Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 05.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Конната база, където яздянови [re: koнчeмилo]  
Автор HorseLover90 (непознат )
Публикувано09.04.11 11:35



Много хубав разказ. Прекрасно е да се научи по-нещо за всяка база.
Красиви животни, и уникално преживяване.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: HorseLover90]  
Автор elanore (минаващ)
Публикувано12.06.12 14:39



Дойде ред и на друга конна база

какво да се прави. Намира се в село Градец, обл. Софийска, след Костинброд.

База и ККС ЕЛИТ. Мога да кажа, че съчетанието природа, хора и коне е чудесно. Цената на урок езда е много приемлива - 10 лв./ 30 мин. Като треньорът обикновено дава бонсус минути.

Има възможност за преходи. Пансионът е изключително евтин - 280 лв., което не влияе на грижите за конете разбира се.

Единственото нещо като минус за начинаещите ездачи е, че учебното конче не вижда с едното оченце и урок на корда се извършва само в едната посока.

Има и други кончета за езда и предполагам, че не е единствения учебен кон.

Ето и няколко снимки:







Надявам се вече да не мис е налага да се местя. Да няма смяна на треньори и други рокади.

Имат си и уеб сайт. Направих им и фейсбук страница.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: elanore]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано21.06.12 10:31



Изглежда симпатично място.)) И цените са доста достъпни, браво. Дано да си намерила каквото търсиш, защото постоянните смени на треньори и прочие не са много приятни, наистина.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: elanore]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано08.07.12 01:58



Питах се дали ако ми се наложи да се местя с коня си някъде в софийско, там ще му е добре...



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: OлraПpaйд]  
Автор elanore (минаващ)
Публикувано09.07.12 19:25



Дано не ти се налага :-) По-добро от собствените грижи няма! Аз мисля начин как да направя така, че да се грижа сама за кобилката, но до сега не съм намерила отговор на този въпрос. Единствено, ако живеем в къща, а не се очертава скоро





Тема Re: Конната база, където яздянови [re: elanore]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано09.07.12 23:16



Благодаря, прозвуча много искрено ! Но всъщност беше риторичен въпрос...Просто точно от тяхна страна много помия се изля по мой адрес на нашия крос - не за друго, а защото си позволявах да яздя без трензела - и ми се получаваше...

Тъжно, но факт...Ако тръгнех към София, там сигурно щеше да е последното място, където ще отида, защото съм сигурна, че конят ми няма да е добре там !
И аз искам да мога и сутрин, и вечер да си храня коня, но засега не ми се получава...Къща имам - обаче насред града, не става !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.