Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 23.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Dobbyнови [re: NEK]  
Автор hannibal (teacher)
Публикувано17.08.03 15:44



Виж, НЕК, приемам, че аз съм причината за това със изблика си от преди няколко дни, който не беше разбран правилно и определено беше грешка от моя страна. Пак казвам - съжалявам. Ама има доста готини пичове дето искат да прочетат книгата, е разбира се има и говеда като 666.... BE HAPPY и лека работа на целия ви екип.



Тема Re: Dobbyнови [re: hannibal]  
Автор NEK (Pazzo)
Публикувано17.08.03 17:10



Вж, Ханибал..
не си ти виновен.. поне на мен нищо не си ми казал или направил..
просто става дума, че повечето хора се сопкат на моменти.. без да осъзнават, че все пак превода не е като да щракнеш с пръсти и да кажеш "готово"

E ritorno da te nonostante il mio orgoglio


Тема Добинови [re: Kopи]  
Автор Dobby (House Elf)
Публикувано17.08.03 18:30



Вижте аз го казах ... ПФ Вие си мислите , че ще спрем превода ... ХАХАХА , това никога няма да стане , но проблема е , че превода ще спре да се побликува в Дир.бг ... Това е ... Просто няма какво повече да кажем , а и това с натделяването на Валдемор ... Ние го наделяхме отдавна , вече той е минало ... Сега е само сладката част ... Нямам какво друго да кажа .... Пожелавам приятно четене на тези който го правят и дано харесат главите , а на останилите съжелявам ... Ади приятно прекарване на Лятната Ваканция ..

From Harry Potter Fan Team !

Dobby has come to warn you , sir !


Тема Re: Елинови [re: Kopи]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 23:30



И аз те обичам пишльо! Не се ли уморихте с тоя лаф за първите седем години??? Умните хора вече не го смятат за меродавен. О, съжалявам, едва ли знаеш думи като меродавен! Все пак разчиташ само на първите си седем години! А гадже си нямам, защо ми е? Като ме се прави секс, има много мераклии наоколо, които за друго не стават! За какво друго ми е мъж, пишльо?



Тема Re: ГЛАВА 22нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторkristalnata (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 22:27



perfelten prevod 4udq se za6to ne se opitate da printirate vsi4ki prevedeni glavi i da gi prodadete predi egmont balgariq



Тема Re: ГЛАВА 22нови [re: Orлeдaлнa]  
АвторLara Kroft (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 22:34



hi iskam da si pi6a s nqkoi koito mnogo a mnogo obi4a hari potar i-maila mi e ogledalnata@abv.bg



Тема znam 4e momenta e neudoben no...1glavaot6knigaнови [re: Orлeдaлнa]  
АвторLara Kroft (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 21:43



moga da vi q preveda skoro 6te se opitam de i samo ako iskate de vie vse o6te ne ste preveli 5tata kniga az za 6tata vi govorq no ako ne6to se saglasite molq pi6etemi na ogledalnata@abv.bgi pak sorry 4e vi zanimavam



Тема Re: znam 4e momenta e neudoben no...1glavaot6knigaнови [re: Lara Kroft]  
Автор fairy_child (f u)
Публикувано14.10.03 03:59



Ама че то 6-та още не е излязла...

http://membres.lycos.fr/xxxelyonxxx/Images/Witch/corny_59.jpg


Тема Re: znam 4e momenta e neudoben no...1glavaot6knigaнови [re: fairy_child]  
Автор breathless (ringwraith)
Публикувано14.10.03 17:53



6та???

Ho preso quello che odoivo e l'ho fatto parte di me


Тема e da ama az q imamнови [re: breathless]  
АвторLara Kroft (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 19:41



e da ama az sam v angliq i imam vrazki tuk tame




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.