Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 01.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Приятелю American Ghost Dancer:-)нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 05:39



А бе, вие нямате ли си друга работа??? Ама то и аз щото ви чета постовете...Някой може ли да ме светне защо се карате (защото не е много ясно), или вече и вие не знаете?



Тема Re: Тук вече се повежда един принципеннови [re: Orлeдaлнa]  
Автор American Ghost Dancer (Son of a Gun)
Публикувано09.08.03 05:39



тук не става дума ти дали се хилиш,а на това че на другите не им е чак толкова смешно.
правя си уточнението че си пиша последен пост до теб-защото това което пиша е безмислено-можеш да прочетеш и един пост към теб от настоящата нощ където ти обяснявам защо няма да разговарям с теб-няма да се повтарям.
като извод-натрупах твърде много резерви към теб заради откровено некоректното ти отношение към голяма част от клубарите пишещи тук.ти така и така не каза каква си ти,а почна да обясняваш аз какъв съм бил.ух на мама рожбата,пак нещо друго и виновно.аре пък допусни за секунда че ти нямаш право-добре си виж постовете и си помисли това ли е нормалния начин за човешка комуникаций-и няма ли по сполучливи изразни средства от ругатни за най малкото нещо.но както казах-нямам намерение да се занимавам с теб-едно на ръка че ужасно ми се доспа,второ че съм вече на бедния ми компютър откъм 4 часа и нямам намерение да отделям повече време-има къде къде по интересни и увлекателни начини за прекарване на свободното си време.
много здраво ти желая-и ще ти кажа че така и не написах постчето което действително заслужаваше да напиша-при все че го заслужаваше,но няма значение
лека нощ и много бъдещи успехи!
п.п.вече каквито и бисери да измъдриш-няма да ти отговоря

То бива проcтотия бива ама това твойто направо е простотия.
бивш модератор в стихията си


Тема В подкрепа на тезата ми, ченови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:40



ти, драги, не цитираш, а интерпретираш, пак цитатче:

...извинявай че така съм заблудил обществото-ти никой не обиждашшшшшш,никога-а ако това не ти стига-само от тези два поста мога да извадя още фишеци чакащи някой да им пусне фитила."

Неоспорим факт! и това не ти стига-само от тези два поста мога да извадя още фишеци чакащи някой да им пусне фитила.

Дерзай Обясни ми на самата мен какво съм искала да кажа с въпросните скандални постове, какво съм влагала, какво съм изпитвала и напомням: интерпретациите трябва непременно да ме изкарат накрая с рога и гаднярка

Be!


Тема Ща светна:)))нови [re: aнoнимeн]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:42



На това му се вика любов като между Снейп и Хари Потър
Накрая ще го черпя с някоя отвара , като ми се извини.

Be!


Тема Re: Ща светна:)))нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 05:46



Що ти ще черпиш с отвара? Доколкото разбирам, ти си Хари а той Снейп? Какво, ще го "черпиш" със собствените му отвари?



Тема Пак се имаме за 1 лице множествено числонови [re: American Ghost Dance]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:51



Цитат:

"откровено некоректното ти отношение към голяма част от клубарите пишещи тук"

Продължаваш да се мислиш за целия клуб и да правиш обобщения от това, че
единственият човек, когото ще ритам именно заради
некоректност и клевети, неподплатени с факти си самият ти!

Айде, спинкай спокойно, аз съм от ония гадните сънища, които праща Волдемор на Хари, а ти си борецът за накърнени права, свободи и достойнства на де що има тълпи от потърпевши юзъри тъдява.
Цунки

Be!


Тема Засеганови [re: aнoнимeн]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 05:52



се пробвах да му пробутам веритасерум, ма не стана работата
Менте ще да е била отварката:)

Be!


Тема Re: Ща светна:)))нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 05:54



Пък и може да си чакаш извинение...и да си чакаш...и да си чакаш...(трябва ли да продължавам?) Отдавана влизам в този клуб, под друг прякор естествено, и още не съм била свидетел на това чудо-той да се извини на някой



Тема Ааа, така кажи бе:-)))нови [re: aнoнимeн]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано09.08.03 06:16



Значи момчето си е известно тук с тоя род изпълнения... Пределно ясно ми е,
че извинение няма да получа, щото той дори и не съзнава ...просто си шляпа в гьолчето и пръска ли пръска щастливо като зелена жабка преди да я препарира Снейп с цел отвара.
Лошото е, че наистина ми уби кефа ...с такова желание правех всичко...
а сега поне дължа на хората от клуба обяснение заради кого ще се въздържа от преводи оттук нататък...

Be!


Тема Нека сега и аз да се намеся! [re: Orлeдaлнa]  
Автор Lalait (приятелче)
Публикувано09.08.03 14:12



Никой друг не ти ги е казвал тези не6та,нали!?Зна4и не са верни!!!:-(Ама не разбирам изоб6то за6то се занимава6 с него-пълна загуба на време!Два месеца компютър не бях виждала от у4ене покраи моите изпити и сега се връ6там в любимия си сайт-и вместо топли приятелски 4увства(!)заварвам една глупава караница(6те ме извиниавате!).На тебе,Огледална,съм ти много задължена,задето превежда6 петата книга,до която ина4е не мога да се добера и НЕ мисля 4е тези не6та са верни,ама само дето ти му се връзва6!




С ТОПЛИ,ПРИЯТЕЛСКИ 4УВСТВА 4ао!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.