Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 01.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Приятелю American Ghost Dancer:-)  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 04:51



Като благодарност за цялата тая забавна нощ в твоята компания и позовавайки се на следния цитат от твой постинг:

"пак ти така и не прояви такт да не ни плюеш така открито.твой непристойни постове има и срещу доби,както и срещу още някой-ако толкова държиш ще проверя.и имай и предвид че аз твой постове почити не съм чел,но малкото който видях-наистина ми беше достатъчно.
всичките ти компромати изразени в 3-ри точки са доста изопачени.най интересното е че ако обърна таблата и постна фрагменти от твой постинги-само от първия ти пост към мен-мога да изкарам поне една дузина 'доброжелателства' по мой адрес.и дума да не става ако направя една тема 'избрано'с твой постове,все пълни с 'доброжелателства'.и понеже ти си била много 'доброжелателна',видиш ли другите били криви"


реших да те улесня в благородното начинание да смъкнеш ореола на скапаната Огледална, която/
цитирам":

"
не знам защо живееш с излюзията че клубът те обожествява,ти си супер звездата и всички противящи се на това да ги ядат кучетата..."


и да се опиташ да убедиш хората в истинското ми , т.е. гадно лице. Пренасям спора ни тук, защото наистина се дразня, когато точно тема с главите от 5-тата книга служат за такива неща.

Be!


Тема В тази теманови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:05



ЩЕ ОТГОВАРЯМ НА ОБВИНЕНИЯ С КОНКРЕТНИ ЦИТАТИ. И ЩЕ ПОЛУЧАВАМ ИЗВИНЕНИЕ СЛЕД ИЗВИНЕНИЕ ОТ ТЕБ

Обвинение 1:
въпреки атаките срещу потърмания че той не е бил 'истински хп фен'

Реплики на Огледална към Потърмания:
1/ Толкова ли не можете да функционирате в условия на нормална конкуренция?
Факт е, че търсенето определя предлагането и тъй като материята Хари Потър е печеливша -нормално е да има много и различни сайтове.
Чували ли сте там за НЕЛОЯЛНАТА конкуренция? Вие там, които се правите на принципни и пищите там в полза на Егмонт, С НЕПОЧТЕНИ УДАРИ ПОД ПОЯСА ли ще спечелите аудитория?
С кого се бориш?
С група деца...и персонално с Доби, който няма и 16 навършени...
Заплахите в бизнеса се наричат РЕКЕТ.
А тук дори не става въпрос за бизнес, защото Доби, ученикът Доби не ви е бизнес-конкурент и не застрашава вашите печалби, тъй като намеренията му
/многократно декларирани/ НЕ СА КОМЕРСИАЛНИ.
Я се разкарай и не ни плаши тук с Егмонт, да не хвръкне и вашето сайтче.
Щото си има хакери за всичко...


2/
При положение, че си просто фен-каквито сме всички ние- просто
НЕ СИ НАДСКАЧАЙ РЪСТА.
Пиши си, не ми пречиш, но на много хора тук позицията ти не е никак симпатична.
Можем да поспорим, фене на Хари Потър, кое е по-важното:
Закон за авторско право с много, ама наистина много пролуки и неуточнености или удоволствието на стотици хора тук, които се радват на превода- калпав-некалпав, но все пак някакъв опит да СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ.
След като не ти пречи нашето забавление-НЕ ЗАПЛАШВАЙ ПОВЕЧЕ. Защото от психологията е известно, че заплахата поражда ответна агресивност.
Това е положението.

А, и между другото, като стана дума за ПРАВИЛЕН български език:
пише се ист инско, а не истенско.


ТВЪРДЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛНА ЧЕ ПОТЪРМАНИЯ НЕ Е ФЕН НА ХАРИ ПОТЪР - НЯМА
Има покана за принципен спор дали в случая един закон за авторско право с дупки отвсякъде е по-важно от купона на феновете.
Което би могло да прерастне и в един съвсем коректен разговор по темата за това феновете ли са по-важни или Егмонт. Лично аз съм сигурна, че пичът щеше да се съгласи, че феновете са по-важни и всичко да завърши с песни и танци


Ще си получа ли първото извинение, моля?

Be!


Тема Re: В тази теманови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано09.08.03 05:15



'при положение че си просто фен'.
това е поставяне под съмнение факта че е фен-защото от словата ти излиза че след като потърмания си има лична позиция която ти не одобряваш,той не е истински фен.
Вие там, които се правите на принципни и пищите там в полза на Егмонт, С НЕПОЧТЕНИ УДАРИ ПОД ПОЯСА ли ще спечелите аудитория?
очевидно аз съм много тъп,но това си го тълкувам че чрез принципната си позиция(чиято движеща сила не са феновете и тяхното добро),той се опитва да спечели евтина популярност и се мазни(съжалявам за жаргончето си)на Егмонт.
еми извинявай-знам че имаш малко по особени представи за обиди,но аз си го тълкувам точно така.
а още едва ли не го обвиняваш в рекет(аре марш да го съдиш)и престъпна дейнсост...извинявай че така съм заблудил обществото-ти никой не обиждашшшшшш,никога-а ако това не ти стига-само от тези два поста мога да извадя още фишеци чакащи някой да им пусне фитила.

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Обвинение 2нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:15



/неформулирано, минава в графата "обиждаш ВСИЧКИ тук/
Изпълненията с Дъмбълдорчето.

Там нападките на гадната Огледална бяха в цяла тема-кое от кое по-проклети, ей Я да цитирам:

1/"А, я ми елате тука и тримцата [re: Dumbledore]
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано 30.07.03 20:02



Я да те питам аз ти що правиш помен с чужда пита?
Организираш ТАЙНИ коментари на преводите в ТАЕН форум. Защо?
ЗАД ГЪРБА НА ХОРАТА ОТ ДИРА НА КОИТО СА 80% ОТ ТЕЗИ ПРЕВОДИ
/в частност половината са МОИ/
Колко глави ти, лично ти си превел, за да излизаш от горната позиция на шеф?
Не ми дреме на шапката какво делите там, обаче Огледална не е в никакви "Армийки на Доби", не чиракува никому и не й е изобщо приятно да се изживявате там като шефове на степени.
От мене повече глави ще видите ПРЕЗ КРИВ МАКАРОН ако не си налегнете парцалите и не спрете да превръщате хубавата идея в типична байганьовска
интрига "кой да води бащина дружина".
Ясна ли съм?


