Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 08.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема HI XOPA !!!!!нови  
Автор FlNDER (непознат )
Публикувано17.08.02 08:19



ZDRAVEITE XOPA !!! MNOOO IAKO SI GITKATE TUKA AZ SA6TO MNOOO SE KEFA NA HARRY POTTER !!!!!! AMA DO SA NE SAM XODIL NA SRE 6TI V TOIA KLUB ...
6E RAZKAJETE LI MALKO POVE4E KVO PRAITE KAT SE SRE6TNETE ??? PREDVARITELNO BLAGODARIA MNOOO... 4AKAM OTGOVOOR EI ..4AO OT MEN !!!!!RERR



Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: FlNDER]  
Автор Eager (инжектопляктор)
Публикувано17.08.02 13:13



Ехх.. Ако не си ходил на среща на Клуб "Хари Потър"(tm), поместен при всеобщите любимци Dir.bg(r), значи, братко(сестрице?), не си живял/а!..
Такъв душевен пир на трансцендентните (понякога и не_съвсем_разрешени/леко_забранени) забавления другаде по света няма! И как да има, като невероятната забележителна и мечтана от всеки срещопосещаващ индивид* атмосфера от 3+1 (а напоследък и 1+0) човека е постигната само и единствено от нас**!... Младите ХариПотъровски труженици, бъдещи комсомолци, с всички сили устремени напред към светлата социалистическа(в последствие - още по-светла комунистическа) пролет, която ще разнесе радост и благоденствие из земите бугарски***.
Но стига празнословия - ела, заповядай, убеди се сам във всичко това! Виж, кога ще е следващата среща и не се срамувай, присъедини се към нашите горди кохорти устремени напред, все напред! Ела!****

____________________________________________
* Възраст 15^ години.
** В това отношение ни превъзхождат единствено клубовете Кокер Шпаниол и Севлиево но няма страшно - задружни и устремени сме, ще ги изпреварим!
*** Май имаше таквази дума, а?..
**** Само за лица над 18 години. 50ml бира в минута. За извратените има минерална вода и сокове. Всеки сам си яде пицата - освен в случай на създаване на трудова взаимоспомагателна кооперация. Всеки си плаща сам сметката - освен в случаите, в които Linkin_Fan присъства***** на срещата; тогава той е задължен да заплати 98.324% от сметката +16% бакшиш.
***** Такива случаи все още не са регистрирани.

May the Force be with you. Always!


Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: Eager]  
Автор the_witch (hitchhiker)
Публикувано17.08.02 14:26



Slushai sega, dragi nowobraneco..... *ufff, Eager ne moga da izmislia neshto po-pobyrkano ot twoeto iziawlenie...*

Nie ne sme chak tolkowa smahnati kolkoto zwuchim [az, moq milost i drugite] t.e. mojem i poweche, no Linkin_Fan oshte ne ti e otgoworil

Ta znachi....w klubcheto si prikazwame za harry [po izkluchenie] no osnowno se ligawim i si opredeliame sreshti, na koito nikoi ne hodi....ili kakto weche be uwedomen 3+1/1+0 ...

Po-chesto "sreshtite" se prowejdat w ma3x na noshtna tarifa, no za towa pitai linkin_fan i eager...men ne me shtat na takiwa meropriatia..

w obshti linii e twa...a, da za picite.....hodim e ugo....ama to beshe samo dwa pati




Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: the_witch]  
Автор Eager (инжектопляктор)
Публикувано17.08.02 15:01



Ммм два пъти сме ходили на уго щото само две срещи имаше де. Освен това моето "излияние" изобщо не е побъркано - всичко зависи от гледната точка на читателя както и от разположението на земята спрямо Слънцето*, но не това е важното. Човек поне веднъж в живота трябва да изкаже своето истинско, неподправено и неповлияно мнение (не че това има нещо общо с темата, ама айде..). Btw нощите с Linkin са си лично наша работа, witch. Вие двечките бяхте изрично поканени да се присъедините към прогресиращото младежко общество, но отказахте с, хмм, плоски**, извинения.
Ta FINDER много мило би било да наминеш някой път, току виж станала Среща.
Амин.
_________________________
* Също така и от систоличното налягане на определени видове земни червеи, но то играе наистина незначителна роля в този тъй сложен процес.
** Добре поне, че в съвременното българско общество не използват подхода "ще си мия косата".

May the Force be with you. Always!


Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: Eager]  
Автор Apвeн (elf)
Публикувано17.08.02 15:47



edno ne6to ne mi stana qsno,taka 4e 6te trqbwa da me swetne6
koi sa tezi dwe4ki?

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all

Редактирано от Apвeн на 17.08.02 15:48.



Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: Apвeн]  
Автор Eager (инжектопляктор)
Публикувано18.08.02 17:46



Щом си обърнала внимание на това, значи си се досетила за кои "двечки" става въпрос. Апропо, ако става въпрос за това, че не искаш да ви асоциират заедно, тогава защо повдигаш въпроса пред целия форум? Уверявам те, че ако не беше подчертала споменаването ви никой нямаше да обърне вниамание.

May the Force be with you. Always!


Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: Apвeн]  
Автор the_witch (fiction)
Публикувано18.08.02 20:30



witch i nejnata shizofreni4na ligotiq : ))

eager, az bqh nawita, no 1.izgonena bqh ot kompiutyra
2.ti zabrawqsh lekata podrobnost, che imam jiw klon na agenciq klu-klu w staqta si :)) kojto ne blagowoli da me prokrie



Тема Re: HI XOPA !!!!!нови [re: the_witch]  
Автор Apвeн (ядосана)
Публикувано19.08.02 00:54



setsra ti kato te e izgonila ot pc-to tq e bila na red taka 4e ne moje6 da q wini6,tq e postypila kakto ti prawi6...
ami dori i tozi klon da te prikrie,roditelite ti weroqtno kato wlizat w staqta wi,6te popitat klona kyde e prokletatat i sestra i tq nqma da moje da izlyje(prosto za6toto iska da si go wyrne:))

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: 10X 1111нови [re: Apвeн]  
Автор FlNDER (непознат )
Публикувано19.08.02 08:55



BLAGODARIA !!!!E, ZNA4I E IAKI4KO KAKTO SLU6AM **** (NE MOGA O6TE DA SE IZRAZIAVAM KATO Eager ...NO NIKOGA NE E KASNO) EMI XUBAVO DO SKORO !!!



Тема Re: 10X 1111 [re: FlNDER]  
Автор the_witch (fiction)
Публикувано19.08.02 15:35



spoku to e zarazno :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.