Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 28.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Koi 6te umre nakraqнови  
АвторSineo4ka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 18:16



Koi spored vas e tozi geroi koito 6te umre?Rolling kazva 4e i e bilo mnogo trudno da opi6e smurtta mu.Dali e Harry ili nqkoi drug?Kakvo mislite?



Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: Sineo4ka]  
Автор galeuse (L'incandescente)
Публикувано02.11.03 18:23



Тя Роулинг както е тръгнала...може и Волди да умре...ама аз не мисля че ще бъде интересно...виж сега ако Хари умре...ама тя все пак е решила вече..нали е написала последната глава...Ама ...айде:единият ще убие другия, а пък той без да иска ще убие...другия(схвана ли..защото аз май -не) Ами..и двамата ще се убият. Според мен Роулинг е може да остави Волди да "върлува" ама...е..не знам...ще се види..ама аз залагам и на двамата

Good Day, Good Luck and Good Quidditch


Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: galeuse]  
Автор squeal (highly)
Публикувано02.11.03 18:43



Абе аз не мисля, че и двамата ще умрат, ама се надявам да е преценила по-добре кой трябва да си "отиде".



Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: squeal]  
Автор Lorien ()
Публикувано02.11.03 19:49



Ако умре Волдемор, ще бъде много банално. Ако пък умре Хари, сигурно ще има много недоволни.

Балрогът си опича работата сам


Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: Lorien]  
Автор Xial (hybrid soldier)
Публикувано03.11.03 14:12



но пък още повече доволни>...

You ready to jump?
Come on,jump with me...


Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: Xial]  
Автор Lorien ()
Публикувано03.11.03 14:47





Балрогът си опича работата сам


Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: Lorien]  
Автор Lalait (приятелче)
Публикувано03.11.03 14:54



Но и недоволни!Аз не смятам 4е Хари ще умре накрая-това все пак е детска книга,а в детските книги добрите герои не умират!(тука може да се поспори кои са добрите и кои лошите-знам 4е много от вас не харесват Хари)Ще е голяма мъка за малките 4итатели на Хари Потър,ако той умре,нали?



Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: Lalait]  
Автор galeuse (L'incandescente)
Публикувано03.11.03 17:08



Аз не знам ад има недоволни! Ехо..има ли недоволни...Айде това за "детската книга"... знаеш ли първите две дори и малко третата бяха детски, но от тук нататък според мен не може да се говори за "детска" книга...тогава какво да мислят "малките читатели" за смъртта на Сириус?
Не ми се сърди, но...

Good Day, Good Luck and Good Quidditch


Тема Re: Koi 6te umre nakraqнови [re: galeuse]  
Автор Xpиcи (побърканата)
Публикувано03.11.03 18:13



и аз мисля, че ще се усмъртят взаимно. Иначе ако Харито остане жив, ще побъркат Роулинг от мераци да пише още продължения, пък ако Волди оцелее - ми много лоша поука за малките остава - Злото винаги побеждава То не че не е така in the real life, ама все пак...

Hasta La Victoria Siempre


Тема [5]Re: Koi 6te umre nakraq- СИРИУСнови [re: Sineo4ka]  
АвторHeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 04:31



Доколкото знам е Сириус.
Взех да я чета тази последна книга, но уви прочетох само първите 3-4 глави и ми стана мнооого скучно, та взех отворих последната страница та там на всички(Хари, Рон и Хермионе) им беше много мъчно че Сириус бил умрял.

Редактирано от lndependent на 04.11.03 10:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.