Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 18.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 5-тата книга излиза......нови  
Автор wild_flower (непознат )
Публикувано13.05.03 20:51



.......на 21 юни!Това беше добрата новина.Лошата е че ще е най-скъпото детско издание в света!Ще бъде около 800-1000 страници и изглежда ще е и най-интересна!Какво мислити вие?



Тема Re: 5-тата книга излиза......нови [re: wild_flower]  
Автор*Hermione* (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 03:15



Shte struva samo $17.97...che tova ne e chak tolkoz skapo...Pak i az niamam nikakvo namerenie da q kupuvam...shte si q vzema ot bibliotekata-3 sedmitzi bez pari...



Тема Re: Супер !!!............нови [re: wild_flower]  
Авторdark_blue (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 08:37



Ами това е СУПЕР !!! Ама наистина май ще е по-добре да я взема от библиотеката , от колкото да си я купувам, защото..............



Тема добро утронови [re: dark_blue]  
Автор Drunk Dragon (Suck My Kiss)
Публикувано14.05.03 11:51



и като искаш да я препрочетеш какво ще правиш?и когато тя изчезне по библиотеките а искаш да си припомниш добрия стар потър какво ще правиш?
това е книга която трябва да я има в семейната библиотека заради самото и присъствие-заради самата и революционост и значимост.
ма аз кво ли обяснявам

Човекът, който умее да премълчи дори когато е прав, прилича на боговете-Катон


Тема Re: 5-тата книга излиза......нови [re: wild_flower]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 21:17



Аз до колкото знам е по -дълга от предната с 1/3, което значи 800 страници(бълграския вариант).
А колкото до цената-като изключим авторски права и т.н.- твърди корици, бели листи.... не може да не е скъпа. Аз лично мисля да си я купя. Първо защото имам първите 4, а и в библиотеките за тази гнига се правят едни дълги списъци и докато се доредиш да я прочетеш вече са ти я разказали иии изобщо не е същото



Тема Re: 5-тата книга излиза......нови [re: smile]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано15.05.03 19:56



ама как ътака от библиотеката светнете ме моля!!



Тема Re: 5-тата книга излиза......нови [re: wild_flower]  
АвторEloiz (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 11:16



Az popadnah na informasiq 4e knigata struva 25 ili 30 leva.Az oba4e 6te si q kupq za6toto i az imam drugite 4 knigi,a pak i predi da gi kupq se bqh zapisala za 4 kniga i tq do dnes e o6te v nqkoi drug.Sigurno koito 6te si vzima 5 kniga ot bibliotekata 6te ima da si 4aka do 2008 godina.



Тема Re: 5-тата книга излиза......нови [re: Eloiz]  
Автор*Hermione* (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 22:04



Ne znam v koq biblioteka ti hodish, no moiata si ima dosta HP kopia, i nikoga ne sam chakala niakoi drug da varne knigata koiato mi triabva.



Тема Re: 5-тата книга излиза...... [re: *Hermione*]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано19.05.03 19:53



я ми кажи коя е тая библитоека?



Тема Re: 5-тата книга излиза......нови [re: wild_flower]  
АвторLavender (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 11:23



Супер! Само че Роулинг прекали!
За парите да... все някак ще я прочета...но страниците. А аз се чудех защо
се бавят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.