Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 13.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Среща?нови  
Автор lndependentМодератор (crash)
Публикувано26.08.03 17:45



Здравейте!
Току-що се прибирам от една малка почивка и какво гледам - нашето мило клубче обхванато от караници и интриги. Ще ми се да променим нещата и да върнем стария приятелски дух, в който се водеха нещата. А какъв по-добър начин за това от една среща очи в очи на някое приятно място. Още повече, че се каним да направим такава среща откакто клуба съществува и все се проваляме.
Затова ви каня всички на една приятелска среща - предложете място и време и аз твърдо обещавам да дойда.
На мен най-удобни са ми съботите и неделите, затова предлагам датата да е 6 или 7 септември (след 2 седмици), най-добре да е следобяда, че да се наспим както си му е реда. За място не се сещам, но съм сигурна, че вие ще измислите нещо добро. За опознавателни знаци ще говорим, когато се разберем за мястото и времето. Градът е София, така че ако някой от друг град има идване насам преди или след тази дата, да казва навреме, че да се съберем повече маймуни на клона .
Та какво мислите?

стой та гледай


Тема Re: Среща?нови [re: lndependent]  
Автор Иryaнa (зъбата и рогата)
Публикувано26.08.03 18:03



Че да се избият на живо?
Я си помисли



Тема Re: Среща?нови [re: Иryaнa]  
Автор lndependentМодератор (crash)
Публикувано26.08.03 18:18



Никой никого няма да бие, поне не в мое присъствие . Ще цари мир и хармония, ще изпием по един натурален сок, ще се видим на живо, пък може и да се харесаме, кой знае . Поканата важи както за "старите кучета" - linkin, witch, eager, la-la, така и за по-новите.

стой та гледай


Тема Хихихи, оптимистка:-)нови [re: lndependent]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано26.08.03 18:48



Обаче много бих искала да видя как ще ме спреш да не цапардосам
jumper , ако евентуално се появи...

Be!


Тема Re: Хихихи, оптимистка:-)нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор lndependentМодератор (crash)
Публикувано26.08.03 19:11



Почакай да ме видиш и ще видиш - респектирам с мила усмивка и силно изразени кучешки зъбки . Да не говорим, че главната особеност на външния ми вид е впечатляващата телесна маса, която се опитвам да поостраня . За да ме надвиеш, имаш два варианта (което ме подсети за един стар брадат виц, но него ще ви го разкажа на живо, защото е много дълъг) - или да имаш по-мила усмивка от моята, или масата ти значително да надвишава моята (което ама много ме съмнява)!

стой та гледай


Тема определено и аз.нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор NEK2 (Pazzo)
Публикувано26.08.03 19:14



искам да видя огледална как ще стои спокойно и ще си говори с Джъмпър :)
ахахахаха.. това ще е лафът на годината:)
Това е Мит :)

E ritorno da te nonostante il mio orgoglio


Тема Ни усмивка, ни телесна маса помагатнови [re: lndependent]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано26.08.03 19:49



Кажете ми магическата дума "Ей го jumper" и ще се озовете като
с летекод в Испания на корида
Може и от симпатия към теб тайно да го понабия...настрани
Само дето няма да му стиска да се появи, той е голям герой анонимно...

Be!


Тема Че ти да не бинови [re: NEK2]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано26.08.03 19:51



дружелюбно да му се ухилиш, да го прегърнеш братски и да му кажеш "Евала, Джъмпър, евала, мой човек", пък и с нещо да го почерпиш, а?

Be!


Тема Re: Среща?нови [re: lndependent]  
Автор Иryaнa (зъбата и рогата)
Публикувано26.08.03 22:09



Не мисля, че в случея може да се постигне някакво разбирателство.
Jumper се направи на велик за сметка на онези, които се мъчиха с речника, нещо повече той се изяви като предател и то анонимно.
Огледална и Нек не са отказали превода на никого, но той пуска отделни теми, за да се фука на кой ги бил изпял и колко хора са му искали превода. Ако бях на тях и аз на живо щях да го ступам ... профилактично



Тема Няма да се появи обаче [re: Иryaнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано26.08.03 22:53



Познавам тоя тип хора...мислят си, че компютърът им дава усещане за ненаказуемост. Умирам си от смях само при мисълта, че си вярва искрено, че плаши гаргите
Не ми е в категорията по никакъв начин, но понякога когато те полазят дървеници- нямаш друг избор освен да ги смачкаш
Дано да се появи...ох, дано да се появи...голямото геройче...

Индипендънт, прости ли се вече с илюзиите? Сори, мила. И мисля, че тия фукни и заплахи...трябва пак да поизчезнат:-)

Be!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.