Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 26.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Рон Уизли  
Автор Джepи (непознат )
Публикувано17.07.02 20:57



Добро момче.Обаче понякога се държи ужасно егоистично и тъпо.Не знае
какво иска.Винаги се оплаква от нещо поиска го и после почне да се
оплаква от него.За сметка на това е забавен и добър приятел



Тема Re: Рон Уизлинови [re: Джepи]  
Автор нa_бaбa_яra_щepka_й (чака бракуване)
Публикувано17.07.02 22:34



мда какво значи това да се държи егоистично и тъпо?? не са ли такива всички хора? пък и имам слабост към естествено рижавите хора >:D

Roses are red,
Violets are blue,
I'm a schizophrenic
And so am I.


Тема Re: Рон Уизлинови [re: Джepи]  
Автор Laa_Laa (terrorist)
Публикувано17.07.02 23:26



dobyr e,ama dosta zawisliw na harry...no opredeleno e po dobre ot hermione

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: Рон Уизлинови [re: Laa_Laa]  
АвторBad_Girl (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 04:22



opredeleno



Тема Re: Рон Уизлинови [re: нa_бaбa_яra_щepka_й]  
Автор Linkin_Fan (dir.bgedon)
Публикувано18.07.02 08:54



emi ne vsi4ki hora sa takiva>...

btw ne sam estestveno rijav no po edno vreme kosata mi be6e oranjeva>...

Just imagine...Humans,and Orcs,and Night-Elves...fighting against the Burning Legion...


Тема Re: Рон Уизлинови [re: Bad_Girl]  
Автор Bamfi (WorldWideWeb)
Публикувано18.07.02 19:08



uf kwi sa tiq temi za wseki ot geroite....ми кво да кажа не ми е любим герой....трае се....



WorldWideWeb


Тема Re: Рон Уизлинови [re: Bamfi]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 20:26



Ron Arthur Weasley.... razbira se ce e zavistliv. Ne vsicki zavistlivi hora sashto sa mnogo ymni, osven ako ne sa vav Slytherin House(e, haide.tova si e fakt)...Vaprosat e che Ron nai-veroitno se cyvstva overwhelmed sas semeistvoto si... Iavno e che to(semeistvoto my) ne e osobeno bogato, a Harry koito e napalno "nevinnen" i nepodozirash moje da plyva v mini-basein s parite ostaveni ot martvite my roditeli.... Ne vijdate li vraskata..? Ron ima ogromno semeistvo, no niama pari( ili pone ne cak tolkova). On the other hand, Harry e sirak( niama DORI da spomenavam lelia my i cico my...ili dori bratovcet my..yuck>_<!!!), no za razlika ot tova e "bogat". Naistina, J.K. Rowling a genii... No kakto i da e. Ron ima tova koeto na Harry my lipsva i nikoga ne e imal saznatelno, a Ron mectae za slava i pari, i da bade *niakoi* v sveta... Haresvam Ron. Mislia che e dosta po-realisticen i po-coveshki ot poveceto geroi v knigite. Niakaksi kato Boromir ot "Lord of the Rings".....

~Hel-chan



Тема Re: Рон Уизлинови [re: PrettyWhenYouCry]  
Автор Laa_Laa (terrorist)
Публикувано18.07.02 22:49



Ron e mnogo po swesten ot Boromir,za6toto Boromir pozwoli prystena da go zawladeei 6te6e da go wzeme ot Frodo
Ako Harry i Ron ne bqha protiwopojnisti te nqma6e da sa priqteli...Rowling ne e genii,prosto e pomislila za towa

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: Рон Уизлинови [re: Джepи]  
Автор thegirl (!!!)
Публикувано18.07.02 22:50



харесва ми.Всъщност цялото семейство ми е много симпатично,защото всички са много различни,но същевременно много реалистични и готини:)
А не намирам Рон за особено завистлив.Ако само се радваше на Хари,щеше да е супер ТЪПО!!!

Aut Caesar,aut nihil


Тема Re: Рон Уизлинови [re: Laa_Laa]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 22:53



Ne razbirash li che TOCNO zashtoto Boromir se podade na silata na prastena TOCNO tova go pravo po-covecen..............? Toi e idealniat primer za"tragic hero". Namereniata my biaha cisti i blagorodni, no sgreshi. Tova e to. Coveshko e da pravish greshki. Zashto Legolas ne se podade........? Zashtoto e elf.(Galadriel e razlicna, ok-_- )

Tocno zashtoto Rowling go e zamislila, tocno tova i e genialnoto. Pisatelski genii.

~Hel-chan




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.