактирано от Naia на 10.03.04 13:48.



Тема Re: fan fiction 3 [re: Karma Killer]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано10.03.04 15:33



ше ме побъркате вие
ЧУДЕСНО е!!! не знам кво става но съм ужасно вдъхновена сега ще пиша още и ще зарежа сичката работа за утре
....................
Групите бяха три и върколаците трима!
Когато Лори и Гала осъзнаха това смушкаха Брет въпросително. *Какво слидва?! Защо ни се струва че знаеш?!*-сякаш питаха погледите им.
- Единият от тях е той!!! - извика гласът на Хари, но никой не видя момчето наоколо.
- Млъквай глупако!-изсъска в ухото му Снейп. - Или отново ще объркаш всичко.
- Какво трябва да означава това?! - суетеше се Меджика, макар да го правеше тихо и предпазливо. - Мислех, че тук беше НАШАТА среща.
В този момент тримата върколаци се подредиха в кръг и се заоглеждаха ръмжейки хищно. Нямаше как да се разбере кой, кой е.
Хъмбрийдж се появи на лунната светлина. В ръкато му проблясна нещо, което Хари разпозна като мъгълска спринцовка. Професорът по отвари се прицели и хвърли спринцовката към единия върколак, заби я в гърба му и извика нещо размахвайки пръчката си от разстояние.
Улученият върколак се надигна с гротески вик, сгърчи се и започна да се превъплъщава в човек. Гледката беше ужасяваща. Всички прикриха очи и пропуснаха да видят следното: втория върколак се хвърли върху професора по отвари, вкопчи зъби в гърлото му и кръвта от раната плисна в лицето му. Професорът обаче успя да забие втората игла в лапата му, когато третия звяр се хвърли да спре втория.
Излязъл от прикритието си професор Снейп размахваше пръчката си и крещеше заклинания в дует с вече преобразения Лупин, който изглеждаше ужасно изтощен и блед на лунната светлина. Гласът на Хари, който все още не се виждаше наоколо, крещеше нещо неразбираемо от мрака.
Изпаднали в ням ужас представителите на третата група се озъртаха напосоки, търсейки изход, докато Ная и Нио също се преобразяваха със сърцераздерателен вой В Шумата точно пред краката им лежеше новият преподавател по отвари в локва от собствената си кръв, а от устата му излизаха приглушени стонове.
Снейп и Лупин се бяха отказали да въздействат магически върху близнаците. Бяха закъснели и сега трябваше да се погрижат за тежко раненият професор.
- Волдемор!-изшептя в този момент Хари, който беше изтичал помежду им и изведнъж Снейп и Лупин се изпариха във въздуха.
Само Брет успя да зябележи нечии крака, които се отдалечаваха към храстите и това я озадачи, но бързо го забрави, защото имаше по-сериозни грижи. Преди Лорда да се приближи достатъчно, Нио бутна Ная в зад най-гъстия храст и й изръмжа нещо, бършейки с ръкав окървавената си уста.
Беше висок, фигурата му изглеждаше стройна и жилава изпод наметалото, а бялота му лице сребрееше на лунната светлина. Брет се загледа в черната му коса, която се спускаше като буйна река по раменете и гърба му. Лунните отблясъци се отразяваха в нея и създаваха илюзията, че е посипана със звезди. Очите на върколака и момичето се срещнаха. Тези на Нио бяха по-черни от нощта, по хладни от студен зимен вятър и по-дълбоки от космоса над тях. Неизмерната болка в която поглъщаха и завъртаха душата ти можеше да те накара да крещиш от ужас.
Беше толкова красив и ужасяващ, че Брет разтреперана извърна глава... за да срещне едно друго, още по-смразяващо дъха лице. Лицето на Волдемор.
.................
ами Нио стана малко като принца от моя роман, но поне е як

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: fan fiction 3 [re: Karma Killer]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 15:59



ei breathless mnogo si pisala i ima mnogo smisleni ne6a mnogo pozdravi ot men




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.