Дааа...тука вече направо групово мачкам, унижавам, подритвам, изливам си мръсотиите и т.н. Егати колко ги мразя тия момчета! Хеле пък Доби...боже, ако
го видя, ще го цапна с някоя тухла от раз. Малеееее...НЕК, пълен потрес, там ще се стреляме с гранатомети. Виж, Дъмбълдорчето като специална моя слабост си го копам с неща от тоя род:

1/"Забелязваш ли какво става, а? Тук хората тихо и мирно си превеждат всеки
според възможностите и работата ВЪРВИ.
Останалите, които не знаят английски- просто четат и се радват.
Не забелязваш ли, че си единственият критик?
И на базата на какво?
"Не съм ги чел целите"...
След като не си ги чел, не можеш дори да обосновеш и критиката си.
Нали правиш разлика между критик и критикар?

Предложението да хванеш някоя от свободните глави и да помогнеш реално остава в сила."

Цялата работа пак завършва с песни, танци и хилежи, щото Дъмбълдорчето се оказва пич и то-с чувство за хумор и го обръща на смях.

Май е време за второ извинение , ми се чини...

Be!


Тема Обвинение 3 с цитат и репликанови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:20



1. Цитат на American Ghost Dancer:
"'при положение че си просто фен'

2. Реплика на Огледална:
"При положение, че си просто фен-каквито сме всички ние

Знак за равенство в смислово отношение ли поставяш между двете или ще се
наведеш за трето извинение, защото продължаваш да ме четеш като дяволът-евангелието баси!

Be!


Тема ма аз на подсъдимата скамейка ли съм?нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано09.08.03 05:23



защото ако е така да почвам да си чета книжката,без повече да си губя времето с теб
интересно колко пъти трябва да ти повторя че аз не коментирам това което си превеждала,а отношението ти към хората.наистина ми е любопитно колко пъти трябва да ти повторя че не коментирам преводите,а отношението ти към потърмания и други клубари.надявам се че като го казах веднъж-нормален шрифт-и веднъж дебело подчертано ще ме разбереш.
също така след като не съм чел преводите-не мога да имам и мнение за тях-ама кой да се сети
п.п.обиждаш ли го дъмбълдор-обиждаш го.много ли го обиждаш-много го обиждаш.опитах се в първите си два поста към теб да ти обясня с думи човешки,но очевидно че при теб трябва да се използват други похвати..
а искам също така да питам-ти пък ще ми се извиниш ли като отбия смешните ти обвинения или ще продължаваш като развален грамофон едно и също нещо да мъчиш-то всъщност се променя козметично,но като се замисля-основата е една и съща...

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Тук вече се повежда един принципеннови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:26



спор в който Потърмания отговаря, че няма никакви бизнес интереси, а си е просто един обикновен фен. След което аз се усмихвам и го удрям отново на
усмивки и ръкостискания със следния постинг:

"
Гледната ти точка не е лишена от основание. След като твърдиш, че НЕ си топил на Егмонт- сигурно и аз на твое място щях да се засегна от несправедливо обвинение.
Обаче...стига толкова,а? То и Доби малко кипва...аз пък хептен:)))
Дай сега да се разберем така. В момента сайта го прави НЕК, той е точно момче, нали няма да му погаждаш номера?
Ако не за друго, а защото наистина много хора биха искали да я прочетат тая
пета книга по-раничко...сигурна съм, че и ти четеш преводите, "


Цялата работа за мен е приключена, аз вече се хиля весело на пича, щото и той си имал някакви там основания.

Риторичен въпрос: Потърмания не се чувства нито обиден, нито нападнат.
Появява се адвокат, който рипва насреща ми ни в клин, ни в ръкав.



Be!


Тема Re: Обвинение 3 с цитат и репликанови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано09.08.03 05:28



еми да де-ти просто постващ цялата реплика,надявайки че втората част няма да постави акцента толкова силно върху първата...
а аз те питам пак-ти ще ми се извиниш ли-и ще си изтриеш ли постовете-защото единствения който търси опора сред другите си ти-аз не те правя различна от това което си всъщност-просто защото няма смисъл-то всичко е черно на бело написано.
та да питам ще ми се извиниш или ще продължаваш с инквизицията?

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Просто обективно излагам фактинови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:33



А пред фактите и боговете мълчат.
Опровергавай фактите с факти, защото

Цитат от последния ти постинг:
"не коментирам преводите,а отношението ти към потърмания и други клубари"

Цитирах два типични примера на такива отношения с клубари, които, повтарям с удебелен шрифт завършиха с песни, танци и ухилки

Само ти виждаш злоба и гадости, но всичко е само и единствено в твоята глава! В психологията му казват "проекция"...а сети се защо:)))

Be!


Тема Неее, няма да си изтрия постовете:)нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:36



Ще дам възможност на клуба да бъде арбитър в тоя спор, ще дам възможност и на засегнатите /ако наистина се чувстват засегнати/ да те подкрепят.
И ще отговарям с цитати.
И ще обяснявам в какъв контекст какво съм казала.

Всъщност...досега не виждам контрацитати. Само собствените ти интерпретации върху тях. Защо ли?

Be!


Тема Re: Приятелю American Ghost Dancer:-)нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 05:39



А бе, вие нямате ли си друга работа??? Ама то и аз щото ви чета постовете...Някой може ли да ме светне защо се карате (защото не е много ясно), или вече и вие не знаете?



