Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 09.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема филма / книгата ???нови  
АвторГлaypyнr (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 10:00



Първо - не искам да обидя никой тук или да се заяждам, по-скоро искам съвет.
Чудя се да чета ли книгата.Гледах вече филма и бях доста разочарован - сюжета ми се стори доста банален и не успя да ме впечатли.Все пак не знам до колко филма е близо до книгата - мога ли да разчитам че ще прочета нещо доста по-добро от това което видях ???
А - и виждам че тук често се правят сравнения с LOTHR - не са удачни.Но изглежда съм един от малкото които смятат че филма е изключителен и е предал книгата много добре



Тема Re: филма / книгата ???нови [re: Глaypyнr]  
Автор amaltea ()
Публикувано08.03.02 11:42



Лично аз смятам че книгата е много по-добра от филма и че няма да сгрешиш ако я прочетеш



Тема ще се доверя на съветанови [re: amaltea]  
Авторrлaypyнr (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 13:00



ще се доверя на съвета :)))



Тема Re: ще се доверя на съветанови [re: rлaypyнr]  
Автор Linkin_fenkata (unknown)
Публикувано08.03.02 20:54



Az sam na mnenie kato amaltea.Filma e malko po dalgichak ot kolkoto triabva i sa promenili niakoi chasti.Taka che procheti knigata i sama reshi.

You think you know but you have no idea


Тема Re: ще се доверя на съветанови [re: Linkin_fenkata]  
Автор Linkin_Fan (член)
Публикувано09.03.02 01:50



4eti!parvata kniga moje da ti se stori malko detska(vapreki tova e mnogo gotina)no vsqka kniga s mnogo po-gotina ot sledva6tata>...

Are You Too Weak To Face Me>?/blue]


Тема Re: филма / книгата ??? [re: Глaypyнr]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано09.03.02 15:52



Не знам още какво са те посъветвали другите, но ето ти моя съвет: Не чети Хари Потър!
Книгата е великолепна, но ти едва ли ще можеш да го забележиш. Правя си този извод от следното ти изказване :
"...филма е изключителен и е предал книгата много добре", става дума за ЛОТР.
Щом смяташ така, значи от "Властелинът..." не си забелязъл нищо повече от екшън, пропуснал си атмосферата, която много болезнено липсваше във филма, символизма, идеята на самата книга...
Значи не може да се очаква, че ще забележиш колко по-добра е книгата за Хари Потър от филма, защото при тази книга филмът е по-лош само с 5 пункта, а при "LOTR" е петцифрено число!

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace


Тема off-topicнови [re: Linkin_Fan]  
Автор the_witch (минаващ)
Публикувано09.03.02 17:10



Mnogo Linkin_fenove stanahte!!!

PS: Da znaete, 4e i az sam!

Каквото има да става ще стане и ние ще го посрещнем...


Тема Re: филма / книгата ???нови [re: Глaypyнr]  
Автор бyбoлeчka (малка)
Публикувано09.03.02 17:52



Струва си да прочетеш книгата, аз добре че го бях направила и после гледах филма, иначе щях да се чудя какво толкова издивяват по Хари Потър.
Книгата е по-добра от филма...за мен специално.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.