Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 28.09.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Novosti...!нови  
АвторPotter Mania team (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 00:09



Doide vremeto i na

da si podnovi grafichnia dizain v stil Staiata na tainite! Nadiavam se noviat dizain da vi haresa ;-)

Tai kato veche pochna vakanciata, ochakvaite v nai-skoro vreme mnogo novi sekcii po saita ;-)

S nai-dobri pojelania
webmaster




Тема Re: Novosti...!нови [re: Potter Mania team]  
Автор magica (аdf)
Публикувано20.12.02 10:22



аве някой въобще влиза ли в тоя сайт>?

03.LP.03



Тема Re: noo iasno che DAнови [re: magica]  
АвторrOn4o (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 19:10



Mi vliza mnooo iszno. magik, ima si broiach i tam se vizda!!!
saita e mooogo dobr daje !!!



Тема Re: noo iasno che DA [re: rOn4o]  
Автор magica (аdf)
Публикувано23.12.02 06:26



хаха броячите аз много ги уважавам>...виж

- какъв е сайта и колко са 'посещенията'>...

03.LP.03


Тема Re: mi moje ama..нови [re: magica]  
АвторrOn4o (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 14:51



emi da potter-bg ima poveche poseshtenia ama vish ot koga e registriran broiacha mu, a pottermania e ot kraia na lito 2002g

potter-bg ima poveche ama vse pak e i po-star sait !!!
tova neznachi obache che nikoi ne hodi v pottermania kakto tvardish ti!

Na men mnoo mi haresva novia dizain na PM poveche ot na P-bg !!!



Тема Re: ..! <2>нови [re: rOn4o]  
АвторrOn4o (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 14:59



a pak taia stranica harrypotterbg ima samo oklo 500 poseshtenia. i tva e hiper malko !!! ma i to tia vse pishe che e beta i nishto ne se updateva :-(



Тема .....:::::::::::::re:::::::::::::.....нови [re: rOn4o]  
АвторRandAlThor (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 15:26



Spored men potter-bg e po-profesonalno pipnat i obnovqvat po4ti vseki den, dokato Pottermania vednuj na 3 meseca:) Ne 4e iskam da kaja ne6to, no prosto

Puk i potter-bg e po-6aren /lud na 6areno se radva/ tova vse pak e HP, trqbva da e 6areno, a PM e mnogo bleda i bezli4na, puk i infoto e malko:-(

A harrypotterbg.hit.bg uj 6tqha da go pravqt, ama taka i ne go napraviha:)



Тема Re: .....:::::::::::::re:::::::::::::.....нови [re: RandAlThor]  
АвторrOn4o (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 19:58



neznam tva za blednostta spored men ne e taka. Te PM si smeniaha ot niakolko dni dizaina i izglezda mnoo dobre i vaobshte ne e bledo!

pa za obnoviavaneto deistvitelno v P-bg slagat poveche news ama dnes napromer biaha slojili novina koiato e dosta stara (za nai malkata prevodachka na knigi za HP)!

Inache po informacia sa pochti ednakvi. kAt gledam tu ednite vzimat info ot drugite tu drugite, samo P-bg triabva malko da si opravi meniuto v liavo spored men zashtoto e mnogo deorganizirano!



Тема Re: .....:::::::::::::re:::::::::::::.....нови [re: rOn4o]  
Автор bate_stra6ko (LINKIN PARK fen)
Публикувано24.12.02 20:09



Abe, hora 6e me skarate s webmaster-a na potter mania, ne deote taka, k'vi sa tiq raboti koi e po-dobur:)

btw, Ron4o, koe e t'va lilavo menu, 4e polovin 4as se dzvera i ne moga da se setq, v saita ima samo 3 nuansa na sivo i 3 na julto. Da ne si si nastroil ne6to monitora ne kakto trqbva, 6toto na men naprimer predi nqkolko sedmici vsi4ko, koeto e sinio mi izliza6e na monitora sivo, ama si go opravih:)

The darkness holding me tightly
Until the sun rises up


Тема da-be-daнови [re: rOn4o]  
АвторRandAlThor (Нерегистриран)
Публикувано24.12.02 20:22



Ti lud li si. Pak si e bled, sega dori e o6te po bled. I + tova estestveno, 4e ednite 6te gledat ot drugite, no PM gledat pove4e ot p-bg. A za novinata naistina si prav, tova be6e mnogo tupo, no az govorq ne samo da novini. Mnogo novo info slagat, a PM kakto ve4e kazazh vednuj na 3 meseca, edinstvenoto s koeto PM me kefqt popve4e ot p-bg e tova, 4e te davat nagradi




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.