Тема Re: Тук вече се повежда един принципеннови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано09.08.03 05:39



тук не става дума ти дали се хилиш,а на това че на другите не им е чак толкова смешно.
правя си уточнението че си пиша последен пост до теб-защото това което пиша е безмислено-можеш да прочетеш и един пост към теб от настоящата нощ където ти обяснявам защо няма да разговарям с теб-няма да се повтарям.
като извод-натрупах твърде много резерви към теб заради откровено некоректното ти отношение към голяма част от клубарите пишещи тук.ти така и така не каза каква си ти,а почна да обясняваш аз какъв съм бил.ух на мама рожбата,пак нещо друго и виновно.аре пък допусни за секунда че ти нямаш право-добре си виж постовете и си помисли това ли е нормалния начин за човешка комуникаций-и няма ли по сполучливи изразни средства от ругатни за най малкото нещо.но както казах-нямам намерение да се занимавам с теб-едно на ръка че ужасно ми се доспа,второ че съм вече на бедния ми компютър откъм 4 часа и нямам намерение да отделям повече време-има къде къде по интересни и увлекателни начини за прекарване на свободното си време.
много здраво ти желая-и ще ти кажа че така и не написах постчето което действително заслужаваше да напиша-при все че го заслужаваше,но няма значение
лека нощ и много бъдещи успехи!
п.п.вече каквито и бисери да измъдриш-няма да ти отговоря

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема В подкрепа на тезата ми, ченови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:40



ти, драги, не цитираш, а интерпретираш, пак цитатче:

...извинявай че така съм заблудил обществото-ти никой не обиждашшшшшш,никога-а ако това не ти стига-само от тези два поста мога да извадя още фишеци чакащи някой да им пусне фитила."

Неоспорим факт! и това не ти стига-само от тези два поста мога да извадя още фишеци чакащи някой да им пусне фитила.

Дерзай Обясни ми на самата мен какво съм искала да кажа с въпросните скандални постове, какво съм влагала, какво съм изпитвала и напомням: интерпретациите трябва непременно да ме изкарат накрая с рога и гаднярка

Be!


Тема Ща светна:)))нови [re: aнoнимeн]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:42



На това му се вика любов като между Снейп и Хари Потър
Накрая ще го черпя с някоя отвара , като ми се извини.

Be!


Тема Re: Ща светна:)))нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 05:46



Що ти ще черпиш с отвара? Доколкото разбирам, ти си Хари а той Снейп? Какво, ще го "черпиш" със собствените му отвари?



Тема Пак се имаме за 1 лице множествено числонови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:51



Цитат:

"откровено некоректното ти отношение към голяма част от клубарите пишещи тук"

Продължаваш да се мислиш за целия клуб и да правиш обобщения от това, че
единственият човек, когото ще ритам именно заради
некоректност и клевети, неподплатени с факти си самият ти!

Айде, спинкай спокойно, аз съм от ония гадните сънища, които праща Волдемор на Хари, а ти си борецът за накърнени права, свободи и достойнства на де що има тълпи от потърпевши юзъри тъдява.
Цунки

Be!


Тема Засеганови [re: aнoнимeн]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:52



се пробвах да му пробутам веритасерум, ма не стана работата
Менте ще да е била отварката:)

Be!


Тема Re: Ща светна:)))нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 05:54



Пък и може да си чакаш извинение...и да си чакаш...и да си чакаш...(трябва ли да продължавам?) Отдавана влизам в този клуб, под друг прякор естествено, и още не съм била свидетел на това чудо-той да се извини на някой



Тема Ааа, така кажи бе:-)))нови [re: aнoнимeн]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 06:16



Значи момчето си е известно тук с тоя род изпълнения... Пределно ясно ми е,
че извинение няма да получа, щото той дори и не съзнава ...просто си шляпа в гьолчето и пръска ли пръска щастливо като зелена жабка преди да я препарира Снейп с цел отвара.
Лошото е, че наистина ми уби кефа ...с такова желание правех всичко...
а сега поне дължа на хората от клуба обяснение заради кого ще се въздържа от преводи оттук нататък...

Be!


Тема Нека сега и аз да се намеся!нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Lalait (приятелче)
Публикувано09.08.03 14:12



Никой друг не ти ги е казвал тези не6та,нали!?Зна4и не са верни!!!:-(Ама не разбирам изоб6то за6то се занимава6 с него-пълна загуба на време!Два месеца компютър не бях виждала от у4ене покраи моите изпити и сега се връ6там в любимия си сайт-и вместо топли приятелски 4увства(!)заварвам една глупава караница(6те ме извиниавате!).На тебе,Огледална,съм ти много задължена,задето превежда6 петата книга,до която ина4е не мога да се добера и НЕ мисля 4е тези не6та са верни,ама само дето ти му се връзва6!




С ТОПЛИ,ПРИЯТЕЛСКИ 4УВСТВА 4ао!



Тема А темата всъщност е принципнанови [re: Lalait]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 15:21



Най-малкото правя показно на две неща:
1.Как се води спор с аргументи
/Стара истина е, че човек с липса на аргументи-си изтървава нервите и избива на грубости/
2.Докъде ще я докараме-и в клуба, и изобщо с деструктивното отношение на
хора с очеизвадна липса на първите 7...
3.Мислех си и за това, че понякога мръсотията просто не може да бъде отмината просто ей така...с презрението, което заслужава. Че понякога трябва да се постъпи като с малкото коте, което е направило локвичката в средата на кухнята. Хващаш му главите, топваш я вътре и го плесваш.
Котето разбира и...не повтаря.
Животните са много по-умни от хората в много отношения.
Аз лично съм песимист, че съществото ще разбере урока...
Поздрав

Be!


