Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 12.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Конната база, където яздянови [re: Miss Zhekova]  
Автор thoroughbred (непознат )
Публикувано02.07.10 17:23



Не виждам защо трябва да падате мис Зекова или Жекова и бихте ли ми обяснили в качеството ви на каква тябва да Ви обяснявам кой съм аз.
За да запазя добрия тон ще се представя.Казвам се Василев и ползвам услугите на базата когато почивам в хотел Перфект.
На мен също ми стана интересно коя сте Вие



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: thoroughbred]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано03.07.10 02:47



Жекова, приятно ми е!

И защо решихте пък, че ви нападам не ми стана ясно? Просто попитах, защото преди време и аз бях на тази база.. Не съм казвала, че съм някоя, за да ви подлагам на кръстосан разпит, просто ми стана любопитно кой сте, заради по-горе посочения факт.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: Miss Zhekova]  
Автор thoroughbred (непознат )
Публикувано05.07.10 14:40



Извиняваи тогава ако сьм те засегнал

.След като си яздила там сьвпада ли твоето мнение с моето и защо не продьлжаваш там.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: thoroughbred]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано06.07.10 23:22



Няма за какво да се извиняваш

.
Изразявам мнение, за периода в който посещавах базата, да не станат недоразумения. Конната база ми харесва, оборудване и т.н. са на ниво, конете също са много добри. Имаше разбира се, някои работи за доизпипване, но тогава базата беше в процес на разработка и смятам, че сега всичко е завършено и добре направено.
За отношение на инструктор не знам, защото, когато ходех да яздя там не съм започвала тепърва обучението си, а можех да яздя и дори бях нещо като част от екипа - помагах с конете и т.н. А и не знам кой преподава в момента.
Не продължавам да яздя на базата, защото вече не живея в Етрополе.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: Miss Zhekova]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано07.07.10 13:30



Мерси за инфото!



Тема Re: Конната база, където яздя [re: koнчeмилo]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано08.07.10 00:34



Е, нали за това е темата! Да не сме съвсем офф..





Тема Безопастност [re: elanore]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано08.07.10 02:19



Хубава природа, хубави коне и ти хубаво седиш..

ама как без да ти изискват/осигурят предпазна каска са те ка4или да те обучават???






Тема Re: Безопастност [re: Faber-Castell]  
Автор elanore (новак)
Публикувано08.07.10 10:02



Не знам... Да ти кажа на повечето места, на които съм била, не ти дават тока или каска... Освен ако сам не си поискаш, тогава да.

Аз имам тока, но да си призная, не ми е много удобно с нея. След това вратът страшно много ме боли. Явно ще трява да си взема каска, може те да са по-удобни.





Тема Re: Безопастност [re: elanore]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано08.07.10 16:04



Хаха.. каска и тока е едно и също..

Всичко е до навик.. ако си изградиш навика да яздиш с тока, като се качиш на коня няма да усещаш, че имаш нещо на главата си..



Тема Re: Безопастност [re: Miss Zhekova]  
Автор elanore (новак)
Публикувано08.07.10 19:55



Не мисля, че е еднакво. Едното даже се нарича шлем, а другото си е класическа тока... Поне така съм го виждала по онлайн магазините. От където си направих извода, че са две различни неща.

Изводът ми може да е грешен, разбира се. Не съм специалист.

Във въпросния магазин това е посочено като тока:


а това като шлем

Редактирано от elanore на 08.07.10 20:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.