Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 26.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Разнинови  
Автор lndependentМодератор (crash)
Публикувано11.03.03 11:18



Съгласих се, че трябва да има едно място, където да се дискутират различни теми, които периодично и постоянно се появяват в клуба. Така че тук може да разисквате кой харесва Хари, кой не харесва Хари, тук можете да кажете дали сте фен на книгите и героите или пък ги мразите.

Забележка: тази тема е експериментална. Ако се окаже, че от нея няма нужда (демек нико не пише в нея), ще я махна.

Enjoy!

стой та гледай


Тема 10Хнови [re: lndependent]  
Автор Sikamikaniko (Мърсисаидче)
Публикувано12.03.03 00:04



Като начало предлагам всички юзъри да си напишат предпочитанията когато
става дума за домовете...ще си позволя да напиша няколко юзъри за които съм сигурен че имат ясно изразена позиция по въпроса:
Слидерин
The Witch
Magica(Linkin Fan)
Sikamikaniko
Грифиндор
Eager
Laa_Laa
Independent(забележка-тя като модератор в клуба никога не заема ясна позиция и не се меси в каквито и да е спорове,такаче поставянето и е твърде
условно:)
Това са от по старите юзъри които се задържаха в кочината...има и още но не съм убеден че те още си бутат носа където не им е работа:)

Та,другите?

"Никога,никога,никога не се предавай"


Тема Re: 10Хнови [re: Sikamikaniko]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано12.03.03 20:57



или някои други, които пишат от дъжд на вятър и заемат много неутрална позиция - рейвънклоу....



Тема Re: 10Хнови [re: Bamfi]  
Автор Sikamikaniko (Мърсисаидче)
Публикувано12.03.03 21:49



Едва ли които и да е може да ги вини тези някой...
Иначе е похвално че си избрал нещо различно...браво,браво...потупване по главичката
Те и Рейвънклоу са пичове...умни,съобразителни,а и Чо Чан е там(истинската визирам,не онази мадама която се набута в хубавия форум...)

"Никога,никога,никога не се предавай"


Тема Re: 10Хнови [re: Sikamikaniko]  
Автор Bamfi (ulair)
Публикувано13.03.03 20:36



избрала съм нещо различно....



Тема Еми...нови [re: Bamfi]  
Автор Sikamikaniko (Мърсисаидче)
Публикувано13.03.03 23:49



...аз мислех и Инди за мъжко чедо...няма лошо

"Никога,никога,никога не се предавай"


Тема Re: 10Хнови [re: Sikamikaniko]  
Автор Linkin_Fan (Slavia Forever)
Публикувано15.03.03 14:28



меджика с малко м плс,поне това>...



Тема Re: Разнинови [re: lndependent]  
Автор Linkin_Fan (Slavia Forever)
Публикувано15.03.03 14:29



инди тема разни направо е копие на целия форум - той целия форум е разни>...трябва да има конкретна тема "любовни излияния към хари,даниел и сие"



Тема Re: 10Хнови [re: Linkin_Fan]  
Автор Sikamikaniko (Мърсисаидче)
Публикувано15.03.03 14:58



надявай се:>

"Никога,никога,никога не се предавай"


Тема Re: 10Х [re: Sikamikaniko]  
Автор Linkin_Fan (Slavia Forever)
Публикувано15.03.03 17:41



абе то на мен не ми трябва,но ще е по-добре за форума като цяло>...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.