Тема Re: Ща светна:)))нови [re: aнoнимeн]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано09.08.03 17:15



извинявай ако съм те обидил по някакъв начин в миналото-но криейки се под анонимноста си ти не казваш нищо.
единствения човек който трябва да се извини е огледална и аз продължавам да го твърдя-аз не направих нищо друго освен да постна няколко нейни постове изразявайки мнението че освен ругатни-може и да се изразява по алтернативни начини-аз не съм в позицията да я насиля да го направи-за това я помолих-тя не прие и за мен какъвто и проблем да е имало той не съществува-защото от него няма смисъл и нищо не може да се промени-а да се мята тонове мастило само и само да се компроментираме един срещу друг-струва ми се необосновано и ненужно.на нея обаче явно и хареса да плюе и по мен-просто изглежда и харесва да плюе хората.
'Забрави и прости'-рече Дебелия монах,дух-бродник на Хафълпаф.
аз не съм от хафълпаф и нито имам намерение да забравям-нито да прощавам-
всъщност смятам да оставя нещата такива каквито са-тя да плюе по мен.
всеки ще си крета в ъгълчето и всички ще бъдем щасливи до края на света(поне що се отнася до мен).а нека да ви псува всичките и да ви отправя ругатни-щом ви е кеф.
п.п.а,явно ми е паднало-веднага кажи кой съм обидил и как съм го наранил/уязвил/омаловажил-сещам се за две юзърчета-Екс Гърл заради определено нейно предложение,придружено с обиди и евентуално може би един нерегистриран Рон отпреди 7-8 месеца.всъщност можем и да включим Cho Chang-също нерегистрирана,но последните две юзърчета по скоро бяха по линията грифинор-слидерин-който включва нападки в който не се влага нищо,просто чешене на езици в търсенето на най великия дом.за сметка на тези три евентуално разярени от мен юзърчета-подържам връзка със сума ти готини хора(някой който не са се всявали в нетеца от сума ти време)именно от този клуб-и ми е много гот с тях.а и все пак-то като се опитваш да подобриш нещата към по добро(мойто по добро)-обикновено не срещаш никаква подкрепа,а понякога даже отпор...явно все пак някой не оспяват да надхвърлят заложената същност и им харесва там където са

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема :-)))нови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 17:44



единствения човек който трябва да се извини е огледална и аз продължавам да го твърдя]

обаче явно и хареса да плюе и по мен-просто изглежда и харесва да плюе хората.


но все пак е малко дразнещо да дойде някой нов и да изсере едно голямо лайно посредата и вместо да се държи що годе достойно да продължава да цвъка по едно миришещо на всеки час-

Без коментар:)))

Be!


Тема И още един цитат без коментарнови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 17:45



а нека да ви псува всичките и да ви отправя ругатни-щом ви е кеф

Be!


Тема Re: Ща светна:)))нови [re: American Ghost Dance]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 18:29



Лично не помня да си ме обиждал, пък и да си, явно не ме е засегнало тъй като не си спомням такъв случай:) Имам си причини да се "крия под анимноста" които няма да споделя (пак поради лични причини). Само искам да кажа, че ако си останал с впечатлението че сам срещо теб много грешиш. Предпочитам да не взимам страни. Всъшност казах, че на никого не се извиняваш, защото още не съм те видяла да го направиш...Псувал си много хора...ти ги изреди сам...X-girl, Ron, Cho Chan, ако не се лъжа имаше и една *Hermione* (или нещо от сорта)...Но си прав, много от тях бяха в Гриф. и ти като типичен Слидеринец...:) Пък и модератора те е питал защо се караш...не помня с кой беше точно, но имаше такъв случай...Както и да е, мен нито ме интересува, нито ме засяга, та си прави каквото искаш:)



Тема Re: ма аз на подсъдимата скамейка ли съм?нови [re: American Ghost Dance]  
АвторTu-Cu-CмEшEH (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 21:54



Мноого смешен. Мислиш се за целия клуб а всъщност никой не обвинява Огледална за държанието й. Само ти си мислиш, че всички те подкрепяме и ти си великия заслужаваш да станеш Модератор за да я изриташ и да ни освободиш от робството о, Велики! Наистина Огледална малко си изпуска нервите (от време на време), но се разбра с всички само не и с теб. Прави си изводите. Пък и кой няма да си изпуска нервите, ако превеждаш ден и нощ, превел си 50-60% от преводите и някакъв си Дъмбълдор се пръква и се прави на шеф. А потър мания хипер се осраха... на им ли четеш постовете... ако толкова съдиш за човек по постовете и можеш, о Велики! да прецениш всеки, прецени Потърчо." Ние сме най-добрите ни сме преди тях естествено аз не намеквам, че те крадат от нас (щото никой няма да ми повярва) просто сайтовете си приличат (всъщност аз си мисля, че сме най великите и Мъгъл.нет крадат от нас, но само го намеквам щото иначе няма да ми повярват....)" или пък " за това ние бяхме единствените които бяха прави"... и т.н. Абе... Да не говорим световни сайтове като ДаркМарк.нет, похвалват Доби и казват, че Потър-бг е единствения хубав БГ сайт за ХП, и специално благодарят на Потър-БГ за инфо, което обаче великите Потър-Мания викат, че е грешно. А дори са некви мизерници на хит.бг. Че са мазници са ХИПЕР мазници, а ся ако искаш ме обвинявай за поведението ми... НЕ МЕ ГРЕЕ... по-ясно не мога да ти го кажа .



Тема Не разбирам...нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Firebird (***)
Публикувано09.08.03 23:00



И аз не разбрах защо се карате, вьпреки стройната система от цитати...
Мисля, че ти си направила страшно много за феновете, които не могат да четат на английски... И съм ти много благодарна за дотук преведеното.
Опитайте да се сдобрите, тези все по-нервни реплики не са от полза за никого...



Тема :-)нови [re: Firebird]  
Автор Lalait (приятелче)
Публикувано09.08.03 23:28



Това е МНОГО-МНОГО правилно!Хей,Огледална ве4е за 3-ти път те моля да остави6 то'я абсурден спор,който според мен не ти е на нивото!Аз мисля 4е вси4ки те подкрепяме(е,вярно от малко егоисти4ни подбуди(заради преводите))и пак те моля да не спира6 да превежда6!Ама какво 6те правим ние,дето не знаем английски или не можем да се доберем до книгата,без вас да ни я превеждате!!!



Тема Вие двете мацкинови [re: Lalait]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 00:29



Ади нидейте рива бря
Нали имаме мейли, едно-друго.
Аз обещах книгата. Ще продължа с паралелния превод. Иначе тук има свестни
хора, не съм единствената:
Хриси, Бамфито, Седефа, Ремус /който превежда по-добре и от мене/ ...да изброявам ли...Игуанката...

А темата е принципна. Не я повдигнах от любов към скандала, а от желание
за истина. Докато има клевети-ще има и цитати. Без коментар, коментарът ще оставя на клубната преценка...

