Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 01.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имам един въпрос...нови  
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано29.08.02 16:40



А, бе...
Тъй като в другите клубове ми се носи славата на най-лютия анти-хари-потър-фен (уточнявам - не става въпрос за "един от най-лютите", а именно за най-лютия, дето да е в състояние да намери под вола цели стада от телета, когато трябва да каже нещо срещу книжките за Хари Потър и тяхната авторка), ми е доста неудобно да попитам кавото и да било феновете на Хари Потър, но все пак:
Някой знае ли кога е излязла НА АНГЛИЙСКИ "Хари Потър и огненият бокал?
Някой знае ли дали е излязла НА АНГЛИЙСКИ "Хари Потър и орденът на феникса", а ако още не е - за кога се очаква да излезе НА АНГЛИЙСКИ?
И накрая - ако някой знае всички тези неща, дали ще го затрудни да ми каже отговорите?
И за да сме си "на чисто" - уверявам всички фенове на Хари Потър, че няма да използвам получената информация срещу техния любим герой.
Все пак - ще ми каже ли някой?



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: Fat Jim]  
Автор the_witch (шматка заблеяна)
Публикувано29.08.02 18:27



ами, не мога да ти кажа със сигурност датата, но е миналата година около средата на лятото, защото аз я четох около август...

а за ордена на феникса...тази есен ще излезе, ама пак не знам кога...имаще топик по-надолу, потърси го :)

PS скептицизма е полезен ;) всъщност хари потър далеч не е пример за книга с кой знае какви литературни достойнства



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: Fat Jim]  
Автор Linkin_Fan (re-Animated)
Публикувано29.08.02 19:38



kato si tolkova liut protivnik na harry potter pi6i po-4esto tuk za da stane malko po-interesno>...

I'm never without you, i'll always be with you
You'll never forget me, i'm keeping you with me


Тема So, good, Linkin_Fan!нови [re: Linkin_Fan]  
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано30.08.02 14:39



И така - за мен книжките за Хари Потър проповядват идеите на юдаизма за сегрeгацията и са обществено опасни!
...
Това достатъчно ли е?





Тема Re: So, good, Linkin_Fan!нови [re: Fat Jim]  
Автор Linkin_Fan (re-Animated)
Публикувано30.08.02 16:13



obosnovi se

I'm never without you, i'll always be with you
You'll never forget me, i'm keeping you with me


Тема OK!нови [re: Linkin_Fan]  
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано01.09.02 14:55



Магьосници - юдеи.
Мъгъли - гои.
Да не говорим, че оня момент от "Хари Потър и стаята на тайните", в който Хари Потър "изпитва неудобство" какво ще си помислят семейство Уизли (при които е гостувал толкова време, и на които никъде не видях да каже поне едно "благодаря"), като отвори сейфа си в банката, при положение, че учебниците били толкова скъпи, звучи направо като взет от еврейските вицове.
...
На тази тема съм написал една доста дълга статия, която може би ще излезе в "Монитор" (дано да не я съкращават особено много!)
Право да си кажа, бшх я пуснал и в този форум, но се притеснявам, да не се получи нещо от сорта на:





Тема Пусни я!нови [re: Fat Jim]  
Автор lndependentМодератор (crash)
Публикувано02.09.02 11:52



Обещавам да не заключвам темата. Честна модераторска .

Отдавна ме сърбят ръцете да поспоря с някой антиглобалист, антисемит, антиамериканец... А пък ако е и трите наведнъж..., ще настъпи такъв живоооот, че само си викам "дано" .

стой та гледай


Тема Re: OK!нови [re: Fat Jim]  
Автор Linkin_Fan (re-Animated)
Публикувано02.09.02 15:40



sega nqmam vreme da pro4eta statiqta no obe6tavam daq pregledam podrobno>...no ne6tata koito si napisal v toq topic(Магьосници - юдеи.
Мъгъли - гои........)pak ne sa obosnovani>...samo si kazal do kakvi zakliu4eniq si stignal bez da se argumentira6>...

I'm never without you, i'll always be with you
You'll never forget me, i'm keeping you with me


Тема Re: Пусни я!нови [re: lndependent]  
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано02.09.02 16:41



Модератор, нещо си в грешка - не съм антисемит, а антиционист. А разликата е като между бялата мишка и бялата акула - а, бе... имат нещо общо, ама...
И се чувствам европеец, а не просто "антиглобалист" - от тази гледна точка намирам отрицанието на "глобализиращия се" около юдейските капитали свят, както и на съвременна Америка, за напълно в реда на нещата.

За статията - добре!
Обещавам да я пусна, но нека първо изчакам какво ще направи "Монитор". Само не знам кога и какво ще се наканят да я правят.
А после стой, та гледай!



Тема Re: OK!нови [re: Fat Jim]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано02.09.02 18:44



откъде това заключение - магьосници- юдеи? само юдеите ли се занимават с магии?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.