Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 26.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема EI varnencite...нови  
Авторbad_girl (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 20:36



haide da si porazmurdame malko zadni4etata i da si organizirame i nie nqkoq sre6ta.sofiqncite neprekusnata go pravqt,za6to i nie da ne go napravim?
imame cqlo lqto pred sebe si ne vqrvam edin sledobed da ni otneme koi znae kolko ot na6eto bezcenno vreme!!!kakvo 6e kajete po vuprosa???

and foolish people tried to bring me down...



Тема Re: EI varnencite...нови [re: bad_girl]  
Автор Eager (познат)
Публикувано16.06.02 22:59



da be nie tuka se pobyrkahme sreshti da pravim.. veche tolkoz ni e pisnalo da hodim, che shte prokarvame zakon v parklamenta sreshtu tiah..

May the Force be with you. Always!


Тема Re: EI varnencite...нови [re: bad_girl]  
Автор amaltea (вълшебница)
Публикувано17.06.02 11:31



Съгласна съм-когато кажете

Любовта не се изразява в това да се взираме един в друг,а да гледаме в една и съща посока!


Тема Re: EI varnencite...нови [re: amaltea]  
Авторbad_girl (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 13:47



az sum suglasna i dnes da napravim sre6ta.samo da namerim Fleur i HEAL_THE_WORLD no ako iska6 i 2-te mojem da sme samo.az sum momi4e ne se pritesnqvai.da ti dam li tel. si???

and foolish people tried to bring me down...



Тема Re: EI varnencite...нови [re: bad_girl]  
Автор Fleur Delacour (Sweet Angel)
Публикувано17.06.02 19:50



тука съм и ще дойда стига да мога
щото тая седмица определено ми е невъзможно, пък и първите две седмици на юли няма да ме има

Всичката тъмнина на света не би могла да се пребори със светлината на една малка свещичка.


Тема Re: EI varnencite...нови [re: Fleur Delacour]  
АвторBad_Girl (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 20:48



ami dobre togava kaji koga si svobodna!!!moje 1-vata ni sre6ta da e bez teb no 2-rata te iskame da doide6!!!

and foolish people tried to bring me down...



Тема Re: EI varnencite...нови [re: Bad_Girl]  
Автор amaltea (вълшебница)
Публикувано17.06.02 22:30



ами то и на мен малко ми е натоварено сега...но ако искаш ми дай телефона си,стига да искаш да стане обществено достояние

Любовта не се изразява в това да се взираме един в друг,а да гледаме в една и съща посока!


Тема Re: EI varnencite...нови [re: amaltea]  
АвторBad_Girl (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 22:41



ami nqmam ni6to protiv eto go
xxxxxx pitai za zlatina ili prosto tina.moje6 da zvune6 o6te tazi ve4er az do 1 4asa nai rano nqma da si legna

and foolish people tried to bring me down...

Редактирано от lndependent на 18.06.02 10:39.



Тема Re: EI varnencite...нови [re: Bad_Girl]  
Автор lndependentМодератор (crash)
Публикувано18.06.02 10:41



виж сега, ти може да нямаш нищо против, но твоите родители със сигурност имат против телефона да се развява на публични места. ако много държиш да го дадеш на някого, може да се възползваш от личните бележки. просто трябва да се регистрираш.

стой та гледай


Тема Re: EI varnencite...нови [re: lndependent]  
АвторBad_Girl (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 11:59



izvinqvai independent ako sum naru6ila nqkoi e pravilo izvinqvai mnogo!!!
no vinagi kogato opitvam da se registriram i ne6to stava i vse ne moga taka 4e se otkazah.puk i az pitah maika si i tq mi razre6i da go dam.:)

and foolish people tried to bring me down...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.