Смивки и лека, че съм скапана

Be!


Тема СЛУШАЙ МЛАДИ МОМКО!!!нови [re: aнoнимeн]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 01:16



СЛУШАЙ СЕГА МЛАДИ МОМКО!!! / ооо, да точно ти - American Ghost Dancer / ТИ СИ МАЛКО МОМЧЕ, АМА ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ ИМАШ НУЖДА ОТ ГОЛЯМ УРОК. ДАВАМ ГИ, АКО ИСКАШ...... :-) Дай да се разберем веднъж за винаги. Да вземеш да престанеш с тея твойте изказвания към Огледална от сорта:

цитирам:
"единствено, не позволяваш на феновете на хп в бг, невладеещи английски да се насладят на книгата"

Ще си позволя да отговоря като теб:
"ТО БИВА ПРОСТОТИЯ АМА ТОВА ТВОЙТО НАПРАВО Е ПРОСТОТИЯ."

Ама честно казано, по-глупаво нещо досега не съм чувал. СЛУШАЙ СЕГА, ТА ДА СМЕ НА ЯСНО:


ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО Е ПРАВИЛА НЯКОГА ОГЛЕДАЛНА Е БИЛО ДА РАДВА ФЕНОВЕТЕ ИМЕННО С ПРЕВОДИТЕ СИ. Е, ТОВА, АКО НЕ СИ ГО РАЗБРАЛ ДО СЕГА Е "ТО БИВА ПРОСТОТИЯ АМА ТОВА ТВОЙТО НАПРАВО Е ПРОСТОТИЯ"......:-)

НАДЯВАМ СЕ ДА СА ТИ СТАНАЛИ ЯСНИ НЕЩИЦАТА, ЩОТО АКО НЕ СА, МОЖЕ ДА "ПИЕШ ПО ЕДНА СТУДЕНА ВОДА" / ако разбираш поне 30 % от това, което имам в предвид (дано да е така) /....................... , а така наясно ли сме?






Тема Re: СЛУШАЙ МЛАДИ МОМКО!!!нови [re: *****]  
Автор fairy_child (so what?)
Публикувано10.08.03 01:50



Само нещо искам да уточня---доколкото разбирам, "то бива простотия ама това твойто е направо простотия" е сигнатурата му...а не е отправено към Огледална...
И нещо друго не разбирам...защо всички тръгнахте срещу него? Вярно е че обижда Огледалната, но спорът им не ви засяга...поне не всички ви...

You call me a freak like it's a bad thing!


Тема Re: СЛУШАЙ МЛАДИ МОМКО!!!нови [re: fairy_child]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 01:54



Разбира се, че не е отправено към Огледална! Това е негова реплика.



Тема Знаеш ли къде грешишнови [re: fairy_child]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 03:39



Спорът не е между мен и него.
Вече не.
Той си позволи да говори от името на всички
юзъри в клуба.
Обиждам ви
Псувам ви
При това положение спорът е клубен. Разбираш ли?

Be!


Тема Ааа, добре тогава...нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор fairy_child (so what?)
Публикувано10.08.03 05:08



...аз така и не си направих труда да прочета всичките постинги и явно не съм дочела нещо...ще се върна да ги прегледам:))

You call me a freak like it's a bad thing!


Тема Така, такааааанови [re: fairy_child]  
Автор hannibal (teacher)
Публикувано10.08.03 11:39



Седя си значи аз тука и си чета и не мога да повярвам....
Значи лошите превеждат книгите, добрите им обясняват колко нищо не става от тях, кибиците се обаждат от време на време и я направо да вземе да влезе убития и да даде показания....
Абе що за измислена дандания питам аз?
Огледална - знам, че въпроса е принципен, но струва ли си?
И в края на краищата ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С МНЕНИЕТО НА НЯКАКЪВ ТИКВЕНИК????!!!!!



Тема Re: Ща светна:)))нови [re: aнoнимeн]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:10



е то така поставен въпросът-то никой в този клуб не се е извинявал на никой.
а Огледална е единствения човек в този клуб с който съм имал истински спор-т.е. да съм абсолютно несъгласен с някой и да защитавам позицията си.
от споровете със Хърмаяни,Чо и т.н.-ако това са войни и бойща то половината юзъри от този клуб(90% вече бивши:<)са или някакви терористи или наемни убийци:>>>>
p.s.никъде и никога не съм псувал-нито в този клуб,нито в някой друг.единствения който псувам е компютърът и цд-то ми-при това на ум.

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си

Редактирано от American Ghost Dancer на 10.08.03 17:44.



Тема Re: ма аз на подсъдимата скамейка ли съм?нови [re: Tu-Cu-CмEшEH]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:17



не твърдя че целия клуб обвинява огледална за държанието й-твърдя че целия клуб бива обиждан от нея.въпросът е принципен-не дали юзърите ще си търсят правата,а за това че тя ги обижда-защото аз също съм юзър имащ права колкото огледална-и тук не става дума за Огледална или за шкафчето ми-става дума за принципна позиция че не бих толерирал никой юзър който обижда другите(независимо от тяхната реакция...)
дали потърмания супер са се осрали,или дъмбълдор се прави на шеф са субективни мнения.аз също мисля че потърмания действаха неправилно-но за себе си те са действали правилно и съответно никой не може да ги съди за действията им-сайта си е техен и те ще го ръководят както те решат за добре
п.п.на мен също не ми хареса начинът на действие на потърмания-но който го прави на себе си го прави...

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Re: Не разбирам...нови [re: Firebird]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:23



напълно съгласен съм че е направила адски много за феновете превеждайки книгата-и аз лично съм й изключително благодарен(както и на всички други превеждащи)-не защото аз ще ги чета-а защото феновете на ХП в българия имат право да намерят някаква алтернатива от това да страдат от монополизма на егмонт бг.
спорът на базово ниво беше за най елементарния принцип че независимо от заслугите ти и всичко което си направил-е малко непристойно да наричаш останалите фенове със обидни думички без основателна причина.
п.п.спор за мен няма...

