Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 11.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема збогом и благодаря за щипкитенови  
Автор нa_бaбa_яra_щepka_й (мразя ви! >:888)
Публикувано27.09.02 00:30



ами дааа.....от днес в гнусното писмо на бтк пише че моят любим аналогов телефон се прекръства на цифров и тъй като родителските тела отказват да плащат сметка по-голяма от 25 лв на месец се водя безинтернетна! и сега съм се сдухала като лайно в пликче (чудесен израз наистина.....ама как точно ме описва в момента)!!!!
дамм....изпадам в депресия а е вече късно да ходя да си купя шоколад...тссссс.....нещастната аз *цивр цивр* >:~(((
та реших поне да се сбогувам официално и да ви уведомя че няма да се отървете от мен толкова лесно вие неблагодарни малки анти-хари потър фенчета >:888 какво си мислехте!!!! че като ме набутате с нещастна бавна и лайняна интернет връзка ще спра да ръся простотии и да окафенявам пейзажа на форума? или че като ми врътнете кранчето на райската тарифа един-разговор-един-импулс ще се сговнясам и ще се хвърля от 16 етаж за да можете да пиете на аванта на погребението ми??? как НЕ!!!!! тсссс.....най-вероятно ще понасям лишения от закуската и от 45 ще стана 40->35->30 кила ама важното е че ще съм си проверила клубовете от-до и ще си лягам щастлива и доволна че не съм пропуснала ни една простотия на систърите magica и eager....пффффт.....мразя ви и ви завиждам говедаааа!!!!
как да е....вече привиквам пък и ще се запася със Стойчова ракия така че - не ме ебе!! мдам....ще оцелея.....като хлебарките >:DDD
довдругиден :))

Roses are red,
Violets are blue,
I'm a schizophrenic
And so am I.


Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Mecha ()
Публикувано27.09.02 10:41



Спокойно, не е дошъл края на света. Мене преди няколко месеца ме сполетя същата съдба. И аз като тебе се притеснявах, че ще излезе много скъпо и т.н. ама в последствие се оказа, че не е чак толкоз скъпо. В краина сметка има токова много зали който предлагат доста по-добра връзка за по левче на час и имат много добри връзки. Кабелния интернет последно време също започна да става доста приемлив последно време а там връзките са много добри. Един мои приятел се абонира скоро и е много доволен.



Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Eager (д'рег-пацифист)
Публикувано27.09.02 11:48



ее.. мразиш ни.. ас ко съм виновен че сам се разположил в командна зала с 8 компа, имам 100Mb оптика до фрее.течно + 10Mb бакъп до доъче телеком, минавам през два гейтуея(линукски) и файъруол(хардуеерен), имам на разположение две проксита, тук има едно 3-4 различни ос-а, даже климатик и минибар има. ма ади, нъл съм скромну дите стиа толкоз.

May the Force be with you. Always!


Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Very_Bad_Girl (мнооо Bad)
Публикувано27.09.02 18:18



i 6to trugva6?znae6 li kak 6te mi lipsva6,a znae6 li kak mi lipsvat tvoite post-ove,nqma na kakvo da se smeq.ostanaha samo ,,suharite`` eager i magica.
no az 6te 4akam dokato ima6 net,da 6te 4akam...

i`ll be your sorceres,your hearth`s magician!


Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Bamfi (WorldWideWeb)
Публикувано27.09.02 19:42



ще ми липсват твоите хлипащи постове.......ама не се е свършил света я!...



Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор diva_magiosni4ka (luda fenka)
Публикувано27.09.02 20:56



Nadejdata umira posledna.NE SE OT4AIVAI!!!!!!

This is how you remind me...


Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Laa_Laa (nacupena)
Публикувано27.09.02 23:06



Nali ti kazah 4e 6te si prawi6 truda da hodi6 do hubawoto mqsto Ma3x a?
Taka 4e nqma sbogom:)
ama za wseki slu4ai aide sbogom:(

The power gives you a lot of responsibilities...


Тема Re: збогом и благодаря за щипките [re: Laa_Laa]  
Автор the_witch (паникьосай се!)
Публикувано29.09.02 00:51



dammmm kakwo zbogum, kakwa rakiq ?! She hodish w ma3x i moe da sa widim : ) SHTOTU TO QSNO, CHE SRESHTATA...******

I know that it might sound more than a little crazy, but I believe...


Тема Re: збогом и благодаря за щипкитенови [re: the_witch]  
Автор Laa_Laa (nacupena)
Публикувано29.09.02 13:55



tq hodi (mai) w ma3x 2 a ti w 3,4

The power gives you a lot of responsibilities...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.