Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 02.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дао-то на Хари Потър  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано12.02.02 20:38



Дааам.
Нека да напишем нещо дълго и смислено по въпроса.
Вече разбрах, че всички тук много го харесваме. И ще гледаме филма всеки момент. И чакаме четвъртата книга. И нищо повече не разбрах. Какво значи за вас и тъй нататък...
А Хари...
Хари Потър някак обърна моя живот. Всъщност, животът ми и без това вероятно е бил в момент на обръщане и той само му е дал последен напън.
Нека ви разкажа.
Аз така и си го нямам. Трите книжки бяха подарък за един мой много скъп френд. Прочетох ги за 3 дни, за да мога да му ги изпратя възможно най-бързо. И ех, колко вълшебно беше в тях! И си мислех, как много искам да можех и аз да ида на такова училище, колко хубаво би било ако имаше истински учители по магия и цели библиотеки с учебници по вълшебства.
И толкова много го поисках всичко това, ама толкова много, че на Нова Година си пожелах от първият й ден животът ми да стане вълшебен, барабар със всичките му там магове, феи и тролове.
И той стана.
Не можете да си представите колко много учебници по истинска магия започнаха да се появяват пред очите ми (ето ги вече са на цели камари край леглото ми), колко много истински магьосници срещнах,колко поличби и колко много магии ми се случиха.
Ама съвсем наистина.
Съвсем.
Е, не съм се научила да летя на метла и да използвам вълшебна пръчка, но знам как да направя тъй, че нещо което искам, да се случи.
И вече спрях да мисля, колко би било хубаво ако човек можеше да се научи някъде да бъде магьосник.
Защото знам че наистина може.
И хич не ме убеждавайте, че магията я има само във фантастичните детски книжки, защото сама се убедих колко много скрити магове бродят по улиците и колко много организации и магьоснически движения има по света.
А аз ще стана една от тях.
Пък ако щете и да ме обявите за луда.
:)

Редактирано от medusa на 12.02.02 20:40.



Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: medusa]  
Автор kultivirana (slip out)
Публикувано13.02.02 12:10



Хей:)
това е чудесно което си написала!
дано само не е сън, тези сбъдвания на желанията..;))

шегувам се, просто звучиш твърде оптимистично:)

Предполагам, че в основата на всичко стои ВНУШЕНИЕТО
и ВОЛЯТА ти за по-справедлив, по-добър и по-светъл живот,
и най-вече че в по-голямата си част нещата зависят от теб, а и някоя друга магийка не е излина

дано те държи по-дълго Дао-то на Хари Потър!

Да имаш възможността да се наслаждаваш, е по-красиво от самото наслаждение


Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: medusa]  
Автор тpakтopчe (idiot savant)
Публикувано13.02.02 20:54



ох...и аз съм така!
и в момента убеждавам едно малко идиотче, че вещици СЪЩЕСТВУВАТ и че ако поискам, мога да стана една от тях...

нали?

t h i s i s w h a t w e l i k e ! ! !


Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: тpakтopчe]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано13.02.02 23:03



Хахахаха
Мани го мъгълчето. Колкото по-малко знаят мъгълите за нас, вещиците, толкова по-добре ще сме и по-необезпокоявано ще си вещерстваме :)



Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: medusa]  
Автор the_witch (непознат)
Публикувано17.02.02 00:41



BRAVO!!!BRAVISSIMO!!!

Да знаеш само колко познато ми зву4иш!!!Все едно аз съм го писала!!!
И с мен стана по4ти така.

Първо беше една хубава книжка, а после се позаинтересувах малко и открих един нов свят на магии, вещерство и т.н.(ти знаеш)
И то тук в БГ!Изведнъж животът ми се преобрази и то към хубаво!!! Мога само да благодаря на J.K.Rowling за този завой!!!

Каквото има да става ще стане и ние ще го посрещнем...


Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: the_witch]  
Автор Linkin_Fan (минаващ)
Публикувано17.02.02 03:08



hmmm...parviq post moje da go izprati6 da go publikuvat nqkade,mnogo filosofski mi zvu4i:)))samo 4e az imam edin problem>...vie ste pro4eli harry poter i izvednaj ste namerili magiqta>...a az q tarsi otkakto se pomnq>...ne e 4estno

Linkin Park Street Soldier


Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: Linkin_Fan]  
Автор the_witch (новак)
Публикувано17.02.02 15:11



Не сме я намерили. Тръгнали сме да я търсим и се надяваме тя да ни намери.
А ти продължавай! Който търси-намира!-стига да заслужава да намери.

Каквото има да става ще стане и ние ще го посрещнем...


Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: the_witch]  
Автор Linkin_Fan (минаващ)
Публикувано18.02.02 08:23



e nqkoi tvardqt 4e sa q namerili>...

Linkin Park Street Soldier


Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: Linkin_Fan]  
АвторMapция (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 11:21



Много хубаво! Зарадвах се на цялата преписка, както и на книгите за ХП. Аз за сега съм на дао-то, а не на магията. Но вярвам, че я има, както и драконите. Може и да греша, но уча децата си, че дракони има, всичко е възможно и трябва мъдрост, за да използваш магията.
А вие продължавайте, наистина много ви се зарадвах на всичките.
Мация



Тема Re: Дао-то на Хари Потърнови [re: Mapция]  
Автор the_witch (новак)
Публикувано19.02.02 14:24



Razbira se, 4e ima drakoni!!! I elfi i jujeta i wsi4ko!!! Te sa wyw wyobrajenieto i po-hubawo da gi ima. Bez tqh ste6e da e mnooogo sku4no!!!

Каквото има да става ще стане и ние ще го посрещнем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.