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Всеки път, когато има лъжанови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 15:25



-ще я цитирам в удебелен вид. И няма да ми омръзне.

American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано 10.08.03 15:17



не твърдя че целия клуб обвинява огледална за държанието й-твърдя че целия клуб бива обиждан от нея.въпросът е принципен-не дали юзърите ще си търсят правата,а за това че тя ги обижда-защото аз също съм юзър имащ права колкото огледална-и тук не става дума за Огледална или за шкафчето ми-става дума за принципна позиция че не бих толерирал никой юзър който обижда другите(независимо от тяхната реакция...)


Огледална би искала да отправи ясен и конкретен въпрос към интелигентните и нормални юзъри в този клуб -каквито са всички, с които намирам общ език:

Има ли юзър в този клуб, когото Огледална Е ОБИДИЛА без след максимум два постинга да сме се разбрали? Ако има такъв юзър- нека се обади, моля, в тази тема. За да му се извиня. За разлика от някои...аз не смятам за срамно да се извини човек.
Но!
Ако такъв човек НЯМА- продължавам да недоумявам на упорството да се говорят лъжи по адрес на Огледална.

Be!


Тема Re: Така, такааааанови [re: hannibal]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 15:28



О, струва си, струва си...
Най-малкото като урок, учителю.
Може да прибягвам до Режещо перо, но докато съществото не си гравира върху ника думите:
НЕ ТРЯБВА ДА ГОВОРЯ ПОВЕЧЕ ЛЪЖИ- така ще е...

След малко ще ти пусна ъпдейта до 27-а глава и се хващам с 28-а

Be!


Тема Re: СЛУШАЙ МЛАДИ МОМКО!!!нови [re: *****]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:35



добре дедо,ще се поуча от изворът на мъдростите ти
ти цитира:
единствено, не позволяваш на феновете на хп в бг, невладеещи английски да се насладят на книгата

това й го казах във връзка че ако евентуално престане преводите-тя няма да отмъсти на мен,а ще навреди на всички фенове на хп в българия(аз не чета преводите:)

дедо,знам че пенсийте са много зле-ще те съдят за авторски права.сигнатурата е заемка от пост на друг юзър.

пак повтарям-изключително щаслив съм че има хора като огледална готови да си жертват свободното време в името на хп феновете и те имат пълната ми подкрепа(що се отнася до превода).
но да разгираем следната сценка-седнал си да пиеш една бира-разтуха братче-лято сме и ти си човек.и някаква жена от съседната жена започва да се кара наляво и надясно без никаква основателна причина,ей така за единия кеф-е кажи ми-това и първата дама да е-много ли ще и се зарадваш?
аз няма да и се зарадвам много-и изразих позицията си...демокрация.

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема И нещо конструктивно като съобщениенови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 15:38



Освен с превод и редакция на главите , ще се включа и в сайта на НЕК.
Следователно там ще ги има...
Моля ви, проявете търпение, не съм добър уебмастер, уча се, а НЕК-чето пък има някаква калпава връзка милото...

Тук е мястото да повдигна един въпрос, породен от следния цитат:
а аз пък(след като приключи комуницкацията с мен:),ще ти кажа че навярно Dobby ще постне цялата книга тук,такаче въпреки обзелата те клаустрофобия при появата на цветното ми никче преведената книжка ще бъде разпространявана надлъж и нашир из наще земи-както в този сайт,така и във всички специализирани по темата.независимо дали на теб ти харесва или не

Мисля, че имам пълно и безспорно право върху тази част от книгата, която лично съм превела. Най-малкото заради часовете труд, нерви, жертвано зрение пред монитора /не съм добре с очите/ смятам, че имам мнение по въпроса по какъв начин този мой труд да бъде употребен. Не смятам, че Доби
би злоупотребил с труда ми, сигурна съм, че е коректно момче.

Be!


Тема миличканови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:43



след като постнах твой постинги в който се съдържат обиди-какво ще отречеш ли?или съм ти откраднал паролата и съм ги постнал от твое име за да те натопя-дддддддддааааааааа,сигурно така ще е.
п.п.да ти кажа вече си имаш колекция от завършени спорове-аз с теб не споря,ти спориш с мен-такаче аз проблем нямам и никакви лъжи не пиша-и като си толкова горда,достойна и праведна вземи че спри непрекъснато да пишеш полу истини в постове съдържащи всичко друго-но не е търсене на истина,мир,разбирателство и веселба.
аз ти подадох ръка за мир,ти не я приемаш.аз ръката няма да си отдръпна-споко мазоли нямам,не е страшно-но очевидно имаш желание да продължаваш
'проблемчето'-но аз нито имам времето,нито желанието да го правя-а и да имах време-бих прочел някоя книжка или бих се пошматкал навън-времето е хубаво,птичките пеят-кеф му на човек-кви са тия спорове

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Цитат на принципно изразена позициянови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 15:45



"но да разгираем следната сценка-седнал си да пиеш една бира-разтуха братче-лято сме и ти си човек.и някаква жена от съседната жена започва да се кара наляво и надясно без никаква основателна причина,ей така за единия кеф-е кажи ми-това и първата дама да е-много ли ще и се зарадваш?
аз няма да и се зарадвам много-и изразих позицията си...демокрация.


Огледална изразява уважението си към това, че позицията наистина е принципна. Отбелязва също така и напредък в тона-сиреч Огледална вече не
е лайното и т.н., а "някаква жена". Не го смятам за обида, човекът дава пример.
Обаче това ни най-малко не променя факта, че лъжата-вече преформулирана в общ вид си остава лъжа:

започва да се кара наляво и надясно без никаква основателна причина,ей така за единия кеф

1. Да се кара наляво-надясно?
2. Без никаква причина?
3.За единия кеф?

Be!


Тема те хубаво вървят,но доникъде няма да стигнат:>нови [re: fairy_child]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:49



и действително сигнатурата ми не е насочена срещу никой персонално-но аз без тва ще я сменям...
п.п.обиждах огледална-след като тя ме обиди-в което няма нищо чак толкова невиждано или нередно.

