Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 03.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема В света на конетенови  
Автор yasoo (той е!)
Публикувано20.11.09 18:55



Здравейте,
хрумна ми преди десетина дни да посъбера на едно място малкото, но все пак много разпръсната из нета информация на Български език за конете на едно място. Речено - сторено..... блогът е вече създаден и започва да придобива завършен вид. Лека - полека го пълния с информация :)



П.П. Някои от материалите в блога са взети от тук, но преводачите им не са си писали имената под статиите. Ако желаят да бъдат добавени нека го кажат. А ако не искат, статиите ще си останат с бележки под тях "Източник: дир.бг"

Редактирано от akhala на 18.02.10 07:32.



Тема Re: В света на конетенови [re: yasoo]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано21.11.09 00:51



Браво, блогът е страхотен, поздравления за труда ! Дано да има все повече неща които да се слагат дам и да бъдат полезни на всички !





Тема Re: В света на конетенови [re: yasoo]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано22.11.09 11:42



Страхотно! Имаше нужда от такъв сайт и става много хубав. Приятна работа!





Тема Re: В света на конетенови [re: koнчeмилo]  
Автор yasoo ()
Публикувано24.11.09 16:36



Радвам се, че Ви харесва :) Има още доста работа по сайта и тепърва ще го доразвивам. Като за начало все още не мога да доизмисля категориите. Чудя се как да ги разделя та да има още 1-2 та да са малко по тематични. Идеята ми е просто да се съберат на едно място максимално много материали на Български език свързани с конете и ездата :)



Тема Re: В света на конетенови [re: yasoo]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано24.11.09 16:49



Идеята ти е чудесна и мисля, че сайта ти има много добра визия! Що се отнася до различните тематични раздели - предполагам, че с времето ще се оформят нещата. Все пак, явно сайта тепърва ще се надгражда и обогатява, така че е нормално нещата да търпят развитие и промяна във времето. Важно е да не се загуби добрия замисъл и идеята да се доразвие. Факт е, че имаме нужда от повече информация на български език, що се отнася до всичко свързано с конете и ездата. Желая ти успех!!!





Тема Re: В света на конетенови [re: yasoo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:17



Поздравления за труда.
Аз нямам забележки, моите статии са си с името.



Тема Re: В света на конетенови [re: koнчeмилo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:20



Като се замисля, това го казваме за всеки нов подобен сайт - още на времето за Зоомания...После ентусиазма на правещия го винаги секва - и нещата отиват в шеста глуха - до следващия сайт...Последния беше за конните бази - после колежката изчезна и не се появи повече...



Тема Re: В света на конетенови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:21



Ей това е тъжното - че накрая добрия замисъл се губи...По една или друга причина.



Тема Re: В света на конетенови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор yasoo ()
Публикувано22.12.09 20:33



Надявам се ентусиазма в това начинание да не ми се изпари. Но, нищо не се знае... времето ще си покаже :) Живот и здраве началото на новата година имам намерение да взема отделен домейн и хост за сайтчето, така че лека полека ще го развиваме. Но за съжаление темите на Български език не са безброй и вече усетих как започнаха да се изчерпват а аз за съжаление не съм чак толкова на "ТИ" с езиците та да мога да превеждам. Все пак се старая лека-полека да го запълвам все с нови и интересни статийки :)



Тема Re: В света на конете [re: yasoo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано31.12.09 12:46



Стискам палци ! Иначе времето е най - добрият съдник, и след някоя и друга година се вижда кой само е приказвал, и кой наистина е искал да прави нещо...Не го казвам конкретно за теб, защото не се познаваме - имам предвид предишни подобни проекти, които по една или друга причина заглъхнаха...
Впрочем, никого не обвинявам, защото малко хора ценят вложения труд...А когато ентусиастите са почвали, не са знаели с какво се захващат...
Някога, много отдавна, мислех да направя един сайт - с всички книги, които аз имам - сканирани, преведни, всички статии, които съм превела, снимки и клипове от състезания, резултати, статии от вестници и т.н. - от тия всичките неща имам по много. Но отношението на някои хора окончателно ме отказа да го правя ЗА ВСИЧКИ - остана само за близки приятели. Лично мен и така ме устройва. А и шанса да видя нещо мое после после публикувано от чужд автор в "спезциализирано" издание намалява по тоя начин ! Не знам за другите, но аз не обичам да ми крадат труда !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.