Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 08.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема 5 чАСТ...нови  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано03.01.04 17:38



... Е НАЙ-ДОбрЕ НАПИСАНА Току що я прочетох и съм възхитена. Любимите ми братя Уизли може и да се върнат след като се върна Дъмбълдор, но и да не стане това беше славно напускане. Дразнят ме само вечните измъквания на Хари Той като образ не е толкова лош, дори понякога ми е симпатичен, но не е реалистично, въпреки че е необикновен да се оправя със всички и всичко Аз бих направила например нещо от рода, повтаряне на курса зяради невъзможност да се подготви и яви на изпитите или поне веднъж отбора му да загуби по негова вина защото дза речем е пренапрегнат и не може да играе, както беше с Рон
Все пак книгата ми хареса много като стил

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: Naia]  
Автор galeuse (L'incandescente)
Публикувано03.01.04 17:44



Аз за стил не съм се "взирала" но пък съдържанието не отговаряше на очакванията ми...

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: galeuse]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано03.01.04 17:50



Уф От една страна много неща не са ми по вкуса Но се опитах да изразя положителното Тази книга е по-психологически правдива. Дава по-реалистични реакции на героите, които са във най-сложната възраст от развитието си... Иначе винаги може да се желае повече
Основен недостатък на поредицата е че никога не се дава гледната точка на ЛОШИТЕ Всичко е през погледа на децата. Все едно другите герои са камуфлаж.... Но пък личи отлично познавание на детската и младежката психика

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: Naia]  
Автор galeuse (L'incandescente)
Публикувано03.01.04 17:59



Да! Какро Брет каза в (май й беше първата) една тема "Слидерин с/у Грифиндор - тъпо е да знаеш само мнението на тъпия Хари...

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: galeuse]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано03.01.04 18:09



Да. Много е тъпо. :)) Хари това, хари онова. Да вземе наистина да загуби в някой мач, че вече ме дразни

i've woken now to find myself
in the shadows of all i have created


Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: Lorien]  
Автор galeuse (L'incandescente)
Публикувано03.01.04 18:16



Да...ама нали е талант..няма НИКОГА да изгуби мач!

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: galeuse]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано03.01.04 18:26



Ако загуби може да й се израдвам на Роулинг. Иначе много банално:винаги побеждава, винаги се измъква, винаги му дават допълнителни точки на дома на края. Много тъпо става

i've woken now to find myself
in the shadows of all i have created


Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: Naia]  
Автор rabbit_ (running)
Публикувано03.01.04 19:24



напълно съм съгласен, като стил 5тата е най-добра...обаче като съдържание не отговаря на очакванията

а иначе за Хари...ами и мен ме дразни, че се справя с всичко, но все пак това е превидено като детка книга (макар че то детското май вече намалява), така че е нормално..

Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today


Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: rabbit_]  
Автормarapeнцe (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 21:59



Моля проявете пове4е оптимизьм кьм книгата.И на мен много неща не ми харесаха(по4ти сьщите като на вас) но се оптивам да се абстрахирам от тях и да мисля за това което ми хареса-а то не беше малко.
В 5-4аст например имаше великолепни второстепенни образи,направо обожавам Тонкс,Белатрикс е яка гадина,Лупин сьщо много ме кефи, в болницата Св Мьнго беше страшно забавно(а и имаше важни неща-спомнете си Невил и родителите му)и за да не ви преразказжам нещо което сте про4ели току що просто ви призовавам да се замислите за това което ви ХАРЕСВА в книгите за Хари.Ако ве4е сте забравили какво е това нещо-тогава просто престанете да се измь4вате и направо спрете да ги 4етете!



Тема Re: 5 чАСТ...нови [re: мarapeнцe]  
Автор rabbit_ (running)
Публикувано04.01.04 12:14



да, може би е така...обаче мн хора очакваха повече неща да се разкрият...не знам, книгата е добра, но не е по-добра от другите и това разочарова

Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.