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Когато нечии нерви не издържатнови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 15:50



аз ще си остана вярна на цитатите и фактите:

"след като постнах твой постинги в който се съдържат обиди-какво ще отречеш ли?или съм ти откраднал паролата и съм ги постнал от твое име за да те натопя-дддддддддааааааааа,сигурно така ще е.
п.п.да ти кажа вече си имаш колекция от завършени спорове-аз с теб не споря,ти спориш с мен-такаче аз проблем нямам и никакви лъжи не пиша-и като си толкова горда,достойна и праведна вземи че спри непрекъснато да пишеш полу истини"

ПОЛУИСТИНИ!

Тук вече виждаме, че човекът не лъже. Лъже Огледална.

Be!


Тема наистина този пост ме раздразнинови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 15:55



никъде не съм казвал че си лайно!виж ако искаш пак-казах че си дошла и си изръсила едно лайно посредата-афектиран от нелицеприятния ти език към потърмания-каквото се почукало-такова се обадило-или каквото правиш-такова ще ти се връща...
1потърмания,доби,дъмбълдор...
2ако смяташ изразяването на противоположно на твойто мнение за основателна причина-явно имаме различни стандарти...
3а ти я тогава ми обясни защо продължаваш споровете-за да откриеш истината,нали?и аз така си мисля

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Така!нови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 15:56



Забелязвам, че вече не си толкова велик, така че ще се опитам да ти
проговоря човешки.
Не ме познаваш. Не познаваш ситуациите при които съм употребила острите
думи. Съдиш на първа сигнална. Виждаш, че после си стискаме ръцете.
С какъв акъл разлайваш кучетата, вместо да оставиш на един спор
да се разреши от само себе си?


Съгласен ли си, че при положение, че имам 2 "нещо като спора" , приключили
със стиснати ръце-това не е повод да говориш, че обиждам цял клуб ?

Съгласен ли си с това, че нямаш никакво право да се изживяваш като съдник от името на десетките юзъри на клуб Хари Потър?

Не се заяждам. Просто искам да видя за себе си колко добра воля наистина има
у теб и способен ли си да си признаеш грешките си.

Be!


Тема Чети като хората най-посленови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 16:01



Не съм обидила Потърмания. Не съм употребявала епитети
по негов адрес. Само му се сопнах що преследва Доби и след два постинга
вече го наричах "ей, пич" и "айде да не си правим номера".

За Доби вече сто човека ти обяснихме, че сме приятели, а между приятели споровете се решават много лесно.

С Дъмбълдор ситуацията е същата.

Бе, човече, имаш три приятелски спора-които абсолютно са изчистени[/b
] още същия ден. Точно щото мразя да се дръглям "за кеф" /както благоволи
тук да внушаваш/ .

Ае признай си най-после, че сбърка. Замисли се бе, сигурна съм, че ще се усетиш, че си сбъркал. Не е срамно.

Be!


Тема Re: Приятелю American Ghost Dancer:-)нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Kitty Pryde (shadow cat)
Публикувано10.08.03 16:49



мдааа поредният тъп и безсмислен спор-ето ви една идейка...а??
тя е следната и е отправена към американ гоуст

НАЛЯГАЙ СИ ПАРЦАЛИТЕ И СПРИ ДА ДРЪНКАШ ГЛУПОСТИ

А тази е към огледална

СПРИ ДА МУ СЕ ВРЪЗВАШ И ДА СИ ПРОДЪЛЖИМ НОРМАЛНОТО ОБЩУВАНЕ !!!!!!! В ТОЗИ ФОРУМ!!!!!!..


толкова много ли искам??простп да спете да ръсите глупости?!!айде благодаря!!!!!!!!


Редактирано от Kitty Pryde на 10.08.03 16:51.



Тема И още един въпрос искам да ти задамнови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 16:58



Факт е, че тука не го обожаваме Потърмания...с всяка негова поява, си отнася
благословиите
Защо само с мен се заяде?

Питаше ме каква е целта на всичко това ли?
1.Ако наистина някого съм обидила-да му дам възможност да получи извинение.
2.Да разбера мнението на клуба, тъй като ти се изрази като клубен говорител
3.И най-накрая наистина исках да се погледнеш отстрани, ако можеш да прецениш обективно, как звучиш... Защото дълбоко в себе си ти съжаляваш...
И знаеш, че не си прав... Личи ти.
Остава само...извинението.

Be!


Тема Че това си е част от нормалното общуване ейнови [re: Kitty Pryde]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 17:03



Четеш ли петата книга?
Вярваш ли, че между Грифиндор и Слидерин може да съществува разбирателство?
Той бил слидеринец бе...ама му личи отвсякъде

Be!


Тема Re: Така!нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 17:31



и с какво се изразява величието ми? първият ми пост беше молба на която ти отговори със сарказъм-едва ли точно молбата е опит за изразяване на величие-а и дори да е така-има доста по успешни методи,не мислиш ли?
единствения който отправя обвинения съм аз-и то продължавам да твърдя-не без основание.(но го правя от мое име,не от това на целия клуб)
разбира се не те познавам(макар да метнах един поглед към сайта ти:),но си изградих лоша представа и много резерви от откровено грубия ти език в поредица постове които видях-разбира се всеки може да си говори както реши за добре,но все пак-не е толкова трудно без да се обиждаме,нали?

аз съм винаги готов да си стисна ръцете със всеки-но винаги си оставам вратичка че продължавам да държа на това което съм казал-защото честно-все още си мисля че и употребата на други изразни средства освен ругатни е приложима в реални условия

заключение-съгласен съм със всичко-като изключим че съдя от името на всички хп фенове-аз си казвам моето мнение и с него не ангажирам нито един от останалите хорица пишещи тук.въпреки всичко ще се съглася защото наистина не виждам какво друго може да се изтиска от тези постове съдържащи пререкания м/д-у мен и теб.


То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема много грешишнови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 17:39



аз съм си прав за себе си,а тези клубни говорители-ми ние сме само един виртуален клуб-не сме партизанска организация:>>
защото не видях нито един пост където някой да му държи реч и да му иска обяснение за това което е написал човекът.макар ако си спомняш-аз бях съгласен с теб относно потърмания и продължавам да си мисля че можеше и да избере по успешна гледна точка за преводачите и преводите.

