Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 23.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Конната база, където яздянови [re: elanore]  
Автор ivo97ltd (непознат )
Публикувано25.06.10 20:08



Просто явно наистина не си случила на инструктор.Но аз не харесвам начина,по който се изказваш,или поне аз останах с такова впечатление,за хората.Всеки глегледа конете си по свой начин и този е най-добрият,ако го питаш.По принцип обикалянето ме изнервя има няколко такива дами дето обкалят навсякъде и все нещо не им е наред,а проблема си е в тях самите,те и 100год.да яздят пак така ще си яздят,не в нас проблема,нямат елементарна двигателна култура е как да язди,като не знае ляво и дясно,мускулите си е напрягала последно в 4 клас,какво да направим ние.Насила може да вземеш,но не и да дадеш.
А е грозно да не я приемеш,искат причини...не мисли,че на нас ние лесно,колко луд народ ни минава през базите:))))))) Затова роптая за отношението,а че се плюем е ясно то Бай Г... с това е известен със своята сплотеност.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: ivo97ltd]  
Автор elanore (новак)
Публикувано25.06.10 23:01



Така е. Всеки си е прав за себе си. Но има и още нещо важно - човек да може да приема критиката с желание да се промени към по-добро, а не обратното - да я отрича и да се оправдава...

Вярно е, че не може да се угоди на всички, разбира се. Доста е относително... Малко хора се замислят като чуят критика над въпросите: "Къде греша? Какво мога да поправя, за да бъде различно?"

Ако всеки ти казва колко си добър и само те хвали, как ще се развиваш? Затова е добре треньорите и специалистите да се вслушват малко в отзивите за тяхната база и предоставяните от тях услуги и да се усъвършенстват. Поне аз така виждам нещата. А не веднага като чуят нещо негативно, да се нахвърлят срещу мнението

А относно треньорите - който търси, намира са казали хората. И аз намерих, както съм и написала. Не може да бялото да кажеш черно

Редактирано от elanore на 25.06.10 23:03.



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: Pinkmousy]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано29.06.10 09:53



Здрасти! На изток обичам да пътувам, благодаря за Ихтиман. Защо не, когато мога ще намина и там





Тема Re: Конната база, където яздянови [re: silver_stallion]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано29.06.10 09:55



Че кой мисли за спорт? Това дето казваш - именно това търся, обаче как дявол го взел да общувам като поне половината общуване с коня е от гърба му? Безглавия много ме кефи между другото.
Благодарско!



Тема Re: Конната база, където яздянови [re: koнчeмилo]  
Автор thoroughbred (непознат )
Публикувано29.06.10 11:37



Бих ти препоръчал базата в Етрополе. Страхотно отношение, добър инструктор/Малко е срамежлив в началото/, подходящи коне /обичам Адела/ и чудесни муста за езда в природата.Преди два дни научих че и пясъчния плац е готов.
Ако мога да бъда полезен съм насреща



Тема Re: Конната база, където яздя [re: thoroughbred]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано29.06.10 16:05



Хахахах.. ще падна.. сори за офф-а, ама тороубред, кой си ти, че ми стана интересно?





Тема Re: Конната база, където яздя [re: thoroughbred]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано30.06.10 11:01



Мерси, мерси! Далечко ми е за постоянно ходене, но ще намина и в Етрополе!(Срамежливостта краси човека, макар че за него самия е малко неудобно, добре че е само в началото

)



Тема Re: Конната база, където яздя [re: elanore]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано30.06.10 11:06



Момиче от класа! Аз пък ти благодаря, че си сред нас и особено ми допада твоята смелост и любов към истината, начинът по който общуваш с хората, скромността и устремът, с който следваш мечтите си! Успехи и само добри хора да срещаш по пътя си!



Тема Re: офф [re: koнчeмилo]  
Автор elanore (новак)
Публикувано30.06.10 11:23



Хей, благодаря за хубавите думи Кончемило

Кога ще се видим с теб да ти дам учебника? Отказа ли се да идваш на базата?

Редактирано от elanore на 30.06.10 16:48.



Тема Re: офф [re: elanore]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано01.07.10 17:40



Никакво отказване, напротив има добри новини откъм мен

Лошото време ме караше все да отлагам да отида и в "Борисовата градина", но вчера бях и оползотворих 1/2 час по много хубав и полезен начин. Вместо с мускулна треска съм с главоболие, ама карай ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.