Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 16.05.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 5-> Ne mi se wqrwa da e na Rowling  
Автор the_witch (НДП)
Публикувано02.11.02 00:11



Ama hich....

[1]ima mnogo nesaotwetstwiq i powtoreniq, koeto e neobichaino... Rowling obiknoweno izmislq nowi neshta ... ne go uwyrta okolo edno...

[2]Mnogo malka e weroqtnostta parwo da izleze po neta, a posle na hartiq

[3]poqwqwat se nqkoi fakti, koito nqmat wryzka sys stawashtoto do momenta, a towa ne bi trqbwalo da stawa, zashtoto Rowling twardi, che znae kak shte se razwie deistwieto oshte ot predi da napishe parwata kniga .

[4] prekaleno mnogo mi hareswa...:P

Po-weroqtno e da e fanfiction ili pone mnogo neobraboten wariant na originala, koito shte izleze oficialno...

I wanna hurt you just to hear you screaming my name!


Тема offf sorryнови [re: the_witch]  
Автор the_witch (НДП)
Публикувано02.11.02 00:34



sega doprochetoh temite w klluba i sawsem razbrah, che e fanfic....sorry za tapiq topic

I wanna hurt you just to hear you screaming my name!


Тема Re: 5-> Ne mi se wqrwa da e na Rowlingнови [re: the_witch]  
Автор Hermione12 (nikoia)
Публикувано13.11.02 12:34



Ne se kosi bratle!!Ama mi e chudno koi ia e napisal.....



Тема Re: 5-> Ne mi se wqrwa da e na Rowlingнови [re: Hermione12]  
Автор Hrissi (Gryffindor girl)
Публикувано14.11.02 18:45



abe nyakoi hora po cyal den se 4udyat k'vo da pravyat i si pi6at po 300-400 stranici za kef:))) Seriozno, otkade imat tolkoz vreme tiya hora, be?!!!

Вярваш ли, че можеш, вярваш ли, че не можеш - все си прав!


Тема Re: 5-> Ne mi se wqrwa da e na Rowlingнови [re: Hrissi]  
Автор Arwen (cupla)
Публикувано14.11.02 19:00



ми както аз например се опитвам да прекаран max време в и-нет така има и други които се занимават с други неща обаче
въпрос на мнение и вкус естествено
на някои хора има е приятно да прекарват 24 пред пц на други да пишат фен фикс за любимите си книги


The world is mine lab...


Тема Re: 5-> Ne mi se wqrwa da e na Rowlingнови [re: the_witch]  
Автор Chazzy Chaz (Tcieneb Delonra)
Публикувано17.11.02 17:45



ako si zabelqzala,kogato za4etoh knigite na harrywritter,kazah,4e(pmrazq zapetaikite)rowling nai-posle e napisala dobra kniga>...obiknoveno tq vaob6te ne pravi nikv vrazka mejdu predi6nata i nastoq6tata kniga;vsi4ko zapo4va i svar6va v ramkite na edna kniga;nqma ni6to,koeto v kraq na knigata da ne e obqsneno>...pri harrywritter ne e taka - ima mnogo ne6ta,koito v 5tata kngia izglejdat kato gre6ki,no sa obqsneni v 6tata>...ima i takiva,koito 6te se obqsnqt v 7mata>...pravi vrazka sas starite knigi i obqsnqva nqkoi ne6ta mnogo po-dobre ot kolkoto rowling bi gi obqsnila - naprimer emblemata na gryffindor>...

People have said
I'm not okay
I lost my mind, numb me 'til I won't feel pain again



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.