1я ми кажи каква е тарифата за извинения-т.е. какво трябва да направи човек за да му се извиниш.
2вече ти отговорих
3нищо обективно няма на тоз свят,'сичко е субективизъм
ако не бях прав-щях ли да си държа на позицията досега?или съм прекалено горделив за да си призная че греша-нямам такива скрупули и винаги съм уважавал хората готови да се извинят ако наистина разберат че грешат...но знаеш ли какъв е проблемът тук-че аз все още си мисля че съм прав
(това е лично мнение разбира се:)

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема а ти като си такава праведнанови [re: Kitty Pryde]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 17:43



я ми дай определение тъп и безмислен пост,та вземи и напиши някой интелигентен и правещ революция в света-за показно....
апропо-налягането на парцалите и говоренето на глупости са два отделни процеса без особени връзки...

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема по голяма част от този форум са слид:>>>>нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано10.08.03 17:47



и е доста странно да съдиш за даден човек от домът му в някаква книга пълна с магий и художествена литература...

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема Изводнови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано10.08.03 18:03



Тук наистина имало адски готини хора...
С едно-единствено изключение, на което спирам да се връзвам и отивам да
си гледам работата

Be!


Тема Re: те хубаво вървят,но доникъде няма да стигнат:>нови [re: American Ghost Dance]  
Автор fairy_child (so what?)
Публикувано10.08.03 22:39



Не го приемай лично, но според мен си започнал тази караница, не защото наистина мислиш че има защо да се извинява, ами понеже ти е станало прекалено скучно...все пак отдавна не е имало спорове в този клуб Но това си е моето мнение...

You call me a freak like it's a bad thing!


Тема Re: те хубаво вървят,но доникъде няма да стигнат:>нови [re: fairy_child]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано11.08.03 01:14



Бинго
10 точки за любимия ти дом.


Be!


Тема Re: Изводнови [re: Orлeдaлнa]  
АвторMaлфoй (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 11:32



Правилно , що се занимаваш с това комплексирано, жалко и нещастно "егмонтче" , което нищо не е направила за клуба и само пречи . То с такива не трябва да се спори , те трябва просто да се презират и съжаляват . Ти имаш основна заслуга за превода досега и всички (с дно изключение) сме ти благодарни (естествено и на останалите от групата) !



Тема Re: Че това си е част от нормалното общуване ейнови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Kitty Pryde (shadow cat)
Публикувано11.08.03 16:08



мдааа позната история..разходи се до ролл плей-я на егмонт българия..просто ще ти падне шапката...макар че познавам няколко свестни слидеринки!!ама америкн гоуст ми скри шапката:))



Тема Re: Че това си е част от нормалното общуване ейнови [re: Orлeдaлнa]  
Автор L1Nk1n_L33Ds (MaG1C MuShR00M)
Публикувано11.08.03 16:48



и аз съм от хората,които въпбще си нямат представа за какво спорите,но ако той е slytherin-еца е ясно кой е прав>...
бтв изгубих 15 минути да чета някакъв безсмислен топик,мисля,че ти трябва да понесеш цялата отговорност и да го заключиш>...

The very worst part of you is me


Тема Re: Че това си е част от нормалното общуване ейнови [re: L1Nk1n_L33Ds]  
Автор Kitty Pryde (shadow cat)
Публикувано12.08.03 16:25



хехехх:)



Тема Re: Че това си е част от нормалното общуване ейнови [re: Kitty Pryde]  
Автор L1Nk1n_L33Ds (MaG1C MuShR00M)
Публикувано12.08.03 17:23



ne e sme6no 6toto punka kato razbere 4e ne sam go poznal 6te me psuva>...

The very worst part of you is me


Тема Re: Че това си е част от нормалното общуване ейнови [re: L1Nk1n_L33Ds]  
Автор Kitty Pryde (shadow cat)
Публикувано13.08.03 19:13



ми като те псува-усмихвай се:)



Тема Re: СЛУШАЙ МЛАДИ МОМКО!!!нови [re: American Ghost Dance]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 00:34



Май за пореден път не си ме разбрал. Значи, първо това за "слушай млади момко" е на "булеварден" речник - изглежда, че и то не ти е познато. Виждам, че компромис и да спреш да обвиняваш Огледална няма да направиш, защото той, т.е. компромисът винаги е по-скъп от съставящите го алтернативи. Тей, че защо просто НЕ СИ ЗАТВОРИШ УСТАТА И НЕ МЛЪКНЕШ.ДРЪЖ НОРМА НА ПРИЛИЧИЕ.ЗАЩОТО, КОГАТО ТЪРСИШ НАПРАВО ПО-ЛЕСНИЯ НАЧИН, ОСОБЕНО АКО ТОВА ПРОДЪЛЖАВА ДЪЛГО, НЯМА ДА ГО ОТКРИЕШ!!!]ПРОСТО ПРЕСТАНИ ДА БРЪЩОЛЕВИШ, ЗА ДА МОЖЕМ ДА СИ ВЪРШИМ, КАКТО ТРЯБВА РАБОТАТА И ДА СЕ РАДВАТ ХОРАТА, ЗАЩОТО ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА ПО-ЛЕСЕН НАЧИН НЕЩО ДА БЪДЕ ИЗВЪРШЕНО. А И ОЩЕ НЕЩО - ОГЛЕДАЛНА АМА НИКОГА, НИКОГА НЕ СЕ Е МИСЛИЛА ЗА ШЕФ. ИЗГЛЕЖДА, КОЛКОТО И ДА ТИ СЕ ОБЯСНЯВА - ПОЛЗА АБСОЛЮТНО НИКАКВА. Нямам нито време, нито желание да се занимавам с тебе, защото ПО-ДОБРЕ МЪДРОСТ, ОТКОЛКОТО ПРОСТОТИЯ!!!





Тема Re: СЛУШАЙ МЛАДИ МОМКО!!!нови [re: *****]  
Автор Kitty Pryde (shadow cat)
Публикувано14.08.03 17:24



не му обръщай внимание..няма смисъл!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.