Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 17.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Виктор Крум или Рон?нови  
Автор wild_flower (приятелче)
Публикувано25.05.03 19:49



Кого смятате че ще избере Хърмаяни?От едната страна Крум е известенра и й показва че я харесва,но пък с него ще се виждат само лятните ваканции.От другата страна пък е Рон-с него са приятели и по-добре се познават,но той дори не знае че я харесва!
А вие кой бихте избрали?



Тема Re: Виктор Крум или Рон? [re: wild_flower]  
Авторkoli (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 21:20



Аз да ти кажа честно доста бих се колебала. Но моляте пиши ми откъде вземаш информацията, че Хърмаяни не знае за чувствата на Рон?! Не че те упреквам!Но аз бих предпочела(след много безсънни нощи) Рон,незнам защо!

Дано да ми пишеш!
P.S.Само отговори на някой от въпросите ми



Тема Re: Виктор Крум или Рон?нови [re: koli]  
Автор wild_flower (приятелче)
Публикувано26.05.03 15:02



Здравеи,
ти маи не си ме разбрала!Исках да кажа,че Рон иа харесва,но още не може да го осъзнае......как да ти го обясня по-точно...:
4-та книга стр:354
след коледнят бал Хърмаиани крещи на рон и му казва:
"-Е,като не ти харесва,знаеш какъв е изводът ,нали?
***
-Следващия път,когато има бал,ме покани преди някои друг да го е направил,а не като спасителен вариант,в последия момент!
***
-ето-запелте4и тои с вид на стреснат от гръм-ето...това само доказва...изобщо не е разбрала за какво става става дума....
Хари не каза ни6то.***но някак усе6таше 4е Хърмаяни много по-добре от Рон е разбрала за какжо стажа дума."

Надявам се,този зитат отгожариа на въпроса ти.



Тема Re: Виктор Крум или Рон?нови [re: wild_flower]  
Авторkora (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 19:06



Аз лично, също като koli, съм за Рон, не знам защо, ама така съм си решила.....
А относно въпросите на koli, напълно съм съгласна с нея !!!


P.S. И мерси за отговорите !!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.